Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca walca przejechał swojego kolegę na budowie S17. Dzisiaj ma zapaść wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2016 r. o 07:57 Powrót do artykułu
A czy ten śmieszny wojewoda że śmiesznego rządu podpisał już pozwolenia na budowę s17 do Warszawy? Wnioski leżą już od kilku miesięcy i nic, cisza. Chyba kasa pójdzie na 500 plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie PRLowksa polska. Facet wlazł pod walec a oskarżają nawet szefa firmy. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wszystko zwalić na nieboszczyka. Nie zaprotestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wypadków zdarza się na rondzie obok helikoptera w Świdniku? Kto zbudował i ustalał tam zasady ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usiadł na jezdni tyłem do pracującego walca.....Czyli sam się domagał śmierci.No bo kto rozgarnięty siada na ulicy i w dodatku na budowanej ulicy.Moim zdaniem należało by ukarać poszkodowanego,który siedział w niewłaściwym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często korzystam z portu lotniczego w Świdniku i na samą myśl ze muszę poruszać się po ulicach tego miasteczka to krew się mrozi w żyłach...ostatnio jak miałem czerwone światło i mogłem spokojnie jechać ,nagle pojawia się rowerzytka która przejeżdża przez przejście dla pieszych...ledwo zdążyłem zachamowac , a pani na rowerze udaje ze nic się nie stało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzysztof Ż. miał również akceptować przekroczenia czasu pracy." - Była robota do zrobienia, terminy i kary umowne - więc pracowali !!! ---T.zw. Wysoki Sąd i "biegli" przez 4 (!!!) lata zastanawiali się komu postawić zarzuty ! Ich żadne terminy, ani kary jak widać nie obowiązują. Przez 4 lata żyli dostatnio za pieniądze m.in. robotników - takich ponadnormatywnie pracujących na drogach. Wstyd ... Potrzebnych było aż kilku "biegłych" i 4 lata ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakie są wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wyroki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcem przejechał? No bez jaj, to zawody ślimaków były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok po pięciu latach!!?? Z czego żyła rodzina tego poległego na placu boju o psie PObory, psie warunki, nędzne wypłaty za urlopy, nędzę swoich najbliższych pracując fizycznie i oddając 80% swych POborów na POdwyższające się POdatki na senat, sejm, konkordat i przepych w instytucjach jakoby służących podatnikom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie była pieprzona inspekcja pracy? w du..e ,po co to utrzymywać? co za strata pieniedzy ,zdumiewająca głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...