Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy spadnie śnieg? Klimatolog o tym, czy ferie będą białe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2019 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Powinni zapisać w konstytucji, że w święta ma być śnieg a jeśli nie to Schetyna powinien uruchomić ulicę i zagranicę! Konstytucja, konstytucja, OTUA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'lupelscyzna, lupelscyzna', a co to jest?, a poza tym, wiem, że nic nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli 'naukowcy' nie są w stanie przewidzieć aury na kilka dni, to skąd przekonanie, że człowiek wpływa na ocieplenie klimatu, nie było jeszcze człowieka w planach, a pogoda zmieniała się cyklicznie, upały na biegunach, zlodowacenie całkowite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni złamać Konstytucję i uchwalić, że opadami śniegu zarządza Pan Prezydent na polecenie posła Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda kiedyś stwierdził na twitterze, że globalnego ocieplenia nie ma bo on wyjrzał przez okno któregoś kwietniowego ranka i akurat śnieg padał. Wot polska inteligencja. Doktor Nauk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno mnie to obchodzi kiedy on spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karzeł zoliborski wycedzil ze go lupie w platfusie to znaczy że bedzoie śnieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zapisać w konstytucji, że w święta ma być śnieg  a jeśli nie to  Schetyna powinien uruchomić ulicę i zagranicę! Konstytucja, konstytucja, OTUA!!!
 Ten kretyn może uruchomić spłuczkę w wc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-fantomasowi bardziej pasowałoby, gdyby śniegu nie było w ogóle. Płaciłby dalej sowity ryczałcik za "gotowość" korporacjom i nie musiałby trudzić się zganianiem winy na kierowców za paraliż komunikacyjny, który jest regułą, kiedy tylko spadnie więcej niż 5 centymetrów białego puchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-fantomasowi bardziej pasowałoby, gdyby śniegu nie było w ogóle. Płaciłby dalej sowity ryczałcik za "gotowość" korporacjom i nie musiałby trudzić się zganianiem winy na kierowców za paraliż komunikacyjny, który jest regułą, kiedy tylko spadnie więcej niż 5 centymetrów białego puchu.
Sorry, ale nie wytrzymałem. Ty byś, baranie, nie płacił nikomu za gotowość, a gdyby śnieg spadł, to powiedziałbyś, że jest zima, śnieg ma prawo padać, odśnieżajcie sobie ludzie sami, a ja mam was w ***, tak? Weź wystartuj w wyborach - może tobie podobni cię wybiorą. Z takimi poglądami masz na forum potężne wsparcie. Szkoda tylko, że wówczas to piękne miasto będzie można zwinąć. Co za banda kretynów! Pochwalcie się, co w życiu osiągnęliście, bo jak na razie, to widać tylko, że potraficie siedziec i krytykować i to te władze, które Lublin rozwijają, a nie utrzymują w marazmie, jak poprzednio sprawujący władzę prezydenci z PiS-u i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest odpowiedź na pytanie. Gdzie jest odpowiedź na postawioną tezę. Co za pajac to pisze i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIMA QVA 100LECIA MIALA BYC - darmozyadow pseudosunoptykow wrozbitow zwolnic z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam dobrze bez śniegu i mrozu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla drogowców mniej? Zima bez śniegu to raczej straty dla takich firm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz rzeplinski z Giertych powiedzą , że to przez pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuternoga kaczynski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasta wczoraj popiła po sądowym spacerku i dzisiaj w Sejmie P0legli ! a dobrze wam tak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniejszy smog w tym roku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy praca klimatologa jest dobrze płatna. Bo wydaje się dość łatwa. Na pytanie: "będzie śnieg tej zimy?" pada odpowiedź "Dzieci by się ucieszyły". Zazdroszczę takiego super zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy praca klimatologa jest dobrze płatna. Bo wydaje się dość łatwa. Na pytanie: "będzie śnieg tej zimy?" pada odpowiedź "Dzieci by się ucieszyły". Zazdroszczę takiego super zawodu.
 Jakie pytanie, taka odpowiedź. To tak jakby politolog na pytanie czy najbliższe wybory wygra duda, odpowiedziałby zapewne, że janusze to by się bardzo ucieszyły. A czy wygra to okaże się po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...