Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Facet powinien dostać 7 lat odsiadki,po 10 tyś,dla każdego poszkodowanego w tym wypadku i powinni mu zabrać prawko na 15 lat.Ponieść koszta wypadku i koszta akcji ratowniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo jest za łagodne dla kierowców po alkoholu !!!!!!! Prawo jazdy powinien taki kierowca stracić już dożywotnie a nie na 3 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ford został odrzucony ponad 100 metrów dalej" ...to odcinek równy wysokości trzech wieżowców ! Odrzucony, oznacza to, że leciał w powietrzu ?? Chyba jednak zacznę czytać online Kurier ... tam moderator i piszący, potrafi skorygować tekst i przeprosić za błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie nie zgadzam z przedmówcą bo temu kierowcy nie można zabrac prawa jazdy bo go jeszcze nie zrobił.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał 23 napisał:
Facet powinien dostać 7 lat odsiadki,po 10 tyś,dla każdego poszkodowanego w tym wypadku i powinni mu zabrać prawko na 15 lat.Ponieść koszta wypadku i koszta akcji ratowniczej.
spoleszniaku zajmii sie czym innym a nie komentarzem nie masz co robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas5 napisał:
spoleszniaku zajmii sie czym innym a nie komentarzem nie masz co robic
a ty powinienes dostac w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY POPELNIAJA JAKIES BLEDY BLAD POPELNIAJA TEZ CI KTURZY SIE PRUJA DO BIEDNEGO CHLOPAKA NA JAKIMS SMIESZNYM FORUM KIEDYS ZA TO ODPOWIEDZA CWANIACZKI J...ICH KOLEZKO JESTEM Z TOBA G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GARUS napisał:
WSZYSCY POPELNIAJA JAKIES BLEDY BLAD POPELNIAJA TEZ CI KTURZY SIE PRUJA DO BIEDNEGO CHLOPAKA NA JAKIMS SMIESZNYM FORUM KIEDYS ZA TO ODPOWIEDZA CWANIACZKI J...ICH KOLEZKO JESTEM Z TOBA G
A ty co? Z psychiatryka się urwałeś? Spokojnie, zaraz tam kogoś wyślemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...