Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie zgadzam się z Kabacińskim ale tu.....ma rację-patrz prezes  mpk,wodociagów, lotniska itd Niech zyje republika kolesiów i spółki synekurki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy szef dobiera sobie współpracowników. Po dwa Kabaciński wie że Żuk dostanie 50 % plus w następnych wyborach i wie że byłaby to jego kompromitacja gdyby przegrał referendum. Wystarczy pojechać po Lublinie dźwig na dźwigu , budowa na budowie. Są błędy wolne remonty filaretów-krasnicka, wpadka śmieciowa, poza tym chyba większych wtop nie było. Żeby mieć super fachowców trzeba im super płacić. A miasto nie ma kasy i płaci najsłabiej ze wszystkich urzędów w lublinie. To koło się zamyka bo trudno oczekiwać cudów gdy nie ma cudów w portfelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam się z Kabacińskim, jest za młody aby pamiętać,że I-szy prezydent Bryłowski zrobił Krakowskie Przedmieście później była 12 letnia przerwa ani Pruszkowski 8 lat, ani Wasilewski nic dla Lublina nie zrobili 12 straconych lat Żuk robi bardzo dużo, tylko ślepy lub złośliwy tego nie widzi wystarczy pojeździć po Lublinie i okolicy /obwodnica,S17, inne ulice w remoncie,al Solidarności itp to jest jeden wielki plac robót, pan Kabaciński pewnie w Lublinie nie bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te dalsze próby promowania paligłupów? I tak są już spaleni. Nikt ich nie chce. Nawet tu w Lublinie. Niech idą w niebyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z Kabacińskim ale tu.....ma rację-patrz prezes  mpk,wodociagów, lotniska itd Niech zyje republika kolesiów i spółki synekurki!
Z lotniskiem chyba nie pocelowałeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba właśnie tylko z lotniskiem ma w pełni racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk ma szereg wad i w oim odczuciu podejmuje tez niektóre błędne decyzje ( np. stadion), ale jest to pierwszy od szeregu lat Prezydent miasta, ktory nieboi się podejmować decyzji. I myślę, ze jest to jego plus. tak więc niech nieznany mi pan Kabaciński najpierw wykaże się swoimi pozytywnymi inicjatywami, a nie robi sobie medialny spektakl! Do wyborów jeszcze czasd. Pozwólnmy Prezydentowi zrealizować jego plany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Ciebie Kabaciński, ale widać, że mieliście tylko chwyt na młodzież w postaci marihuany. "za 4 lata to my wygramy wybory" - to wasze hasło. Prezydent Żuk zrobił w tym mieście więcej w 2.5 roku niż ktokolwiek w państwie, a to, że należy do PO to jest tylko po to, żeby miał z jakiej listy startować. Jeżeli chodzi o pracę, jak ktoś ma łeb na karku i potrafi coś zrobić rękami to pracę znajdzie, nie trzeba być Einstainem, żeby zarabiać dobre pieniądze, a jak się siedzi na dupie w domu i czeka to nigdy nie będzie roboty. Ja nie muszę z domu wychodzić, żeby pracować, trzeba chcieć i mieć o czymś pojęcie. A Wy komuś daliście pracę? Znaleźliźcie dla kogoś wolny etat? Nie wydaje mi się, więc spuśćcie z tonu. Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński populista nie mający nic do powiedzenia. Ten człowiek nic nie wnosi dla Lublina, buduje tylko swoją popularność głównie na krytyce Żuka, który widać po zmieniającym się mieście, że stara się jak może żeby coś więcej zaczęło się dziać. Tego Kabaciński wogóle nie dostrzeha bo ważne, żeby jego nazwisko tylko się  pojawiło w prasie. Nigdy głosu na RP głównie ze względu na populizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym wiedzieć czy w którym kolwiek urzędzie pracuje chociaż jedna osoba nie z układu ,z rodziny.Najgorsze jest to ,że w Lublinie jak i wszędzie działają struktury mafijne ,a kazdy wie jak działa mafia.Kabaciński podpadł mi za marychę ,bo sam picuś glancuś wygładzony nie weźmie ,bo jemu w głowie pieniądze i władza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym wiedzieć czy w którym kolwiek urzędzie pracuje chociaż jedna osoba nie z układu ,z rodziny.Najgorsze jest to ,że w Lublinie jak i wszędzie działają struktury mafijne ,a kazdy wie jak działa mafia.Kabaciński podpadł mi za marychę ,bo sam picuś glancuś wygładzony nie weźmie ,bo jemu w głowie pieniądze i władza
Wszędzie jest i istnieje układ jak nie to tylko praca za sex.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabareciński znowu się lansuje pod drzwiami ratusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabareciński znowu się lansuje pod drzwiami ratusza?
ta On tylko konferencje organizuje, moze jak przegra wybory to dziennikarzem zostanie, w tym jest dobry, bo polityk z Niego żaden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabareciński znowu się lansuje pod drzwiami ratusza?
a jak lansik musi byc i tak chyba był na wakacjach bo dawno konferencji nie było przed ratiszem hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są inni reprezentanci PO, PiS, PSL,SLD? Co oni robią dla Lublina i regionu? Nawet nie próbują coś zdziałać tylko pierdzą w swoje partyjne stołki! Nie popieram Kabacińskiego ale ma u mnie plusa za próby robienia czegoś dla innych i a patrzenie władzy na ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy szef dobiera sobie współpracowników. Po dwa Kabaciński wie że Żuk dostanie 50 % plus w następnych wyborach i wie że byłaby to jego kompromitacja gdyby przegrał referendum. Wystarczy pojechać po Lublinie dźwig na dźwigu , budowa na budowie. Są błędy wolne remonty filaretów-krasnicka, wpadka śmieciowa, poza tym chyba większych wtop nie było. Żeby mieć super fachowców trzeba im super płacić. A miasto nie ma kasy i płaci najsłabiej ze wszystkich urzędów w lublinie. To koło się zamyka bo trudno oczekiwać cudów gdy nie ma cudów w portfelu
Żuko najlepszy Prezydent!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...