Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński przegrał z Palikotem (wideo)

Utworzony przez aro, 22 października 2008 r. o 13:57 Powrót do artykułu
kto pyta nie błądzi. brawo Panie Palikot. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również się cieszę. Lublin przeprasza za prezydenta z błonami pośród palców u stóp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje wolność słowa! Zgadzam się z Wysokim Sądem i posłem Palikotem , każdy ma prawo zadawać pytania osobom publicznym. Panie pośle Palikot czy to prawda, że ułatwił Pan sekretarzowi miasta Krzysztofowi Łatce karierę w zamian za kontakty seksualne?? Pytam, bo takie historie można usłyszeć na przystankach autobusowych czy w kolejce po "żołądkową gorzką"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poseł Palikot jest narkomanem? Czy poseł Palikot jest zdrowy psychicznie? Obserwując publiczne wystąpienia posła mam podstawy do zadawania tego typu pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy poseł Palikot jest narkomanem? Czy poseł Palikot jest zdrowy psychicznie? Obserwując publiczne wystąpienia posła mam podstawy do zadawania tego typu pytań.
Czy ty jesteś normalny czy ty jestes nienormalny, czy twoj prezydent jest chory razem z tobą i całymi pisiorkami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy moze pytac.Posel tez.Kiedy posel Palikot otrzyma odpowiedz o terminie publikacji raportu o zdrowiu Prezydenta.Prezydent mowi ze ma duzo wigoru to raport pewnie to potwierdzi. Grozby pod adresem p.Moniki Olejnik uzasadniaja pytanie czy Prezydent ma klopoty ze zdrowiem,bo normalny czlowiek nigdy nie powiedzialby czegos podobnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan palikot kupi sobie statek kosmiczny i poleci na księżyc a tam okaze się że nie ma powrotu? To było by cudowne i w końcu skończyłaby się ta " tragifarsa" polskiej polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...