Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kąpiele w fontannie na placu Litewskim to niesmaczne zjawisko". List Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Najechało się wieśniaków do miasta a wiocha przyszła za nimi ....i efekt widać jak na dłoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musi wiocha, wystarczy wielkomiejska  Lubartowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to jest miasto wieśniaków, a nie inspiracji dlatego trzeba się z tym pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z człowiekiem, ale sądze że jest to efekt chwilowy i ta moda przejdzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda czysta bez sinic, brak zakazu. To dlaczego by nie można. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego komendant Straży Miejskiej jednoosobowo, bez porozumienia z Prezydentem Miasta, wydał zgodę na jazdę rowerami po Placu Litewskim ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durne mamusie wsadzaja swoje pociechy do tej "zupy". co z tego, że woda jest chlorowana. jak za kilka dni dzieciakom wy***ą liszaje to będą latać do sanepidu, że im dzieciaki pozarażali. zostawić tępawe mamusie, nie przeszkadzać, selekcja naturalna sama zrobi porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam to przeszkadza, że dzieci maja radochę. Od rana żółć wylewać tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dwóch dniach woda już jest mętna. Pięknie to wygląda. Miejskie gołębie też dają tam coś od siebie ;-) Warto pamiętać, że baseny mają bardziej restrykcyjne przepisy sanitarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice!! Nie wyrzucajcie pełnych pampersów po swoich pociech gdzie popadnie! Czy swoje kupska też zostawiacie m. in. na osiedlowych parkingach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, wygląda to wsiowo. Człowiek chciałby popatrzeć na fontannę a tu mnóstwo dziczy się w niej tapla. Widać, że kultury toto sie nie uczyło nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezwzględnie należy zakazać wszelkich kąpieli pod karą wysokiej kary.. To nie tylko niesmaczne, ale wręcz obrzydliwe.Miejskie kąpielisko, za chwilę będą koce, ręczniki albo pieski schładzane przy wyższych temperaturach powietrza w takim miejscu! No tragedia, autochtoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Toto" co napisało komentarz nazywając "dziczą" lubelskie dzieci kulturą aż poraża. Mnie się Plac Litewski i szczęśliwie bawiący się na nim ludzie bardzo podoba. Nie wiem po co komuś place i fontanny na które można tylko patrzeć. Wtedy nikogo poza starymi dziadkami na nich po prostu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta woda jest naszpikowana środkami chemicznymi i jest pompowana w obiegu zamkniętym. To nie jest obojętne dla organizmu człowieka. Dzieci które kąpią się napewno nie są pod opieką doroych chyba, że dorosłych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co wam to przeszkadza, że dzieci maja radochę. Od rana żółć wylewać tylko.
Zółć? Nieee, to raczej wychowanie w kulturze. Nikt nie hejtuje słusznej sprawy, tylko neguje brak respektowania reguł ogólnie panujących w centrum miasta. Ja będę miała radochę (tak radochę-jak te dzieci) przyjść z szamponem i głowę umyć, to znaczy że mogę, bo nikt mi kartki z zakazem nie umieścił przy fontannie w Sródmieściu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet podczas pokazu multimedialnego dzieciaki biegały po niecce fontanny włażąc w kadr i nie pozawalając zrobić fajnych zdjęć. Żenada i gdzie są rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zółć? Nieee, to raczej wychowanie w kulturze. Nikt nie hejtuje słusznej sprawy, tylko neguje brak respektowania reguł ogólnie panujących w centrum miasta. Ja będę miała radochę (tak radochę-jak te dzieci) przyjść z szamponem i głowę umyć, to znaczy że mogę, bo nikt mi kartki z zakazem nie umieścił przy fontannie w Sródmieściu?????" W punkt. Niestety, jak widać wiele osób nie dorosło do kulturalnego korzystania z dobra wspólnego. Fontanna to nie basen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Cezary! "Człowiek czasem z wiochy wyjdzie, wiocha z człowieka - nigdy!" Na gumnie można taplać się w kałuży, to dlaczegóż nie w centrum "obcej wsi"? Nie tylko taki przejawy schamienia widzimy wokół, wystarczy się rozejrzeć: śmietnik uliczny, parkowanie na trawnikach, wszechobecne bluzgi. Nowo wyremontowane fasady domów muszą natychmiast zostać pobazgrane, bo prymityw zawsze znaczy teren: wymiocinami, moczem, lub sprayem z puszki. Nic tu się nie da zrobić. Polecam - omijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem też tego zdania , że to nie są baseny do kapieli wodnych .... Dzieci biegające bez majtek , jeden wielki wrzask , sama mam dziecko i wczoraj powiedziało : Mamo zobacz jak Ci ludzie się zachowują ... Ganianie z gołymi tyłkami nawet małych dzieci powinno nie mieć miejsca .... Ja swojego dziecka na pewno nie bedę puszczać by pływało w fontannie bo to nie jest basen , poza tym samo nie chce bo twierdzi że tam same bakterie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balia z wodą na betonowej pustyni. No ale kasę wydano, będzie to można przebudować na jak mawiał klasyk z PO "....i kamnieni kupę", tylko weźmie się nową pożyczkę. A co, kto bogatemu zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...