Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS na prezydenta Lublina: Kowalczyk czy Targoński?

Utworzony przez duzo wiedzący, 7 września 2010 r. o 21:28 Powrót do artykułu
szanowni dziennikarze przestańcie się osmieszać. Wszyscy na mieście wiedzą dobrze (moze za wyjatkiem działaczy lubelskich kół Prawa i Sprawiedliwości, i przygłupich wiecznie pijanych dzinnikarskich mend) ze kandydatem PiS na prezydenta Lublina nie bedzie żaden z nich. Zarzad miejski i Zarząd Okregu mogą sobie debatować ile chcą, ale z ich gatki nic nie wyjdzie. Jarosław podjął juz ostateczną decyzje co do kandydata PiS na prezydenta Lublina. Tego kandydata wskarze o. Tadeusz z Torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie żaden z PIS u to kundle kaczyńskiego. Popatrzcie co się dzieje kara z powodzią przyszła na wszystkie województwa w których rządzi pis. Uciekajcie od tych kretynów jak najdalej bo skończycie jak ci co ich wybierali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Ludzie żaden z PIS u to kundle kaczyńskiego. Popatrzcie co się dzieje kara z powodzią przyszła na wszystkie województwa w których rządzi pis. Uciekajcie od tych kretynów jak najdalej bo skończycie jak ci co ich wybierali.
a gdzie w Lubelskim rzadzi PiS? POrąbanym marszałkiem tego Województwa jest POlitykier POlikotowych POsrańców - nijaki Napoleon z ukraińskiego Chełma ksywa Graby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przaśny Lublin nie stać na normalnego kandydata na prezydenta miasta. Dlaczego ? Bo albo startuje komuch, albo udający że wszystko wie, albo wyznawca O. Tadeusza..... itp. itdTu trzeba ostro zapier..ć a nie debatować o wyższości świąt BN nad św. WN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targoński - jestem na tak! Były rektor UP - mojej uczelni, wiele dla niej zrobił! Mam nadzieje że równie wiele zrobi dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PełO napisał:
a gdzie w Lubelskim rzadzi PiS? POrąbanym marszałkiem tego Województwa jest POlitykier POlikotowych POsrańców - nijaki Napoleon z ukraińskiego Chełma ksywa Graby
A ty co tak PO, PO, PO? Jąkasz się, zacinasz?. Nie jąkałeś się wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalczyk jest dobrym kandydatem, bo widać w nim człowieka który chce coś zrobić a nie "jedzie" na poparciu innych. Na opinie pracuje swoją pracą a nie układami. Byłem na otwartych dniach Ratusza i w czasie rozmowy dało się wyczuć "człowieka" a nie polityka. Jak ktoś chce niech pójdzie na posiedzenie Rady Miasta (jest otwarte) i sam niech wyrobi sobie opinie. Popieram Piotra Kowalczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Targoński - jestem na tak! Były rektor UP - mojej uczelni, wiele dla niej zrobił! Mam nadzieje że równie wiele zrobi dla Lublina!
Dziewczynko zbierzność nazwisk. Niejednemu psu na imię burek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PełO napisał:
a gdzie w Lubelskim rzadzi PiS? POrąbanym marszałkiem tego Województwa jest POlitykier POlikotowych POsrańców - nijaki Napoleon z ukraińskiego Chełma ksywa Graby [/quote] Wiesz, widać, że nie grzeszysz intelektem. Powiem tak: znam wielu parę osób związanych z PiS, którzy podziwiają Grabczuka - i nie mówię tu o takich szczylach internetowych jak Ty, tylko radnych. Mogą oni sobie nienawidzić PO ale nie opluwają wszystkich ze względu na przynależność do partii jak Ty. Ja dla przykładu ideowo wolałem i wolę SLD, ale skoro scena polityczna podzielona jest między PO i PiS -> bliżej mi już do przewidywalnego i spokojnego PO niż wiecznie walczącego ze wszystkimi PiS. I mimo iż brzydzę się Kaczyńskim i najchętniej wytarłbym buta o jego ryj, to jednak nie wrzucam wszystkich do jednego worka. W PiS też są normalni ludzie nie ogarnięci fanatyzmem, którzy coś chcą zrobić, wystarczy być trochę dalej od "prezia". Mówię tu np. o Piotrowskim - bardzo klawy i mądry facet. [quote name='Piotr' date='07 wrzesień 2010 - 22:33 ' timestamp='1283891604' post='343129'] Pan Kowalczyk jest dobrym kandydatem, bo widać w nim człowieka który chce coś zrobić a nie "jedzie" na poparciu innych. Na opinie pracuje swoją pracą a nie układami. Byłem na otwartych dniach Ratusza i w czasie rozmowy dało się wyczuć "człowieka" a nie polityka. Jak ktoś chce niech pójdzie na posiedzenie Rady Miasta (jest otwarte) i sam niech wyrobi sobie opinie. Popieram Piotra Kowalczyka
I o tym właśnie piszę - ludzie patrzą na szyldy zamiast na ludzi. Moim zdaniem powinno się wymieszać ze wszystkich opcji politycznych ludzi w jeden skład rządzący Lubelszczyzną, i może by się coś zmieniło. Trzeba by tylko odciąć ich od partyjnych liderów i dać wolną rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Targoński - jestem na tak! Były rektor UP - mojej uczelni, wiele dla niej zrobił! Mam nadzieje że równie wiele zrobi dla Lublina!
Nie rektor tylko ex-ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIERAKOWSKA NA PREZYDENTA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wiesz, widać, że nie grzeszysz intelektem. Powiem tak: znam wielu parę osób związanych z PiS, którzy podziwiają Grabczuka - i nie mówię tu o takich szczylach internetowych jak Ty, tylko radnych. Mogą oni sobie nienawidzić PO ale nie opluwają wszystkich ze względu na przynależność do partii jak Ty. Ja dla przykładu ideowo wolałem i wolę SLD, ale skoro scena polityczna podzielona jest między PO i PiS -> bliżej mi już do przewidywalnego i spokojnego PO niż wiecznie walczącego ze wszystkimi PiS. I mimo iż brzydzę się Kaczyńskim i najchętniej wytarłbym buta o jego ryj, to jednak nie wrzucam wszystkich do jednego worka. W PiS też są normalni ludzie nie ogarnięci fanatyzmem, którzy coś chcą zrobić, wystarczy być trochę dalej od "prezia". Mówię tu np. o Piotrowskim - bardzo klawy i mądry facet. I o tym właśnie piszę - ludzie patrzą na szyldy zamiast na ludzi. Moim zdaniem powinno się wymieszać ze wszystkich opcji politycznych ludzi w jeden skład rządzący Lubelszczyzną, i może by się coś zmieniło. Trzeba by tylko odciąć ich od partyjnych liderów i dać wolną rękę.
Macie rację. Wkurza mnie, że i tak w tych wyborach może być wystawiony ktoś, kto się będzie lepiej "górze" podobał (patrze Czelej) mimo, że chodzi o to by wybrać dobrego managera dla tego miasta! Kowalczyk i Żuk są wg mnie ludźmi, którzy jednak coś potrafią. Pierwszy młody, energiczny. Drugi z doświadczeniem na poziomie ministerialnym, a do PO się niedawno zapisał (nie wiem po co:). Ważne jest by prezydent chciał coś robić, a nie oglądał się na układy, partie itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może żaden?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO WOJCIECHOWSKI - jedyny wsród sprawiedliwych, niezakłamany nieuwikłany w partyjne rozgrywki. Doprowadził do sukcesów (jako prezes) Lubelski Klub Żużlowy, ma wspaniałe serdeczne serce czego wyrazem sa jego akcje w ramach fundacji Wspólne korzenie-bardzo popularne - "Wielkanoc w Polsce" dla "Sybiraków", etc.etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
TYLKO WOJCIECHOWSKI - jedyny wsród sprawiedliwych, niezakłamany nieuwikłany w partyjne rozgrywki. Doprowadził do sukcesów (jako prezes) Lubelski Klub Żużlowy, ma wspaniałe serdeczne serce czego wyrazem sa jego akcje w ramach fundacji Wspólne korzenie-bardzo popularne - "Wielkanoc w Polsce" dla "Sybiraków", etc.etc.
tylko ze zamiast budowy nowych dróg budowalby tylko pomniki oraz kopce pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać Kowalczyka.dajcie szanse młodym i ambitnym a nie tylko starym wapniakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że zaczęło się lizanie i lanie miodu przez przyszłych lub obecnych pracowników magistratu. Ale wy jesteście żałośni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Pan Kowalczyk jest dobrym kandydatem, bo widać w nim człowieka który chce coś zrobić a nie "jedzie" na poparciu innych. Na opinie pracuje swoją pracą a nie układami. Byłem na otwartych dniach Ratusza i w czasie rozmowy dało się wyczuć "człowieka" a nie polityka. Jak ktoś chce niech pójdzie na posiedzenie Rady Miasta (jest otwarte) i sam niech wyrobi sobie opinie. Popieram Piotra Kowalczyka
Pan Kowalczyk razem ze swoją formacją wydajnie pracuje aby w Lublinie nic nowego nie powstało. Wszak zasłynął z donosicielstwo do CBA na miasto, które zrobiło za szybko drogę w strefie ekonomicznej aby ściągnąć Husqwarnę. Razem ze swymi towarzyszami zablokował rozwój miasta na Gókach Czechowskich i skutecznie uniemożliwił powstanie wiaduktu przy Ul.Sikorskiego za pieniądze Echo Inwestnent/okrągłe 80 milionów na wiadukt i park wyrzucił po prostu w błoto/.Teraz miasto za swoje pieniądze musi zbudować wiadukt a tych pieniędzy jak wiadomo nie ma. Ten politykier nie patrzy na interes miasta tylko na swoje osobiste interesiki i będzie kłamał w żywe oczy,jeżeli interes partyjny tego wymaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym wypadku Czelej!! On myśli tylko o sobie. Już jako senator sporo się nachapał, jakoś nie widać u niego zainteresowania ludzkimi problemami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk nie zrobił dla Lublina nic! W PIS razem z Pruszkowskim to najwięksi mąciciele. Wejdźcie na stronę Kowalczyka: www.akcjalublin.pl i zobaczcie ile miał do zrobienia.Co zrobił?Nic!Ile osób zostało na forum?Nikt!Czy rozsądny polityk tak robi? Kowalczyk będzie powtórką z Wasilewskiego lub Pruszkowskiego.Wybierzcie go-sami się przekonacie. P.S.Ostrzegałem juz na tym forum przed Wasilewskim.Pewnie teraz cieszycie się z rozwoju Lublina?Pruszkowski odchodził miasto zadłużone było na 21% budżetu.Teraz odchodzi Wasilewski-zadłużenie wzrosło do 55% (max. to 60% i wchodzi komisarz-likwidator!) Wrocław ma podobnie zadłużony budżet,ale tam widać inwestycję!Lublin zainwestował w administracje-pieniądze przejadły urzędnicy z partyjnego przydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...