Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kabaret Smile robił zakupy dla rodziny z Lublina

Utworzony przez Gość, 27 listopada 2013 r. o 18:04 Powrót do artykułu
A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów. Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo.  Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów. Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo.  Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu nie chodzi o rozgłos kabaretu Smile tylko rozgłos Szlachetnej Paczki. Im więcej znanych osób poprze projekt tym więcej darczyńców się zgłosi, a przecież chodzi o pomoc na święta i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc. I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to w świetnym stylu! Dali z siebie wszystko i przyłożyli się do zadania, jak mało kto. Dlatego dziękuję raz jeszcze i pozdrawiadm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne, ale oni nie są śmieszni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie. Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna? Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie. Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna? Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki
 
Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie. Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna? Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki
Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z najbardziej beznadziejnych i biernych nieudolnych instytucji w Polsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.
 
Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.
Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! -obudźcie się! W reportażu słychać: "mama i czwórka dzieci..." -a kto te dzieci zrobił??? Gościu zrobił se dobrze i poszedł... Gdzie jest ojciec tych dzieci??? Kurde...-co za naród???!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...