Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chciałbym aby cały kraj był kibicem motoru, wtedy obalilibyśmy ten chory rząd, "by żyło się lepiej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czym przyszli? Z żądaniami? A co, lizaka mamusia nie dała? A wynocha gówniarze do domu! W d*upach się całkiem poprzewracało, żądać se będą... Zacznijcie się zachowywać na meczach i po meczach jak dorośli ludzie a nie jak gnojki to wtedy może będziecie partnerami do rozmów. Bo siuśmajtków to nikt poważnie traktował nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,czy to miasto oszalało?Kogo normalnego obchodzą jakieś "listy" troglodytów?Przecież wiadomo,że to nie oni go napisali bo więcej jak "hwdp" i to z błędem nie potrafią napisać.Przestańcie lansować te śmieci społeczne-ich miejsce jest w rynsztoku w którym się urodzili i z którego nie wyjdą.Pisząc o tych mętach tylko dajecie im poczucie ważności.Oni nic nie znaczą i nigdy nie będą znaczyć chyba,że we własnym mniemaniu.Piszcie o rzeczach istotnych a nie osiemdziesięciorzędnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się z tobą! Cała Polska kibicami Motoru! i obalimy ten syf!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahaha...marsz gibonów.Zapędzić do klatek te małpy i pokazywać za kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 kibiców Motoru???????????????????.To żałosne.Gdzie są kibice.Znowu się obrazili?Ten klub schodzi na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
zgadza się z tobą! Cała Polska kibicami Motoru! i obalimy ten syf![/quote] Cała Polska to się wstydzi takich kibiców...
Lublinianin napisał:
Buahahaha...marsz gibonów.Zapędzić do klatek te małpy i pokazywać za kasę!
Hahaha, dobre :-))))) A oddać ich do ZOO do Zamościa. Gibony hahahahaha :-))) [quote name='Jurek' timestamp='1353958642' post='700194'] (...) Ten klub schodzi na psy.
Ten klub już dawno zszedł na psy...
Ostatnio edytowany 26 listopada 2012 r. o 22:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do osób przeciwnych kibicom motoru-ciekawe czy bylibyście tacy odważni powiedzieć któremuś z nich to w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruperta prosze o troche opanowania i nieobrażanie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puki co to widać jak zachowują się ludzie z lasu . Narzekacie na kibiców , ale to wy piszecie jak jakieś prostaki , obrażanie to widać jest dobrą cechą takiej osobowości . "Troglodyci" , "gówniarze" , "gnojki" , "siusiumajtki" , "śmiecie" itp. czemu nikt z was nie poszedł do nich i nie wręczył im takiego pisma do ręki ? cóż za męskość i odwaga napisać tutaj komentarz . Dodam że nie jestem kibicką . Widziałam wszystko z boku i kibice zachowywali się normalnie , jeden nawet zareagował . Gdy jakiś starszy facet coś zaczą przeklinać i prosił o kulturę . Której jak widać wy nie macie . Szkoda słów . Zwyczajna dzicz tu piszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kibiców Motoru z dalszego Poznania -jestem z wami men po 60 tak że Policja i niektórzy mieszkańcy co nie lubią ani sportu ani kibiców Motoru w Polsce tlko oplówają tych co potrafią walczyć o kulture w wymiarze sportu a szcególnie pilki nożnej najbardziej popularnej dyscypliny sportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marti i Henryk-sądząc po ortografii to jedna i ta sama osoba-pewnie jeden z tych półmózgów.Jak chcecie pisać publicznie to nauczcie się zasad języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandyci!! dlaczego policja nie wkroczyła kiedy szli deptakiem i wykrzykiwali wulgaryzmy? Ludzie nie wiedzieli co się dzieje, chowali się, bo bali się o swoje zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert przyjdż do sklepiku Kibica Motoru powiedz to co napisałeś wszystkich którzy tak krytykuja Kibiców zapraszamy odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Ruperta prosze o troche opanowania i nieobrażanie innych.[/quote] a niby kogo ja obrażam? Pisanie prawdy to obrażanie innych?
henryk napisał:
(...) jestem z wami men po 60 (...) oplówają (...)
Te, men po 60, wróć do szkoły i ortografię sobie przypomnij. Opluwają się pisze, zapamiętaj to! [quote name='lublin' timestamp='1353964406' post='700235'] (...) Jak chcecie pisać publicznie to nauczcie się zasad języka polskiego.
Nic dodać, nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko to oni krzyczeli ? co za lobuzy . Dobrze ze ludziom uszy nie pekly bo trzeba by karetke wzywac. Kurde to jakie chuligany dobrze ze obylo sie bez osob smiertelnych i rannych bo moglo byc ciezko A MY DALEJ SWOJE MOTORRR TO MYY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej napisał:
o matko to oni krzyczeli ? co za lobuzy . Dobrze ze ludziom uszy nie pekly bo trzeba by karetke wzywac. Kurde to jakie chuligany dobrze ze obylo sie bez osob smiertelnych i rannych bo moglo byc ciezko :( A MY DALEJ SWOJE MOTORRR TO MYY !
A wyobraź sobie, że przechodzisz obok takiej manifestacji z dzieciakiem a potem musisz mu tłumaczyć co to znaczy - cytując - "Pietrasiewicz ch*** ci w d***". Swoją drogą to raz "bez dewiacji" a raz sami owe dewiacje chcecie promować. Motor dał się przekonać homopropagandzie? :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rupert, ja nie będę cytowac tego, co napisałes pod adresem swojego przedmówcy. Jeżeli naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi to trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wyobraź sobie, że przechodzisz obok takiej manifestacji z dzieciakiem a potem musisz mu tłumaczyć co to znaczy - cytując - "Pietrasiewicz ch*** ci w d***". Swoją drogą to raz "bez dewiacji" a raz sami owe dewiacje chcecie promować. Motor dał się przekonać homopropagandzie? ))))
no to wtedy musisz wytlumaczyc co to znaczy jako dobry tatus , zeby jak bedzie starszy zeby wiedzial gdzie pchac , żeby dogodzić kobiecie nastepnym razem zapiewamy że ptaszek mu w pupe ... kolego wybacz , ale to taka metafora Zawsze bedziemy nastawieni anty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odktun201 napisał:
rupert przyjdż do sklepiku Kibica Motoru powiedz to co napisałeś (...)
dzięki za zaproszenie ale nie skorzystam zresztą nawet nie wiem gdzie takowy się znajduje. Poza tym, tutaj więcej osób przeczyta to co napiszę a w sklepiku Kibica miałbym ograniczoną publikę. Zresztą czy ja piszę coś złego? Prawdziwy kibic na mecze chodzi a nie awantury na ulicach wyczynia. A ten co awantury uskutecznia to pseudokibic jest. A taki dla mnie ZEREM jest! A kto dziś pod ratuszem wykrzykiwał "Pietrasiewicz, ch** ci w d*** "? Kibic przy pseudokibic? A że tak zapytam, co prawdziwemu kibicowi murzyn na bilecie przeszkadza? HIV-a przyniesie, w rączkę oparzy? Że co, że czarny jest? A chińczyk czy eskimos już nie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...