Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a którą nogę, prawą czy lewą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i najlepiej zawieźć babcię na barana na majdanek bo pewnie tam się udawała.nie dośc że za darmo jeżdżą jeszcze pretensje mają. zabrać im te darmowe przejazdy to się to w końcu skończy ta hulanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i czytam, i nadal nie wiem czy tej Pani przytrzasnął nogę czy jej babci.. na początku artykułu jest napisane, że przyciął nogę babci, a pod koniec, że ta Pani ledwo wciągnęła nogę do środka, bo inaczej zostałaby ona zmiażdżona przez drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norma w autobusach szczególnie, zwłaszcza gdy na przystanku wsiada sporo osób a kierowca jest już wkurzony bo na poprzednim przystanku sprzedawał bilety i z kolejnego chce już szybko odjechać żeby przed ruszeniem nikt do niego nie podszedł po kolejny bilet ("sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie w czasie postoju na przystanku"). W takich sytuacjach ostatnia osoba w kolejce do drzwi ma tak zwany hardcore, albo się wślizgnie albo przycinka Osobiście sam często wsiadam ostatni bo uprzejmie przepuszczam innych prozdem, z reguły mam plecak na plecach, ze dwa razy mi go przycięli i zacząłem się zastanawiać z czego by taki niecierpliwy kierowca płacił mi za np. laptop będący w tym plecaku, który uległby uszkodzeniu na skutek przycięcia w drzwiach pojazdu...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer napisał:
i najlepiej zawieźć babcię na barana na majdanek bo pewnie tam się udawała.nie dośc że za darmo jeżdżą jeszcze pretensje mają. zabrać im te darmowe przejazdy to się to w końcu skończy ta hulanka
brzmisz jak ciul z mpk i pewnie nim jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam że kierowca ma własną żonę i po nogach innych kobit się nie rozgląda.Jasnowidzem też pewnie nie jest i jeśli w zapchanym pojeździe coś się stanie i nikt mu nie powie,to nie będzie po prostu wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzmisz jak ciul z mpk i pewnie nim jesteś
Zdanie zaczyna się z dużej litery.Dobrze że twoja wypowiedź jest tak krótka bo byś ujawnił charakter żulowski z tamtych okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Zdanie zaczyna się z dużej litery.Dobrze że twoja wypowiedź jest tak krótka bo byś ujawnił charakter żulowski z tamtych okolic.
po kropce jest spacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer napisał:
i najlepiej zawieźć babcię na barana na majdanek bo pewnie tam się udawała.nie dośc że za darmo jeżdżą jeszcze pretensje mają. zabrać im te darmowe przejazdy to się to w końcu skończy ta hulanka
Jeśli moją babcię by tak któryś przyciął to bym wyciągnął gnoja za fraki z tej szoferki i wp..lił bez względu na konsekwencje. Proponuję chamom uważać, bo nigdy nie wiadomo czy to nie jest ten jeden raz za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIADKI WON Z AUTOBUSÓW!!! Jezdzą za darmo a wszystko im nie pasuje. W dodatku lubelskie trolejbusy mają to zabezpieczenie, że gdy drzwi napotkają opór z powrotem się otwierają, więc po co tyle krzyku. Kierowca ma teraz nieprzyjemności bo chciał jechać zgodnie z rozkładem, a czekając na emerytów aż wejdą do pojazu, miał ewnie spore opóźnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli moją babcię by tak któryś przyciął to bym wyciągnął gnoja za fraki z tej szoferki i wp..lił bez względu na konsekwencje. Proponuję chamom uważać, bo nigdy nie wiadomo czy to nie jest ten jeden raz za dużo.
Widać że cham to ty jesteś , bo słoma ci z butów wystaje. Jak nie wiesz jak było naprawdę to się nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej to się te biedne babcie pchają na siłę bez żadnej kultury, albo w ostatniej chwili kiedy już drzwi zaczną się zamykać. Ostatnio widziałem jak właziła taka do nowego mercedesa, gdzie drzwi z tyłu są na ciepły guzik i zamykają się automatycznie. Wsadziła nogę do środka w momencie gdy głośno i wyraźnie brzmiał sygnał ostzregawczy a drzwi zaczęły się zamykać. A potem głośno klnie na niewinnego kierowcę - tak jakby nie nauczyła się przez lata że jest zakaz wsiadania i wysiadania po sygnale dźwiękowym. Gdyby jej tak kulasa złamało to sama byłaby sobie winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze zrobil moherowi, powinnien nie noge, ale glowe przystrzasnac. Latac z flagami tv trwam i stac na litewskim po 3 godziny to maja sile, ale zeby sie w miare sprawnie wdrapac po schodkach autobusowych to juz nie. A pozniej dzwonia takie mohery, pisza skargi i z wielkim zalem placza, dlaczego komunikacja tak sie opoznia. Daje Facebookowe "lubie to" kierowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla osób starszych są pierwsze drzwi, a jak taka przygarbiona babcia co ma 150cm wzrostu stoi z tyły i inni babcie zasłonią to później się takie sytuacje dzieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca trolejbusu MPK przytrzasnął starszą kobietę. Przecież to normalka w lubelskim MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko dodam ze wczoraj linia nr 7- odjechała z przystanku Poczta Polska o 16.38, kierowca przytrzasnął starszą Pania, która czekała az ktoś z pasażerów pomoże jej wsiaść do autobusu, na przystanku koło galerii błekitnej kierowca nawrzeszczał na starsze panie zeby szybciej szły bo ona ma plan, ma opóxnienie- MOZE BUC JEDEN POMYSLI ZE STARSZE OSOBY NIE SA AZ TAK SPRAWNE, na przystanku przed rondem MARKO znowu przytrzasnął drzwi starszej Pani! Facet wcale nie młodziak, a łeb siwy wiec niedługo tez bedzie ledwo łaził. zastanawiam sie czy nie napisac do MPK bo takie zachowanie jest karygodne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURACTWO AUTOBUSIARZY W POLSCE JEST PORAŻAJĄCE,ICH CHAMSKIE, PRYMITYWNE PODEJŚCIE DO PASAŻERÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to interesujący temat,rozpisują się o tym dzienniki a całym świecie,pewnie się jeszcze z niej naśmiewał,a całość była z góry ukartowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...