Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy mąż zdradza żonę`

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2018 r. o 14:13 Powrót do artykułu
U mnie detektyw bardzo się sprawdził. Mój mąż dziwnie się zachowywał, odbierał jakieś tajemnicze telefony, pisał z kimś smsy, na facebooku, ale poblokował wszystko i pozmieniał hasła tak, że nie mogłam go w żaden sposób sprawdzić. Pani detektyw Skrzypek bardzo szybko dostarczyła mi dowody na zdradę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna,dobra miła przytulna ale żebyś jeszcze była obca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie też. Skożystałam z prywatnego detektywa STORM i udało mi się zdobyć dowody zdrady, polecam! ***s://detektyw-storm.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariola58, Ty w pierwszej kolejności skorzystaj ze słownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie też detektyw okazał się niezastąpiony. Ja wynajęłam agencję Abital z Warszawy, aby sprawdzili mojego (byłego już) męża czy mnie zdradza i co robi z naszymi wspólnymi pieniędzmi. Prawda niestety okazała się brutalna... hazard, panie do towarzystwa i nie wiadomo co jeszcze. Całe szczęście detektywi zebrali wszelkie niezbędne dowody więc sprawa rozwodowa poszła gładko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...