Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa Smoleńsk: Transmisja uroczystości żałobnych na Placu Zamkowym

Utworzony przez mieszkaniec miasta, 17 kwietnia 2010 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Panie Wasilewski !!! Dlaczego na placu przed ratuszem są wystawione zdjęcia TYLKO wybranych osób ?! Tam zginęło 96 osób a nie 20 czy 30 ?! Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze dzisiaj nie jest pogrzeb wiec nie ma tam nic do ogladania.po drugie po co mam sluchac durnych komentarzy osob stojacych kolo mnie skoro moge sobie w TV obejrzec albo na necie. ogarnijcie sie. to nie wawa, zeby organizowac wielkie show na placu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy są stoiska z watą cukrową i pistoletami na kapiszony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
a czy są stoiska z watą cukrową i pistoletami na kapiszony?
show must go on...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
show must go on...
Yes!!Yes!! Yes!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
po pierwsze dzisiaj nie jest pogrzeb wiec nie ma tam nic do ogladania.po drugie po co mam sluchac durnych komentarzy osob stojacych kolo mnie skoro moge sobie w TV obejrzec albo na necie. ogarnijcie sie. to nie wawa, zeby organizowac wielkie show na placu...
Masz rację!-po co to wielkie show?-zwłaszcza w Warszawie i Krakowie po co ta hołota z całej Polski? Czy nie lepiej w domu obejrzeć i różaniec odmówić? Przecież to święto jest dla ważnych osób z Polski i dla ich rodzin...-a tymczasem: gdzie jest córka i wnuczka Pana Prezydenta?-ano była przez chwil parę i uciekła do własnych ważniejszych obowiązków... -ale za to hołota z kraju"hucznie"zjechała i męczą swoje małe dzieci rzekomo ucząc je patriotyzmu... Jestem ciekawy czy TEN patriotyzm będzie w nich za np.10 lat? Już tak pięknie "deklarowano"5 lat temu po śmierci Papieża...-i gdzie TO WSZYSTKO TERAZ JEST???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widze, ze chociaz tutaj wyglada wszystko normalnie! Pozdrowienia dla Janusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o informację: czy jutro odbędzie się giełda samochodowa w Elizówce lub gdzieś w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze jednak s.p. Prezydent Kaczyński nie byl az tak powszechnie uwielbianym prezydentem jak to przedsawialy miedia w ciagu ostatniego tygodnia? Nie wiem sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźcie obojętni. Zapalcie znicz. http://www.skocz.pl/zapalznicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pusty śmiech mnie ogarnia...kreatury w rodzaju Gosiewskiego czy Wassermana będą nas uczyć patriotyzmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne, że tak mało Lublinian przyszło symbolicznie pożegnać tragicznie zmarłych. Jeszcze bardziej czuję się rozczarowana postawą, rozmowami ludzi, jakie usłyszałam np. w komunikacji miejskiej. Szczytem wszystkiego jest pytać o giełdę w Elizówce na takim forum. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kreatury? Totalny brak wstydu i przyzwoitości, gościu. Oszczędź takich epitetów zmarłym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
effie napisał:
To smutne, że tak mało Lublinian przyszło symbolicznie pożegnać tragicznie zmarłych. Jeszcze bardziej czuję się rozczarowana postawą, rozmowami ludzi, jakie usłyszałam np. w komunikacji miejskiej. Szczytem wszystkiego jest pytać o giełdę w Elizówce na takim forum. Brak słów.
a co takiego usłyszałaś?może to co naprawdę ludzie myślą a nie ten bełkot którym od tygodnia karmi nas tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
effie napisał:
Kreatury? Totalny brak wstydu i przyzwoitości, gościu. Oszczędź takich epitetów zmarłym.
mówię co myślę.śmierć nie czyni z nikogo bohatera.nawet tragiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
a co takiego usłyszałaś?może to co naprawdę ludzie myślą a nie ten bełkot którym od tygodnia karmi nas tv.
Nie będę cytować dosłownie, bo nie pamiętam dokładnie, w każdym razie bardzo strywializowane rozmowy. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
mówię co myślę.śmierć nie czyni z nikogo bohatera.nawet tragiczna.
W takim razie to, co myślisz, zachowaj dla siebie, a na forum zachowaj szacunek. Nie ma tu mowy o żadnych bohaterach, jeśli nie zauważyłeś. Chodzi o oddanie hołdu ludziom, którzy zginęli, chcąc oddać hołd pomordowanym w 1940 r. Robili to także w Twoim imieniu. No, chyba że nie jesteś Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spin doctory niczym sępy i hieny już rzuają się na szczątki Lecha Kaczyńskiego - Śp. Prezydenta RP. Im za socjotechniczne inicjatywy i podpuchy płacą pieniądze, ciężkie pieniądzą - a wam marne robaczki, które kąsać zaczęłyście zwłoki zanim jeszcze w ziemi spoczęły jaka motywacja przyświeca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
effie napisał:
To smutne, że tak mało Lublinian przyszło symbolicznie pożegnać tragicznie zmarłych. Jeszcze bardziej czuję się rozczarowana postawą, rozmowami ludzi, jakie usłyszałam np. w komunikacji miejskiej. Szczytem wszystkiego jest pytać o giełdę w Elizówce na takim forum. Brak słów.
"symbolicznie pożegnać zmarłych"?-byłem wczoraj na Placu Litewskim,byłem na Placu Łokietka(obok Bramy Krakowskiej)-parę chwil poczytałem,pomyślałem:"No szkoda ludzi..."-nie paliłem znicza i nie"kidałem"kwiatami-bo przecież KTOŚ TO będzie musiał po mnie posprzątać-bo nie kwiaty i nie znicz zrobią ze mnie dobrego człowieka-lecz modlitwa za zmarłych i skupienie....A kwiaty,znicze i wyjazdy do Wa-wy i Krakowa tak naprawdę tylko"nabijają"kasę handlarzom i CPNom oraz hotelom-bo dla nich TE DNI to żniwa... No ale co?-wróciłem do domu i życie toczy się dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
effie napisał:
Kreatury? Totalny brak wstydu i przyzwoitości, gościu. Oszczędź takich epitetów zmarłym.
Zgłoś Dziwiszowi. Może pochowa ich jako wielkich świętych menczenników na Wawelu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...