Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale dlaczego skoro go to interesuje to dla niego nauka jest zabawa..wydaje misie ze takie myślenie właśnie upośledza dzieci..zamiast zachecac do nauki, czym szybciej tym lepiej, bo start w tak wielkim świecie jest naprawdę trudny, a sukces jaki on osiągnie będzie dziękował rodzicom za to ze mu tego z głowy nie wybili...tak beda mu zazdrościć będą go obrażać ale będzie wielki jak tylko nie zmarnuje szansy,
  Zamęczą chłopaka. W tym wieku powinien się jeszcze bawić, grać w piłkę. Na układy scalone jeszcze przyjdzie czas!  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tania i skuteczna reklama dla uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM. CIESZY MNIE TAKIE ROZWIAZANIE DLA CHLOPCA BY MOGL ROBIC TO CO GO INTERESUJE. DOSKONALE WIEM O TYM ZE ON W TAKI SPOSOB SIE BAWI. TO BDB NOWINA DLA MNIE I DOWOD NA TO ZE W NASZYM KRAJU COS SIE ZMIENIA. SAMA MAM 3,5 LETNIEGO SYNA KTORY MNOZY, ROZPISUJE POTEGI I SILNIE, OBL TE NAJPROSTRZE. INTERESUJE SIE TEZ J. OBCYMI-8 NA BARDZO PODSTAWOWYM POZIOMIE, GEOGRAFIA, POLITYKA NIESTETY. ZYCZE DUZO SIL RODZICOM BO NIENAWISC I ZAWISC W POLSCE JEST OGROMNA NAWET WOBEC DZIECI. TYLKO W ZESZLYM ROKU Z ZAWISCI JAK MNIEMAM ZNISZCZONO, ROZKRECANO, OPLUWANO SYNOWI 3 WOZKI. PRZYKRO MI NA TE ZLE RZECZY KTORE NA WAS WYLEJA CI CO NIE SA W STANIE SOBIE WYOBRAZIC FUNKCJONOWANIA TAKICH DZIECI. NIE WIEDZA JAKI TO WYSILEK, STRES DLA RODZICA A POWIEDZIEC O TYM TEZ NIE BARDZO WOLNO BO ZARAZ MYSLA ZE SIE RODZIC PRZECHWALA A NIE ZE MA PROBLEM. NO TO TERAZ TROSZKE DRODZY RODZICE WAM ODESZLO. GRATULUJE I CIESZE SIE Z WAMI. MLODY JESTES SUOER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPOMNIALAM DOPISAC- ZNALAZLAM JESZCZE 2 PODOBNYCH DZIECI DO MOJEGO SYNA W POLSCE I 1 POLAKA W ANGLII W WIEKU 3-4 LAT. MYSLE ZE MAJA PANSTWO CALY TEN STRES Z KURATORIUM OSWIATY, PORADNIAMI CZESCIOWO ZA SOBA. MOZE MOGLI BYSCIE MI UDZIELIC JAKISCH WSKAZOWEK. NAJSTARSZY CHLOPIEC JAKIEGO ZNALAZLAM MA 4,5 ROKU TJ. JESZCZE PRZEDSZKOLE JAK MOJ SYN. JESTEM CIEKAWA TEGO CO MOGE DLA NIEGO ZROBIC BO WCIAZ TYLKO SLYSZE O PRZEPISACH. CZASEM MAM JUZ DOSC I CZUJE SIE BEZSILNA. SPROBUJE WAS ZNALEZC I ZOBACZYMY CZY BEDZIECIE MIELI OCHOTE NA KONTAKT Z NAMI. TYMCZASEM POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze działa tu ostro moderator. Oby chłopak nie poszedł w ślady ojca który który w serwisu assunty i gedeon załatwiał młodemu sprzęt do ćwiczeń. Ojciec miał chwile sławy w Lublinie a teraz syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
assembler polaczony z C. ale tego assemblera jest jak na lekarstwo. Glownie chodzi o obsluge przerwan itp. Wszystko jest na internecie opisane od A-Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z moim 5-letnim synkiem ćwiczę właśnie pisanie literki a i rysujemy szlaczki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem dzieckiem (fakt, mam 10 lat) i też uczę się programować w różnych językach. Assembler, HTML, C++ itd. Ale szacun wielki, że 8-io latek na politechnice wtf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...