Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja nigdy nie wierzę ZSL. NIGDY. Stonka na urzędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądek, umiar i kultura osobista cechuje kobietę dotkniętą katastrofą w tej samej mierze, co pozostałe rodziny. Okazuje się, że można wyeliminować politykę, a osobę kochana zachować w pamięci bez prób zbijania kapitału popularności na śmierci najbliższych!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pani wyrazy współczucia. I wielki szacunek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś dostał tyle kasy plus renta to takim się żyje.
rozbij sobie łeb nikczemniku o ścianę, żona dostanie kasę i sobie pożyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepowiednie dla Polski od Klimuszko po Wernyhorę - w zakładce tajemnicze na stronie Xeibos.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojtas - cóż o zmarłych nie mówi się źle, albo nie mówi się wcale. Ja nie powiem nic! Ale kiedyś miał okazję pomóc komuś w takiej tragicznej chwili i się "wypiął" na tą rodzinę, myśląc, że będzie żył wiecznie i jego rodzinie nie będzie potrzebna pomoc od innych. Nie ma co zazdrościć rodzinie pieniędzy, które dostali po śmierci bliskiej osoby, ale jakże łatwiej jest żyć jak się jest zabezpieczonym finansowo do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pani wyrazy współczucia. I wielki szacunek. Pozdrawiam.
Dołączam się do słów p. Andrzeja. Jak miło spotkać się z wypowiedzią - tak rozsądnej, jak Pani - osoby, gdy wokół szerzy się jazgot grupy "nawiedzonych". Im też współczuję, ale przecież osobista tragedia nie powinna odbierać rozumu i prowadzić do szaleństwa polegającego na negowaniu oczywistych faktów i wymyślaniu absurdalnych teorii. Ilekroć przechodzę obok grobu Pani Męża, zatrzymuję się na chwilę refleksji i myślę, czy i ile jeszcze ofiar pociągnie za sobą "wojna polsko - polska", bo gdyby nie ona, to chyba nie byłoby katastrofy smoleńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pewni  politycy z kompleksami i jakby tego było mało, otaczają się wazeliniarzami, którzy nie potrafią zarabiać uczciwie na życie,  tylko pasuje im tzw. Sejm. A że i spora grupa wyborców mało gramotna , to bigos gotowy. Dla tych polityków nie ma żadnych świętości - nawet śmierć najbliższych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądek, umiar i kultura osobista cechuje kobietę dotkniętą katastrofą w tej samej mierze, co pozostałe rodziny. Okazuje się, że można wyeliminować politykę, a osobę kochana zachować w pamięci bez prób zbijania kapitału popularności na śmierci najbliższych!  
Jakbyś chapnął ćwierć bańki, też byś tak śpiewał. Nie wierzy w zamach, a męża nie mogła złożyć do trumny w jednym kawałku. Poszatkowany był jak psie mięso. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostała jedna czy druga sporą BUŁĘ za skórę i nagle przestaje wierzyć w zamach, dziwne to trochę,komuniści umiejętnie im mordy POzamykali, prawdziwi Polacy którzy stracili tam bliskich do samego końca będą trwać przy tym aby to wyjaśnić,ich nikt i niczym nie przekupi,taka jest prawda,nie należą do sprzedawczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była kiedyś prawdziwa katastrofa,kolejowa,dużo poszkodowanych, to wtedy komuchy tak bogato nie płaciły !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz się gościu a jesteś szmatą na dodatek brudną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś chapnął ćwierć bańki, też byś tak śpiewał. Nie wierzy w zamach, a męża nie mogła złożyć do trumny w jednym kawałku. Poszatkowany był jak psie mięso. 
Co to jest ćwierć bańki ? to zaledwie jeden wagon kolejowy wina  " mamrot " tydzień picia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostała jedna czy druga sporą BUŁĘ za skórę i nagle przestaje wierzyć w zamach, dziwne to trochę,komuniści umiejętnie im mordy POzamykali, prawdziwi Polacy którzy stracili tam bliskich do samego końca będą trwać przy tym aby to wyjaśnić,ich nikt i niczym nie przekupi,taka jest prawda,nie należą do sprzedawczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madrze mowi Ta Pani z artykułu-ale ten kraj i wiekszosc ludzi nie dadza spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jak kiedyś nie było katynia, smoleńska, miednoje itp., nie uczono nas tego w szkole, nawet nie wspominano, a teraz raptem mówi się o smoleńsku. Na moje pytanie nauczycielki od historii o tych zbrodniach otrzymałam odpowiedź, że nie wolno im o tym uczyć, chociaż ja jako małe dziecko o tym wiedziałam, ponieważ mój śp. ojciec był na wojnie i nam opowiadał. Teraz będąc nad jego grobem mam żal do niego o to po co walczył o nasz kraj, kiedy my jego dzieci, wnuki żyjemy w biedzie, bo nie nauczył nas kraść itp. a obecnie żyje ten co umie kombinować, kraść, oszukiwać itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie kraje w takiej katastrofie gdy ginie 100 najważniejszych osób w państwie najpierw biorą wersję zamachu, u nas jako pierwsza została odrzucona. Pani Wojtas nie jest ekspertem, przykro to mówić, dostała kasę i musi mówić jak koalicja która do tego zamachu doprowadziła, koalicja PO- PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecki dziennikarz śledczy Juergen Roth w swojej książce „Tajne akta S” pisze, że niewykluczone, iż katastrofa smoleńska to nie wypadek, a wynik mordu zaplanowanego i dokonanego przez rosyjskie służby wywiadowcze FSB na zlecenie polskiego polityka   To dlaczego mąż tej pani został zwrócony w kawałkach??? Dlaczego nie ma wyrytego w ziemi rowu lub leja ?? Dlaczego samolot rozpadł się na 60 tysięcy kawałków ??? To był wybuch i zamach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostała jedna czy druga sporą BUŁĘ za skórę i nagle przestaje wierzyć w zamach, dziwne to trochę,komuniści umiejętnie im mordy POzamykali, prawdziwi Polacy którzy stracili tam bliskich do samego końca będą trwać przy tym aby to wyjaśnić,ich nikt i niczym nie przekupi,taka jest prawda,nie należą do sprzedawczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego główni sprawcy tej zbrodni ze strony polskiej, min. Tomasz Arabski- uciekł do Hiszpanii, Donald Tuski- Rucy Kaszub dał nogę do Brukseli? Oni nie mogą żyć na tej polskiej ziemi. Niewinny nie ucieka. UCIEKAJĄ TYLKO BANDYCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...