Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co na to Narodowy Krasnystaw ? Już wiem co. "Wszystko jest ustawione, sprzedajne sądy na wniosek politycznej konkurencji kandydata spowodują wydanie wyroku skazującego". "POLSKA ROZKRADZIONA". Tylko Wam podczas tej "KRADZIEŻY" zaj.... MÓZGI.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypraszam sobie, to tak jak by powiedzieć Lubliniacy Palikota. Jestem z K-stawu i absolutnie nie popieram tego cwaniaka. Więc proszę nie uogólniać, bo do nie dawna nawet pojęcia nie miałem kto to taki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego, że utajniono zeznania pana A. - czyżby to była jednostrzałowa pipa, która po pijaku szuka zaczepki a później po jednym plaskaczu ląduje piętro niżej? Jeżeli tak, to na miejscu szanownej małżonki pana A. zastanowiłbym się kto w tym domu ma większe jaja i kto powinien zmywać gary, a kto z piwkiem leżeć przed telewizorem. Bo może jest tak, ze wypić, to sobie pan A. lubi, a potem po sądach lata gdy po pijaku znajdzie guza którego szuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy pomocy sądów i innych represji chce się w Polsce zamknąć usta wszystkim krytycznie patrzącym na niesprawiedliwość i pozbawianie praw prawdziwych Polaków. Niedługo należało będzie chodzić ze specjalnym słownikiem pod pachą, aby moc posiłkować się nim w razie rozmowy z jakimś Żydem czy cyganem co to by ich nie urazić... Polska po 1989 roku zaczyna przypominać jakiś specjalny obóz dla synów tej ziemi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowo klucz !!! PRAWDZIWI POLACY !!! Wszyscy inni nie spełniający kryterium "prawdziwości" w ocenie "narodowców" to żydzi ......... Napisz droga Andżeliko jakie są te wasze kryteria bycia "prawdziwym polakiem". Wasza postawa to wstyd dla naszego mądrego, dumnego i walecznego Narodu. A Pan Kowalski jest ucieleśnieniem tego jaką macie moralność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla zainteresowanych. ten facet na zdjęciu ma zydowskie korzenie. jak można na coś takiego zagłosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowcy mają nawet dobry program i postulaty. Są pro społeczne i pro państwowe, patriotyczne. Ale wiecie czemu oni nigdy nie wyjdą na wyżyny społeczne czy polityczne? Bo to głownie takie osiłki co się uczyć nie chciały tylko pakowały. A jedyny dialog jaki prowadzą to siła. Dlatego w dobie rozwiniętego świata nie mają większych szans na przetrwanie i takie osobniki same się eliminują. Nie biorą przykładu z ruchów narodowościowych z innych krajów, które już dawno przeszły na inteligentny dialog -  z etapu bicia i demonstrowania siły. Dlaczego tego nie chcą zmienić takiej postawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien matce lomot spuscic, że go urodziła. Takie cos to może kandydować na kierownika zmiany w mojej chlewni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz droga Andżeliko jakie są te wasze kryteria bycia "prawdziwym polakiem".
  Polakiem - powinno być wielką literą pisane!   Takie kryteria to na przykład TYPOWO polskie imiona - Andżelika lub nazwiska: Rossman (Henryk), Mosdorf (Jan), Todtleben (Tadeusz), czy inni jacyś tam Kowalscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego, że utajniono zeznania pana A. - czyżby to była jednostrzałowa pipa, która po pijaku szuka zaczepki a później po jednym plaskaczu ląduje piętro niżej? Jeżeli tak, to na miejscu szanownej małżonki pana A. zastanowiłbym się kto w tym domu ma większe jaja i kto powinien zmywać gary, a kto z piwkiem leżeć przed telewizorem. Bo może jest tak, ze wypić, to sobie pan A. lubi, a potem po sądach lata gdy po pijaku znajdzie guza którego szuka...
  Co ma piernik do wiatraka? Pan Marian jest szefem ochrony w dużym klubie, a nie rolnikiem z widłami. Nie ważne czy gość sobie zasłużył czy nie. Może i na chłopski rozum należało się. Od człowieka ochrony, a już tym bardziej jej szefa oczekuje, ze bezie potrafił obezwładnić człowieka bez uszkodzenia mu ciała. I że go po prostu wyprowadzi, ewentualnie wezwie służby. Pan Marian startuje na prezydenta a nie na wioskowego głupka. Chciałbym wierzyć że będzie trzymał najwyższy standard, bez względu na to czy się należy komuś w ryj czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze. Bokserów w tym kraju i tak jest już dużo. Nadaje się wyśmienicie na prezydenta kiboli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś 30 lat temu dostałem po łbie od tego pana bo za bardzo się pchałem na koncert przy Zygmuntowskich, nie bił mocno ,ale zapamietalem go wtedy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite. Niektóre tematy mają po kilka tysięcy postów, tu raptem 12, na chwilę obecną. Coś mi się zdaje, że niektóre tematy mają sztucznie napędzane zainteresowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W klubie Graffiti pobicia to nic zaskakującego. Większość od większości ochroniarzy kipi agresją na kilometr, a gdyby każde użycie przez nich siły miało finał w sądzie, spraw byłoby niewiarygodnie dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wierzyć że będzie trzymał najwyższy standard, bez względu na to czy się należy komuś w ryj czy nie.
a ja tam wolę faceta który potrafi dać w pysk jak trzeba, a nie ciepłe kluchy bajdurzące niczym sklerotyczny dziadunio, sterowane przez byłych funkcjonariuszy i zołnieży służb spec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki buc -Kowalski miałby być Prezydentem RP ?! Boże dzięki Ci , że czuwasz nad nami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite. Niektóre tematy mają po kilka tysięcy postów, tu raptem 12, na chwilę obecną. Coś mi się zdaje, że niektóre tematy mają sztucznie napędzane zainteresowanie.
http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/118444-marian-kowalski-polak-prawdziwy/page-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...