Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil Zinczuk pokieruje Ruchem Palikota w okręgu lubelskim

Utworzony przez Wyborca, 27 listopada 2012 r. o 18:42 Powrót do artykułu
No już mojego głosu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda zwyrodnialcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Teraz tylko pozostaje zrobić porządek w tym zacofanym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, Palikot wskazał Żuka na prezydenta a teraz Zinczuk zatrudniony przez Żuka na posadce zostaje lubelskim szefem Ruchu Palikota. To już sojusz wyborczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecz z komuchem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyzin napisał:
przecz z komuchem !!!
Bardziej konfident.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem - Zińczuk doradzał Siemińskiemu. ............................................ Teraz jest w RP i doradza dalek PISowi, Wspólnemy Lublinowi ?. STOP - muszę się napić - bo nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Najważniejsze ma 200 zł na drinka, a moze Zińczuk Postawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANEK napisał:
Nie rozumiem - Zińczuk doradzał Siemińskiemu. ............................................ Teraz jest w RP i doradza dalek PISowi, Wspólnemy Lublinowi ?. STOP - muszę się napić - bo nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Najważniejsze ma 200 zł na drinka, a moze Zińczuk Postawi
Nie postawi,oni sami razem chleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Nie postawi,oni sami razem chleją.
Jak cały czas chleją,to kiedy oni pracują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej, Zinczuk to równy chłop, ale mówcie sobie co chcecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...