Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kabaciński donosi na prezydenta. Żuk odpowiada

Utworzony przez asd!, 2 kwietnia 2013 r. o 16:44 Powrót do artykułu
Kabaciński weź się do roboty i zrób coś dla miasta a nie ciągle aferek szukasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny jest ten Kabaciński. Polityk szóstej kategorii,który kapitał polityczny zdobywa na populiźmie. Kabaciński pokaż co osiągnąłeś w życiu do tej pory, prócz zakupu nowego garnituru za nasze pieniądze. Niestety tak to jest jak 25 latek wchodzi do sejmu. Miernota polityczna, słaba wiedza o życiu. Ale na szczeście to tylko jedna kadencja która się już kończy niedługo. No i do tego donosiciel, żeby nie zapomnieć. Jeśli czytasz to Panie pośle szóstej kategorii to odpowiedz ilu na rynku pracy dostępnych jest menadżerów, którzy z takimi sukcesami zarządzali jedną z największych spółek giełdowych ?? czy znasz się na tyle żeby zrozumieć, że o takich menadżerów trzeba walczyć?? ja osobiście wolę aby tą spółką zarządzał Taras niż ktoś kto dostał się tam bez kompetencji ale z układami partyjnymi. A to że Żuk zna Tarasa - no jak się jest wiceministrem skarbu to było by coś nie tak aby nie znać prezesa podlegającej pod skarb państwa spółki (ale co tam taki młody człowiek może wiedzieć). Więc tak na koniec zabierz się lepiej chłopcze do jakiejś merytorycznej pracy albo oddaj mandat bo krzykaczy i populistów to mamy dosyć. Jak osiągniesz choć 1/100 tego co Prezydent Żuk to wtedy zabieraj głos. No chyba że jesteś tylko marionetką w rękach Palikota ??? ale to by było już ogólnie żałosne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władzy codziennie powinno się patrzeć na ręce.Tym sposobem zrobimy coś dla Lublina,właściwie dla mieszkańców.Wątpliwości należy wyjaśnić,lecz przez organa o większym zaufaniu społecznym niż prokuatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, krowa która dużo ryczy... Znacie to powiedzenie? Bo tu pasuje jak ulał. Media wciąż donoszą: Kabaciński powiedział to, zarzuca tamto, skomentował jeszcze co innego. A ja jestem ciekaw co zrobił? Kto to w ogóle jest? Że, pchany do przodu - no trudno. Żal go tylko, bo nie zdaje sobie sprawy, że trafił na mega inteligentnego gracza, który po pierwsze bez trudu pokaże mu gdzie jest jego miejsce w szeregu, a po drugie - chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie myśli o Żuku, że jest tak głupi, żeby sobie pozwolił na taki manewr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Żałosny jest ten Kabaciński. Polityk szóstej kategorii,który kapitał polityczny zdobywa na populiźmie. Kabaciński pokaż co osiągnąłeś w życiu do tej pory, prócz zakupu nowego garnituru za nasze pieniądze. Niestety tak to jest jak 25 latek wchodzi do sejmu. Miernota polityczna, słaba wiedza o życiu. Ale na szczeście to tylko jedna kadencja która się już kończy niedługo. No i do tego donosiciel, żeby nie zapomnieć. Jeśli czytasz to Panie pośle szóstej kategorii to odpowiedz ilu na rynku pracy dostępnych jest menadżerów, którzy z takimi sukcesami zarządzali jedną z największych spółek giełdowych ?? czy znasz się na tyle żeby zrozumieć, że o takich menadżerów trzeba walczyć?? ja osobiście wolę aby tą spółką zarządzał Taras niż ktoś kto dostał się tam bez kompetencji ale z układami partyjnymi. A to że Żuk zna Tarasa - no jak się jest wiceministrem skarbu to było by coś nie tak aby nie znać prezesa podlegającej pod skarb państwa spółki (ale co tam taki młody człowiek może wiedzieć). Więc tak na koniec zabierz się lepiej chłopcze do jakiejś merytorycznej pracy albo oddaj mandat bo krzykaczy i populistów to mamy dosyć. Jak osiągniesz choć 1/100 tego co Prezydent Żuk to wtedy zabieraj głos. No chyba że jesteś tylko marionetką w rękach Palikota ??? ale to by było już ogólnie żałosne....
Panie Jarząbek!Nie trzeba być ekonomistą,by zrozumieć,że do rządzenia monopolistycznymi spółkami miejskimi,gdzie jedyną zasadą jest: jak za mało pieniędzy,to podnosimy opłaty, nie potrzeba z takim trudem wywalczonego menadżera za ponad 20 tysiaków pochodzących z opłat mieszkańców np.za ciepło,wodę itp.Żeby była jasność:nie jestem zwolennikiem Żuka, Kabacińskiego,Kaczyńskiego,Millera i innych im podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koneser pryty napisał:
Panie Jarząbek!Nie trzeba być ekonomistą,by zrozumieć,że do rządzenia monopolistycznymi spółkami miejskimi,gdzie jedyną zasadą jest: jak za mało pieniędzy,to podnosimy opłaty, nie potrzeba z takim trudem wywalczonego menadżera za ponad 20 tysiaków pochodzących z opłat mieszkańców np.za ciepło,wodę itp.Żeby była jasność:nie jestem zwolennikiem Żuka, Kabacińskiego,Kaczyńskiego,Millera i innych im podobnych.
tak było do tej pory. poczekajmy rok i wtedy zobaczymy co zrobił. narazie podtrzymuje moje zdanie bo uważam Tarasa za dobrego menadżera. Jeżeli za rok nic się nie zmieni wtedy przyznam Ci rację, że kto zarządza tą spółką nie ma znaczenia i Prezydent wyrzucił w błoto dodatkowe 50 tys. na podwyżkę i zatrudnienia Tarasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
tak było do tej pory. poczekajmy rok i wtedy zobaczymy co zrobił. narazie podtrzymuje moje zdanie bo uważam Tarasa za dobrego menadżera. Jeżeli za rok nic się nie zmieni wtedy przyznam Ci rację, że kto zarządza tą spółką nie ma znaczenia i Prezydent wyrzucił w błoto dodatkowe 50 tys. na podwyżkę i zatrudnienia Tarasa.
Co takiego zobaczymy za rok w spółce która jest miasta i powinna wyłącznie wychodzić na zero a nie zdzierać ze swojego właściciela jakim są mieszkańcy? Chyba, że "super menedżer" ma wzorem Warszawy i Białegostoku sprywatyzować LPEC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZMIANA ZASAD TRZY DNI PRZED KONKURSEM TO NIE JEST USTAWKA?? DO ŻUKA NIC NIE MAM ALE ZGADZAM SIĘ Z KABACIŃSKIM W 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Michał! władzy trzeba patrzeć na ręce! a jeśli komuś to się nie podoba to jego problem! Polska to nie Białoruś! Mamy prawo wiedzieć jak w Lublinie władza oszukuje i kręci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwowierny, biedny, zagubiony chłopak. Nagada wszystkich bzdur, które Janusz każe mu powiedzieć- później kopnie go w d..... i tak zostanie Kabaciński z grupą wrogów i bez twarzy tą ma się jedną. Używaj mózgu, bo jak na razie to najmniej używany przez Ciebie organ. Już go żal- nie jest zły, po prostu nieświadomy, ale co poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryś: LPEC działa jak to mówisz na zero, to co ma na górkę oddaje miastu w postaci dywidendy, reszta idzie na inwestycje i modernizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
....Jeśli czytasz to Panie pośle szóstej kategorii to odpowiedz ilu na rynku pracy dostępnych jest menadżerów, którzy z takimi sukcesami zarządzali jedną z największych spółek giełdowych ?? czy znasz się na tyle żeby zrozumieć, że o takich menadżerów trzeba walczyć??
Jakoś biznes nie walczył o tego "jedynego, dostępnego cudownym zrządzeniem losu" i skończył jak inni zasłużeni, fachowcy najwybitniejsi z wybitnych - w spółce miejskiej Potrafisz wytłumaczyć ten fenomen? Gdyby był najlepszy, to wygrałby konkurs bez problemu tak czy nie? Przestaje mi się podobać postępowanie Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś biznes nie walczył o tego "jedynego, dostępnego cudownym zrządzeniem losu" i skończył jak inni zasłużeni, fachowcy najwybitniejsi z wybitnych - w spółce miejskiej Potrafisz wytłumaczyć ten fenomen? Gdyby był najlepszy, to wygrałby konkurs bez problemu tak czy nie? Przestaje mi się podobać postępowanie Żuka.
nie jestem Tarsaem więc nie znam jego chęci związanych z przeprowadzką do innego miasta. jeżeli dostał propozycję z miejskiej spółki to ją przyjął. jeśli by chciał się wyprowadzić z naszego regionu na bezrobocie zpewnością by nie narzekał. ale u nas nie ma zbyt wielu spółek na poziomie Bogdanki. a skoro uważacie że LPEC to spółka która działa sama i bez prezesa to chyba nigdy nie prowadziliście żadnego biznesu. a to czy pójdzie śladem warszawy i sprywatyzuje to chyba oczywiste. przecież już zapowiadali prywatyzację LPECu. a w prywatyzacji ma doświadczenie (przykład Bogdanki). ale pomijamy temat posła który zamiast zająć się pracą robi szopki jakieś. czy to nie jest pajacowanie za nasze pieniądze?? czy przypadkiem nie przynosi nam wstydu ?? niedługo żeby zaistnieć w mediach będzie opowiadał o Klewkach. już takie historie znamy. ale tak jak pisałem skoro nic się nie robi i nie ma się czym pochwalić to się próbuje wybić szczekaniem na innych. mam nadzieję że mu Żuk proces cywilny wytoczy i kadencja się skończy a na cele charytatywne z 50 tysiaków trzeba będzie zapłacić i ciekawe jak wtedy będzie pajacował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z jego kolegą komendantem Straży Miejskiej i jego synem panem prokuratorem !!!!! Ciekawe co da Kabacińskiemu to pewnie nic bo kolesostwo układy królują w Lublinie!!!!!!!! Niech prezydent Żuk się zastanowi dlaczego jego podwładni nie przestrzegają przepisów Państwowej Inspekcji Pracy pracowników mają za roboty. Czyżby daje stołki po znajomosciach żeby być pużniej krytym. Po co w Polsce prawo skoro jest nie dla wszystkich jednakowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński to zwykły krzykacz i podżegacz - nie ma zbyt wiele merytorycznych rzeczy do powiedzenia to szczeka jak może. Ja bym gówniarzowi zafundował taki proces, żeby się posrał - widocznie mamusia nie wytłumaczyła, że za niektóre czyny grożą konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie homosy, transwestyci, dragi i pojazd po klerze, to ludzie nie pamiętaliby już, że taka partia kiedykolwiek istniała, bo konstruktywnego z tych gęb to jeszcze nic nie słyszałem. A ten małolat to tylko efekt uboczny niedorobionych plemniczków wewnątrzpartyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś napisał:
A co z jego kolegą komendantem Straży Miejskiej i jego synem panem prokuratorem !!!!! Ciekawe co da Kabacińskiemu to pewnie nic bo kolesostwo układy królują w Lublinie!!!!!!!! Niech prezydent Żuk się zastanowi dlaczego jego podwładni nie przestrzegają przepisów Państwowej Inspekcji Pracy pracowników mają za roboty. Czyżby daje stołki po znajomosciach żeby być pużniej krytym. Po co w Polsce prawo skoro jest nie dla wszystkich jednakowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikt tam nie musi nic przestrzegać,wszyscy tam chleją razem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić ludzie PO i PSL to przestępcy.Zatrudnienie Tarasa daj ę Żukowi dodatkowe wpływy do portfela!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można oczerniać osobę tak świętą jak niejaki ŻUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GG napisał:
ZMIANA ZASAD TRZY DNI PRZED KONKURSEM TO NIE JEST USTAWKA?? DO ŻUKA NIC NIE MAM ALE ZGADZAM SIĘ Z KABACIŃSKIM W 100%.
Ja też .Jedna wielka sitwa .A poseł niedługo zmieni ugrupowanie i dalej będzie krzyczał .J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...