Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczujnia na drzewa w Łysogrodzie zaczęła się od P0czynań Dewelo-Duce
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka,  trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Chcialbym podkreślić, że nie mamy żadnego dylematu, czy jesteś mądry, czy "mądry inaczej", marny trollu w wersji multi. Uciąłeś wszelkie wątpliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli sprawiedliwej oceny  Chciałbym podkreślić
Chciałbym podkreślić, że ta niesłychana fala chamskiego, ordynarnego hejtu, prymitywnego szkalowania, lżenia, obelg, wyzwisk, pomówień pod adresem demokratycznie wybranych władz miasta - może się skończyć bardzo żle. Zarówno dla trolli - hejterów, jak i redakcji Dziennika. Czy jedni i drudzy - zdają sobie z tego sprawę?Nikt nie jest w sieci anonimowy...I szybko skończy się "zabawa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Chcialbym podkreślić, że nie mamy żadnego dylematu, czy jesteś mądry, czy "mądry inaczej", marny trollu w wersji multi. Uciąłeś wszelkie wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujnia na drzewa w Łysogrodzie zaczęła się od P0czynań Dewelo-Duce
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli sprawiedliwej oceny - P0gromca lubelskich drzew z Jakubowic  
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry - Dendrofob 700-lecia P0starał się bardzo, żeby z Koziego Grodu uczynić Detroit nad Bystrzycą, gdzie P0siadanie auta jest niezbędne do funkcjonowania, P0nieważ K0munikacja miejska P0dlega procesom wygaszania. Odkąd dewelo-rathaus uznał drzewa i w ogóle wszelkie stworzenia za wroga "rozwoju", takie P0stawy nienawiści i P0gardy wobec przyrody rozprzestrzeniają się niestety dosyć szybK0 P0śród otumanionego wizjami pseudo-rozwoju sP0łeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujnia na drzewa w Łysogrodzie zaczęła się od P0czynań Dewelo-Duce, który zapalił zielone światło do masowej rąbaniny, wprowadzając zwyczaj czysto fikcyjnych "nasadzeń reK0mpensacyjnych" (wtykanie patyKÓw w ziemię w dowolnych miejscach), zamiast opłat za "czyszczenie" dewelo-placów z drzewostanu według obowiązującego w teorii taryfikatora (od kilku do kilkudziesięciu tys. za drzewo). Ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie chce miasto to i zabytkowe znikają nie tylko lipy. Moja mama na Czechowie na Żelazowej Woli, od lat prosi o wycinkę grzybiejącej brzozy, bo nasadzono bez logiki bardzo blisko balkonu od strony północnej, drzewsko zasłoniło słońce i powietrze, do 4 piętra i grzyb na całym balkonie przy drzewie, zero słońca, pyli na wiosnę jak automat z alergenami prosto do pokoju, to przycinają do połowy drzewo, zamiast wyciąć. Przy wichurach drzewo waliło gałęziami w balkon. Sp- nia Czechów nie usunie drzewa, bo Miasto nie daje zgody. Ciuciubabka, a grzyb nie ważny i zdrowie ludzi i przycięte szkaradne kikuty po gałęziach zagrzybione dalej rosną pod oknami znów do 2 piętra. Przy drzewsku jest grzyb w mieszkaniach w środku i na stolarce od parteru do 2 piętra. Spółdzielnia zwala na mieszkańców, że nie grzeją i mają kwiatki na balkonach, tylko co ma czarne paskudztwo na obiciach blachy balkonów przy pechowym drzewie, do grzania mieszkań. Spółdzielnia tłumaczy, że to czarne paskudztwo to jest pleśń, a nie grzyb. Czyli kartofel, a nie ziemniak, a właściciel i spółdzielca ,,ciemniak". Jedyny skutek wojny o wycinkę drzewa, że zamiast zrobienia skweru przy bloku, nasadzenia np iglaków dających tlen, wsadzono pod okna od zachodu i północy kolejne drzewostan lipy, ok 10 szt. bez pytania notarialnych właścicieli i skończyło się awanturą sąsiadów z administracją ale większość lip zostało wsadzone. W tej spółdzielni jest jakaś tendencja czy mania sadzenia ludziom wprost pod okna od str. płn-zach wysokich drzew leśnych, trudna do zrozumienia dla ludzi, którzy kupili od spółdzielni mieszkania i prawo notarialne gruntu. Spółdzielnia ma dużo wolnego terenu do nasadzeń, tam nie sadzi. Dla normalnego człowieka nie logiczne, zasłanianie komuś okien od północy i hodowla grzybostanu, na złość właścicielom ale dla nich to normalne. Jak spóldzielnia chce coś wyciąć to wytnie i wsadzi inne gdzieś wprost pod okno i będzie to lipa, a nawet brzoza. Jedne z najlepszych emiterów alergii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli sprawiedliwej oceny - P0gromca lubelskich drzew z Jakubowic nie jest jedynym odP0wiedzialnym za wzniecanie nienawiści do do przyrody, P0nieważ w swojej misji wygolenia K0ziego Grodu znalazł on takich sojuszniKÓw jak SzyszK0, czy regionalne organy "ochrony środowiska" obsadzane m.in. przez pissuarczyKÓw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli sprawiedliwej oceny - P0gromca lubelskich drzew z Jakubowic  
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...