Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
... ja nie mogę jaka uczciwa ta policja :-)) ten kierowca poprostu zapłacił a mandatu nie musiał odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka ta policja wspaniała, tak jak ci leniący się na starym mieście w radiowozie d152
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak tymi busami mzoe jeździć kto chce.... usiadł opiekun pielgrzymów.. nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesladowstwo katolickiej wiary a nawet i chrzezdzijanskiej jest podloscia bo prezydet zginol i niewyksztalcone dziadowstow atakuje! Ale muy jeszcze wam pokazem jak co i gdzie.... lacudry bezboskie i z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Przesladowstwo katolickiej wiary a nawet i chrzezdzijanskiej jest podloscia bo prezydet zginol i niewyksztalcone dziadowstow atakuje! Ale muy jeszcze wam pokazem jak co i gdzie.... lacudry bezboskie i z PO.
Nie rób z siebie idioty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rób z siebie idioty...
A czy Tych co jeżdżą do Łagiewnik to też tak nękają POlicjanci.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natek napisał:
Jaka ta policja wspaniała, tak jak ci leniący się na starym mieście w radiowozie d152
busem nie pojechał opiekun grupy, tylko drugi kierowca, ktory po 2 godzinach dotarł z zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skoro nie znacie faktów to po co piszecie takie głupoty. Pielgrzymów nie odwiózł opiekun grupy lecz czekaliśmy na drugiego kierowcę, który dotarł z Zamościa po ok 1,5 h. I z tym kierowcom dotarliśmy cali i zdrowi do naszych domów. Zastanówcie się zanim coś napiszecie i posądzicie niewinnie ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...