Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Każdy chciał selfie z Joanną Krupą. Znana modelka w Felicity (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2016 r. o 23:06 Powrót do artykułu
Pwnie felicitty zapłaciło za przyjazd "gwiazd" więcej niż wszystkim pracownikom za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie ludziska! Miejscowe gazetki mają lublinian za chłopków pańszczyźnianych. Jakaś tam Krupa przyjedzie i wielkie wydarzenie. Dajcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupszego komentarza w życiu nie czytałam...  Pracownikom płacą firmy w których są zatrudnieni.  A Feliciti odnajmuje powierzchnie. Tłumoku.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie Krupy to w każdej wsi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstarzała, z naciągniętą skórą i botoksem w twarzy. Trzeba zauważyć, że kobiety szybko tracą urok. Miażdżąca większość kobiet jest zwyczajnie brzydka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chciał?. N.p. ja nie chciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie "gwiazdy" przyciągają tylko 14-letnie dziewczynki, jeżeli ktoś pełnoletni widzi w tym coś interesującego to ma ze sobą problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten baniak to kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakas data w artykule? kiedy to było? cos wiecej nie mozna napisac tylo kilka zdan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie foto najlepsze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mi po zdjęciu... Dzieci lepiej narobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie chciałem z nią zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to ta Krupa i czemu kaze robic zdjecia? to ktos z pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w życiu bym nie zrobił z nia zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"w życiu bym nie zrobił z nia zdjęcia" - dziękujemy za Twoją uwagę - bardzo nas ona obchodzi oraz czytelników artykułu - jest dla nas tak niezmiernie ważna, że umieścimy ją na najwyższej półce regału mieszczącego się w czeluściach naszej ...y obok Twoich pozostałych preferencji oraz krytycznych uwag niemających żadnej wartości ani przełożenia na rzeczywistość.. - inaczej kogo to obchodzi że se nie zrobiłbyś fotki z Dżoaną ?!!! i po co to czytasz ?!!! zastanów się nad sensem egzystencji !!! pozdrawiamy Minionki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...