Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kacperek potrzebuje nowego serca

Utworzony przez Łukasz, 11 czerwca 2008 r. o 01:21 Powrót do artykułu
biedny malec...szkoda że nie można mu jakoś inaczej pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. do przelewu potrzebna nazwa właściciela konta (szpital, fundacja lub inna organizacja) 2. system informatyczny banku komunikuje o złym numerze konta (do redakcji:proszę to sprawdzić)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Kacper i walcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
num. konta który jest podany to konto fundacji Polsat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałem, że nie jest potrzeba zgoda na oddanie organów do przeszczepu a jedynie brak sprzeciwu. Jak jest na prawdę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pobieraniu organów od tzw. dawców, uznanych za zmarłych, ciekawy tekst jest tu: http://breviarium.blogspot.com/2008/06/pob...od-zmarych.html Czy wykorzystano wszystkie możliwości diagnozowania i leczenia? Dlaczego stawia się na metodę, w której niezbędne jest wycięcie serca innemu dziecku? Czy można zabrać serce jednemu, by żył drugi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co spotkało Kacperka jest bardzo przykre, nie znam tej rodziny, ale mam nadzieję że uda się nazbierać potrzebne dla niego pieniądze.Kacperku trzymamy za ciebie kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ika napisał:
To co spotkało Kacperka jest bardzo przykre, nie znam tej rodziny, ale mam nadzieję że uda się nazbierać potrzebne dla niego pieniądze.Kacperku trzymamy za ciebie kciuki.
Nie trzymaj kciukow, tylko wplac pare zlotowek i wtedy szanse malego Kacpra napewno beda duzo wieksze. Zapytaj sie sasiadow i znajomych, moze i Oni doloza sie do tej wplaty? Bedzie nas wiecej.... i uratujemy nie tylko Kacperka, ale i kilkanascioro innych malcow. Chyba, ze juz to co mialas odlozone na przyzwoity cel przekazalas na konto ks. Inkasenta z Torunia. W takim wypadku wycofuje kazde napisane na ten temat slowo!!!! Wszak nie jest bezpiecznie zadzierac z Belzebubem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosa napisał:
Ja myślałem, że nie jest potrzeba zgoda na oddanie organów do przeszczepu a jedynie brak sprzeciwu. Jak jest na prawdę ??
Czlowieku, nie zastanawiaj sie, tylko wplac na konto cokolwiek, tyle na ile Ciebie stac. Szlag mnie trafia, jak ludzie zaczynaja "filozofowac" publicznie nie po to, aby pomoc, ale zeby zaistniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżmy Kacprowi! Wpłacajcie każdą sumę!! Tak smutnego dziecka jeszcze nie widziałam. Chce zobaczyć jak się uśmiecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona internetowa Kacperka Zapraszam na strone o Kacperku Zagrodnym http://pomozkacperkowi.pl/ Prosze przekazac adres tej strony kazdemu kogo znacie i zachecam do wplaty nawet drobnej sumy na konto Kacperka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek tyle jest wart ile da z siebie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie badzmy ludzmi i pomozmy kacperkowi. Ja dzis juz zrobilam przelew na nowe serduszko ♥ dla Kacperka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...