Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kartki do ministra, strajk włoski w szkołach. Nauczyciele mają już dość związkowych pomysłów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 08:06 Powrót do artykułu
w Polsce zarobki w innych sferach są mniejsze niż na zachodzie, więc poszczególne zawody muszą brać to pod uwagę. Nie mam ręki po wypadku - mam 935 złotych renty ale nie narzekam, dziękuję WSZECHMOGĄCEMU JEZUSOWI za to co mam, za drugą rękę i że zmienił moje życie, daje doskonałą miłość, nigdy nie zostaw na lodzie i prowadzi do miejsca które jest miliardy razy lepsze niż wszystko co w tym świecie _________ google : " Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje, jestescie posmiewiskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze sobie poszukac w sieci oswiadczen majatkowych zwyklych nauczycieli ktorzy musza takie skladac ( radni itp). To sa zarobki z PITow ze wszystkimi dodatkami i sa w zakresie 55000- 85000 zl dochodu rocznie. Czy to jest malo za prace w podstawowce i 18 h/ tydz? Nauczycielu, pokaz PITa a nie rzucasz sloganami o niskiej pensji zasadniczej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele się zbłaźnili dając się wkręcić Broniarzowi, kazał im przebierać się za krowy i wyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce zarobki w innych sferach są mniejsze niż na zachodzie, więc poszczególne zawody muszą brać to pod uwagę. Nie mam ręki po wypadku - mam 935 złotych renty ale nie narzekam, dziękuję WSZECHMOGĄCEMU JEZUSOWI za to co mam, za drugą rękę i że zmienił moje życie, daje doskonałą miłość, nigdy nie zostaw na lodzie i prowadzi do miejsca które jest miliardy razy lepsze niż wszystko co w tym świecie _________ google : " Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan"
 Dobra rada. Ponieważ masz tylko jedną rękę jak piszesz to oszczędzaj ją. Pamiętaj że długie siedzenie przy komputerze może spowodować zespół cieśni nadgarstka. Wtedy i druga ręka Ci nie będzie służyła. Zatem odpoczywaj i nie wklejaj tego samego komentarza cały czas. Zdrowia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 18 godzin tygodniowo, przy czym godzina to 45 minut, wakacjach, prezentach, feriach, etc to jeszcze im mało?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te darmozjady znowu chca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nauczyciele przestaną pokazywać tzw paski tylko niech pokażą PITy gdzie są wszystkie dodatki o których zwykły Kowalski może tylko pomarzyć. Najlepiej takiego PITa gdzie co kilka lat są naliczone jubileuszówki , nagrody itp. Gdyby takie dane zostały szeroko opublikowane to nauczyciele zostali by zlinczowani przez społeczeństwo za swoją obłudę. PS - to dotyczy nauczycieli ze stażem powyżej kilku lat bo młodzi faktycznie zarabiają mało ale w większości strajkują stare pryki pod emeryture z zarobkami powyżej średniej krajowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 18 godzin tygodniowo, przy czym godzina to 45 minut, wakacjach, prezentach, feriach, etc to jeszcze im mało?!
 Nie ośmieszaj się..., takim komentarzem dajesz świadectwo, że masz blade pojęcie  o pracy nauczycieli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 18 godzin tygodniowo, przy czym godzina to 45 minut, wakacjach, prezentach, feriach, etc to jeszcze im mało?!
 Seba to Ty ? , aleś dokopał naszej matematycy, jestem z tobą i całe pół klasy, bo tak naprawdę w życiu nie liczy się wiedza, tylko kasa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie już kłapać o swoich niskich pensjach ( w rzeczywistości średnich) bo atrakcyjność pracy to nie sama pensja zasadnicza . Jest tam tyle różnych dodatków i praw pozapłacowych których nie ma zwykły pracownik że śmiało można pensję nauczyciela pomnożyć x 2 przy uwzględnieniu tych czynników aby porównać z pensjami innych zawodów. I nie oszukujmy się , dziś nauczyciel nie jest jakąś elitą jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności. To nie XIX wiek gdzie był często jedyną wykształconą osobą w miasteczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie już kłapać o swoich niskich pensjach ( w rzeczywistości średnich)  bo atrakcyjność pracy to nie sama pensja zasadnicza . Jest tam tyle różnych dodatków i praw pozapłacowych których nie ma zwykły pracownik że śmiało można pensję nauczyciela pomnożyć  x 2 przy uwzględnieniu tych czynników aby porównać z pensjami innych zawodów.  I nie oszukujmy się , dziś nauczyciel nie jest jakąś elitą jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności.  To nie XIX wiek gdzie był często jedyną wykształconą osobą w miasteczku.
 Przestań pisać bzdury, czekam, kiedy przyjdzie taki czas, gdy bedą tylko szkoły prywatne, płatne nie darmowe, a tak na marginesie przeciętny nauczyciel w Danii zarabia ok 30 tys koron miesięcznie, to 16 tys pln 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKAZUJECIE ZDJĘCIA STRAJKU.... KTÓRY JESZCZE SIĘ NIE ODBYŁ ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nauczyciele dostali podwyżke. A przeciez maja płatne za wakacje ferie. Mają  trzynasta pensje maja dodatki duze za sprawdzanie matur mają socjalne dodatki na świeta ok 500 zł dodatek wiejski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecznie mało. Dni wolnych poza wakacjami i feriami do cholery, a im dalej mało. Prezenty, wycieczki, itd. Ehh... do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu rządu na początku wakacji zwolnił bym wszystkich nauczycieli , dal należne odprawy, następnie zlikwidował bym kartę nauczyciela i zrównał pracę nauczyciela z innymi zawodami. We wrześniu nowa rekrutacja na nowych zasadach. Komu nie odpowiada niech idzie do biedronki na kasę ( bo podobno tam lepiej płacą). Ilu nauczycieli wróciło by z podkulonymi ogonami a ilu by poszło do innej pracy? I w końcu nastała by normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni zacząć od pogonienia Sł. Broniarza, wybory na szefa ZNP już wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc P0-pracowali - czas P0-strajkować - aby dotrwac do świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIT - pokażcie swoje zeznania podatkowe - wtedy porozmawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona wójta podlubelskiej gminy ( oświadczenie majątkowe wójta za 2018r ) - " wynagrodzenie żony szkoła podstawowa - 80391,25 zł" Takie są zarobki w szkołach i to podstawowych tylko trzeba pokazać PITa a nie gołą pensję zasadniczą. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...