Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca VW nie zauważył skutera

Utworzony przez Fang, 31 marca 2008 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Nie zauważył bo może gadał przez komórę.Dziś ok.!8 -ej oczekując na zjazd ze skrzyżowania Głęboka z Nadbystrzycką widziałem podczas jednej zmiany świateł dwie młode kobiety które jadąc z Narutowicza rozmawiały przez telefon komórkowy.Potem jest zdziwienie i żal ale jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komórka to jest atrybut prawdziwego kierowcy - przyrosnięty trwale do ucha. jak widzę to co 2-3 samochód jedzie z kierowcą trzymającym komórę przy uchu ! do tego dochodzą jeszcze inne ciekawe urządzenia - np. nawigacja satelitarna , której używanie w czasie jazdy jest dozwolone - co znakomicie zajmuje uwage kierowcy i odwraca całkowicie uwagę od sytuacji na jezdni. jest to trochę dziwne, bo zakazana komórka absorbuje jednak mniej uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozmawialem dzis z kolega z innej gazety i mysle ze tu nie chodzi o komorke tylko o wiek kierujacego VW.... nie pamietam dokladnie ale sprawca byl jescze o jakies 10-15 lat starszy od zmarlego, a wiadomo jak jezdza ludzie w podeszlym wieku.... =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu wypadku byłem jakies 5min po całym zajściu. Człowiek który jechał VW z tego co słyszałem miał dokładnie 78 lat. Widzialem go na własne oczy, miał okulary i jakoś tak dziwnie był spokojny jakby nie docierało do niego co się stało. Miał też okulary. Szkoda bardzo tego człowieka na skuterze. Był reanimowany dobrych 15min. Ale to nie koniec zdarzeń jakie miały miejsce na miejscu tego wypadku. Po drugiej stronie ulicy człowiek jadący Fiatem Pandą przyhamował przed przejściem a zagapiony młody kierowca Forda Mondeo z impetem uderzył go w tył aż odpaliła poduszka powietrzna. Wszyscy ryknęli śmiechem. I teraz kierowca VW zapewne pójdzie siedziec. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nad tym artykulem jest piekna reklama: "Wybierz dilera roku. Zaglosuj i wygraj SKUTER" :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka, jak na mój gust tacy ludzie mający problemy ze wzrokiem i w dodatku w sile wieku nie powinni prowadzić pojazdów silnikowych. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam nie szkoda takich deb***i zeby w biały dzien sie zabić w miescie i to jeszcze na skuterze?! to 3eba byc naprawde zdolnym, no ale polak porafi. nie maja sie gdzie zabijac tlyko w miescie :/ dawcy na scigaczach sie łamią a na skuterach zabijają nie no calkiem dobra statystyka jesli on mial 78 lat to ja mam 50 :| glupi jestes - dawca ten mial ok 40-50 jak cialo odkryli bo mozna bylo zobaczyc i nie byl stary, chcesz to Ci foto wysle bo nie moglem sie oprzec i porobilem foto taka mozliwosc to rzadkosc ;p by takie foty robic ale mniejsza... no to tak wiec ... niech dawcy zabijaja sie gdzie indziej bo nie chce sluchac takiego pierdzenia skuterka ;/ scigacz co innego poszalejesz a nasz dawca wlasnie sobie poszalał z tego co widac ,,,reszta n/c pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POje***I JESTESCIE NIC NIE WIECIE O JEZDZIE NA JEDNOSLADZIE ZAMIAST ODDAC CZLOWIEKOWI HOLD TO pier***ICIE GLUPOTY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...