Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karambol hitem internetu. Okazuje się, że do wypadków dochodzi tu od lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2018 r. o 08:42 Powrót do artykułu
A jak sie ma to nagrywanie i publikowanie nr rejestracyjnych oraz wizerunkow osob do ochrony danych osobowych. Wg mnie to jest nie do konca legal. Drogi Pani inwigilatorze pomysl o zapespieczeniu swojego tylka jak kiedys trawisz na jakiwgos cwaniaka prawnika itp
Odpowiedz
Dlatego tych cwanych a tępych (wyjątek od reguły) pseudo-prawników należy tępić wcześniej niż będą wyrządzać szkodę uczciwym mieszkańcom oraz całej społeczności.
Odpowiedz
undefined napisał:
A jak sie ma to nagrywanie i publikowanie nr rejestracyjnych oraz wizerunkow osob do ochrony danych osobowych. Wg mnie to jest nie do konca legal. Drogi Pani inwigilatorze pomysl o zapespieczeniu swojego tylka jak kiedys trawisz na jakiwgos cwaniaka prawnika itp
guzik widać twarze czy numery rejestracyjne, ale akcja niezła, jest ogień, są bohaterowie, film akcji jak nic ;-)
Odpowiedz
pseudoprawników
Odpowiedz
hahahahahahhahaahhahahahhaha
Odpowiedz
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie ogrodzenia lub tylko jego podstawy z ze zbrojonego betonu z głębokim fundamentem. To wytrzyma każdy samochód
Odpowiedz
Tylko wilcze doły wykopać one zatrzymają te poniemieckie maszyny i nie będą wjeżdżali do ogródka.
Odpowiedz
A czy tam nie ma ograniczenia do 40 km/h i znaków o niebezpiecznych zakrętach? Jak sobie przypominam jadać od Nowin to tak jest. Więc o co to wielkie halo? Patrzeć na znaki i myśleć - to nie boli.
Odpowiedz
A może jakieś specjalne bariery energochłonne? Albo betonowe?
Odpowiedz
Progi,progi,progi zwalniające ,ale niestety wówczas 99,99% normalnych kierowców cierpi z powodu 0,01% WARIATÓW.No ale tak jest "jeden za wszystkich wszyscy za jednego" cyt./W.Hugo/
Odpowiedz
Ludzie, ściągnijcie parę zaj..stych głazów narzutowych i postawcie przy granicy posesji i nic wam nie wjedzie... szkoda naprawiania płotów.
Odpowiedz
Te posesje to mogą być żyły złota! Wystarczy zarejestrować firmę budowlaną, zbudować dobrej jakości ogrodzenie a po wypadku z polisy sprawcy domagać się naprawienia szkody. Ubezpieczyciel będzie się migał - to norma - ale my nie przystajemy na jego wycenę tylko wynajmijemy własną firmę która nam płot odbuduje bezgotówkowo, po czym wystawi odpowiednio wysoką fakturę firmie ubezpieczeniowej. Chcąc zwiększyć zyski właściciel posesji może np. w okresie letnim posypywać asfalt piaskiem a w zimowym polewać wodą aby pojazdy miały lepszy poślizg i interes będzie się kręcił cały rok! Wystarczy chcieć, i można niezły biznes z tego zrobić.
Odpowiedz
jakby tam mieszkała wadza, byłoby inaczej
Odpowiedz
normalne przegięcie z\ tą ochroną danych . czym się różni widok jadącego samochodu w realu od widoku na ekranie monitora ?
Odpowiedz
undefined napisał:
normalne przegięcie z\ tą ochroną danych . czym się różni widok jadącego samochodu w realu od widoku na ekranie monitora ?
 Tym że jest to oobraz utrwalony na nośniku a na to trzeba mieć zgodę nagrywanego bo jak jest kumaty to zarzuci "naruszenie dóbr osobistych i wizerunku". Wiem że to głupie, bo przecież miejski monitoring nagrywa wszystkich i wszystko, ale takie mamy cudowne konstrukce prawne w naszym pięknym kraju. 
Odpowiedz
kirk napisał:
Te posesje to mogą być żyły złota! Wystarczy zarejestrować firmę budowlaną, zbudować dobrej jakości ogrodzenie a po wypadku z polisy sprawcy domagać się naprawienia szkody. Ubezpieczyciel będzie się migał - to norma - ale my nie przystajemy na jego wycenę tylko wynajmijemy własną firmę która nam płot odbuduje bezgotówkowo, po czym wystawi odpowiednio wysoką fakturę firmie ubezpieczeniowej. Chcąc zwiększyć zyski właściciel posesji może np. w okresie letnim posypywać asfalt piaskiem a w zimowym polewać wodą aby pojazdy miały lepszy poślizg i interes będzie się kręcił cały rok! Wystarczy chcieć, i można niezły biznes z tego zrobić.
 a córka właściciela posesji powinna robić striptiz to by jeszcze dochody zwiększyło.  -panie, coś pan zakrętu nie widział?! -nie. widziałem cycki.
Odpowiedz
kik napisał:
undefined napisał:
Tym że jest to oobraz utrwalony na nośniku a na to trzeba mieć zgodę nagrywanego bo jak jest kumaty to zarzuci "naruszenie dóbr osobistych i wizerunku". Wiem że to głupie, bo przecież miejski monitoring nagrywa wszystkich i wszystko, ale takie mamy cudowne konstrukce prawne w naszym pięknym kraju.
 A cóż ty tam widzisz, co by bylo naruszeniem dóbr osobistych. Nie widać twarzy, numerów samochodów. Paru ludzików latających obok palącego się samochodu i jeden, albo dwóch odżałowało swojej gaśnicy!!!
Odpowiedz
undefined napisał:
 A Ty bardzo poważnie pomyśl o nauce języka polskiego...
Odpowiedz
Ja pi@#$%lę co się odj@#$ło. Wchodzę do baru, zamawiam schabowego, oczywiście muszę czekać aż się dosmaży więc babka dała mi sam kompot. Idę z tym kompotem, patrzę jakaś laska 9/10 siedzi widzę, że chyba nie jest sama, bo stoi talerz z barszczem czerwonym naprzeciwko niej, ale mówię ch#j raz się żyje - pośmieszkuję sobie. Laska też pije kompot więc podchodzę do niej i mówię hehe "kocham cię rybko, pij ze mno kompot xD" a ta tylko wzięła zamach i jeb@#a wylała na mnie cały talerz tego barszczu. Cały ujeb#$y na czerwono z poparzoną ręką drę się na nią, że jest jakaś popi#$%!lona, że chciałem tylko zagadać i że będzie bulić odszkodowanie. Odwracam głowę, a tu z kibla wybiega jej fagas, gościu dwa razy większy ode mnie i nawet nic nie powiedział tylko wyj!@ał mi od razu lepę i mówi że ch#j go to obchodzi, ale mam mu odkupić zupę bo on jest głodny po treningu i nie ma już kasy. Ja mu mówię, że to jego popi@#$%!ona dziewczyna mnie nim oblała, dodatkowo zniszczyła mi ciuchy i mnie poparzyła więc niech ma do niej pretensje. On wziął tylko kolejny zamach i drze mordę "odkupuj mi ch$ju zupę bo cię cwelu zaj#$ie, a z zawodu jestem bokserem". Dopiero wtedy skumałem że to słynny bokser, były mistrz świata wagi ciężkiej Albert Sosnowski więc podniosłem się i od razu zjeb@#em stamtąd po drodze wytrącając jakiemuś dziadkowi talerz z naleśnikami xD Patrzę a on mnie goni, udało mi uciec do auta, odpalam silnik i ruszam i pierwsze co słyszę to komunikat, że "kolejna osoba poparzona barszczem Sosnowskiego - szczegóły za chwilę w rmf radio muzyka fakty rmf fm". Więc myślę, że ten skur@#$el specjalnie prowokuje takie sytuacje i jest w zmowie z dziennikarzami, bo niby skąd by tak szybko wiedzieli o tej całej akcji i poparzeniu?
Odpowiedz
***euroius.pl/aktualnosci-prawne/czy-rejestrowanie-przestrzeni-publicznej-przy-pomocy-kamery-zainstalowanej-na-prywatnym-domu-jej-wlasciciela-jest-legalne/ ***s://forumprawne.org/prawo-autorskie/744887-nagrywanie-w-przestrzeni-publicznej-publikacja-youtube.html
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.