Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaskadowa: czuwanie, by zapobiec budowie masztu

Utworzony przez Baletnica, 5 maja 2008 r. o 19:29 Powrót do artykułu
No i Ratusz ma powazny problem-Era zaposnsorowala koncert i...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem,że osoby protestujące nie używają telefonów komórkowych. Najpierw niech zaprzestaną używać a potem niech protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy bloku Kaskadowa 7 nie mają swojego dachu bo są w tym bloku tylko lokatorami a nie właścicielami. Więc jeśli już chcą rządzić się jak u siebie to najpierw niech się postarają aby to było ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli Era wyłacza zasięg dla Tych Państwa inni operatorzy to samo i Pan Kajak płynie. Temu panu chyba badania nad tą radiolokacją juz zaszkodziły, ze skutkiem nieodwracalnym. Gratulacje Panie Kajak. Aha i niech Pan wyrzuci swoją komórke bo chyba tez już panu za bardzo wyżarła ostatki sarych komórek. HIPOKRYCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pewnie co drugi z mieszkańców dzwonił wcześniej do Ery, że miał słaby zasięg. Gdy PTC zaś się postarało i nadajanik postawiło Przemądry Pan Kajak podsycił nastroje ...i nadal ci sami mieszkańcy będę w BOK-u Ery płakać, że zasięgu nie ma... Hipokryzja?? Jak zwał tak zwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasię ery na Botaniku jest "na maxa", tu chodzi chyba o utms czyli 3G dla Marysina i Jastkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lokatorka bloku na ulicy kaskadowej, widze ze wasze komentarze są bardzo " mądre" jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia nie odzywajcie sie aha i te mieszkania nie sa moze nasze- jeszcze -bo przypominam ze weszla juz ustawa o wykupie mieszkan tbs a widze ze zapomnialo sie, ze mieszkania naszych rodzicow i dziadkow byly na takiej samej zasadzie jak te nasze tylko nazwane inaczej bo mieszkaniami " spółdzielczymi". wiec zamilknijcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy inwestor da gwarancję, że oddziaływanie takich anten jest w 100% bezpieczne dla zdrowia i w przyszłości(!) nie przyniesie jakiś skutków ubocznych. Skoro ludzie nie chcą anten w środku osiedla to czy trzeba ich uszczęśliwiać na siłę? Wokół terenów niezamieszkałych jest dużo, można postawić maszt i nikomu nie będzie przeszkadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Karoliny: te mieszkania nie są wasze i nie będą. Nie ma żadnej ustawy o wykupie mieszkań TBS i nie będzie. Wy te mieszkania tylko wynajmujecie, więc nie wiem jakim prawem rządzicie się tam jak na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywnego wpłwu fal e-m pochądzących z telefonii komórkowej nikt nie udowodnił, jak też tego, że takiego nie ma. Tak czy inaczej z jakichś powodów dziecie do lat 12 nie powinny kożystać z "komórek", zadady BHP określają ilość czasu spędzonego przed monitorem komputera ( nadajnikiem fal elektomagnetycznych ) a chyba wszyscy rozumieją, że im dalej od nadajnka tym bezpieczniej. Wszyscy....?????? Oprócz tych o mentalności KALEGO: GDY KALI UKRAĆ KROWE TO DOBRZE, ALE JAK KALEMU UKRADNĄ... TO ŹLE!!!!! Powinni ustanowić dzień głupoty narodowej wtedy mieliby swoje święto: Beret i inni, co to im nie przeszadza jak komuś "kradną krowę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Do Karoliny: te mieszkania nie są wasze i nie będą. Nie ma żadnej ustawy o wykupie mieszkań TBS i nie będzie. Wy te mieszkania tylko wynajmujecie, więc nie wiem jakim prawem rządzicie się tam jak na swoim.
To poczytaj beret toche gazet prawnych, pomijając to wokół są też bloki innych wspólnot, których mieszkańcy też się nie zgadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy są mądrzy, ale ci, których sprawa nie dotyczy. Patrząc z boku, ja nie chciałabym byc w podobnej sytuacji.Skoro wybieram sobie ładną okolicę na miejsce zamieszkania a po jakimś czasie ktoś chce to zepsuc tez bym sie denerwowala.Chyba lepiej jest dmuchac na zimne... Sa madrzy ci,ktorych sprawa nie dotyczy. To jest taka polska mentalnosc-niech innym dzieje sie krzywda,mnie to nie dotyczy-wazne,ze mi jest dobrze. Ludzie troche solidarnosci, a nie zawisci i wymadrzania sie, bo tak naprawde to nikt z nas nie wie czy to jest szkodliwe czy nie-czas pokaze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że te osoby które krytykują postępowanie mieszkańców Kaskadowej i os.Botanik nie są w takiej sytuacji. Poza tym komórki można wyłączyć lub zrezygnować a anten i ich działania niestety nie- będą działać przez długie lata przez 24h na dobę. Ponadto jakoś Plus i Orange nie mają takich problemów tylko Era wiecznie w konflikcie-to z nimi jest coś nie tak. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...