Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil, 9-letni student z Lublina dostanie stypendium. Minister przyjedzie żeby je wręczyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Ciekawe czy taki zwykły Kowalski też był by tak doceniany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co cię boli polaczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rodziców: fajnie, geniusz, kasa, szkło. Ale czy warto zabierać dziecku młodość? Nie lepiej żeby wyrósł na normalnego człowieka? Podziękuje Wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego nie Gowin. Wszak to student!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Kamil choć promil mądrości przekaże Zalewskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie studenta politechniki sprawa ta bulwersuje. Młody ma dostęp do wszystkiego, do takich rzeczy których ja na uczelni nie widziałem. Ma indywidualne zajęcia z Catii, gdzie ja miałem tylko 4h - czyli dowiedzieliśmy się jak się program włącza, rysuje kwadraty i tyle. My za chwile ruszymy na rynek pracy z tytułami inżyniera; inżyniera Politechniki Lubelskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem uzdolniony podobnie jak ten chłopak, studia po co mu to potrzebne on powinien bawić się swoją pasją, a nie wykonywać zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki poziom na polibudzie, że dzieciaki z podstawówki swobodnie wszystko ogarniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali.. Grunt, to dobrze dzieciaka wypromować, narobić szumu medialnego. Ja w jego zdolności, które tu są przedstawiane nie wierzę. Może niech się wypowiedzą studenci, z którymi ten dzieciak uczęszcza na zajęcia? A i rozumiem, że chodzi na wszystkie przedmioty jak pozostali, a jeśli nie to stypendium jest również adekwatnie mniejsze? Czy może są równi i równiejsi? Czytaj: masz kasę, to i nadzwyczajne zdolności się znajdą? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...