Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZTM powinien kierowcom dowalić karę za spowodowanie zatrzymania pojazdu czy zmianę trasy kiedyś było to chyba 500zł + mandat + holowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz to przynajmniej numery rejestracyjne widac. Pnie i panowie nie zapomnijcie pouczyć sąsiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie LU... nieładnie tak stawać jak burak. To nie placyk pod dyskoteką w rodzinnej miejscowości, tutaj objazdu przez plac buraczany się nie zrobi a ludzie mają problem bo nie mogą dojechać pod szpital. Ale na pocieszenie powiem, że jeszcze kilka lat, ze 2 przygody z lawetą i ucywilizuje się Pan/Pani.
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 14:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
ZTM powinien kierowcom dowalić karę za spowodowanie zatrzymania pojazdu czy zmianę trasy kiedyś było to chyba 500zł + mandat + holowanie
Popieram z drobną poprawką: nie "pojazdu", ale "pojazdów" - za każdy trolejbus/autobus zatrzymany lub któremu zmieniono trasę kara + zwrot kosztów za taksówki dla pasażerów (z prawie całej Lubartowskiej, Królewskiej, Zamojskiej, Fabrycznej. Dr. Męcz.Majdanka, Kunickiego na Chodźki nie ma innego dojazdu, niż trolejbus - autobusy 26 i 40 jeżdżą przez 3 Maja).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bdb, miasto powinno zrobić porządne BEZPŁATNE parkingi zwłaszcza pod szpitalem, albo odśnieżyć istniejące parkingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa? a gdzie mają parkować? szpital urządza folwark prywatny wynajmując teren firmie prywatnej i kasujac za przyjazd. Moj chrzesniak ostatnio lezal w szpitalu i pal licho odwiedzajacych chociaz i Ci przeciez nie przyjda do dziecka jak do doroslego podrzucic gazetki i 30 minut i do domu bo u dziecka siedzi sie dluzej no ale.... rodzice chorych dzieci po 1. bula przy wjeździe do DSK 2 zeta za godzine( w dodatku podczas deszczu brnie się w błocie po kolana żeby dotrzec do/z samochodu), po 2. na wejsciu 2 zł za szatnie na kurtki, po3. o zgorozo telewizja w dzieciecym szpitalu płatna !!!! SKandal . wiecie ile taka wizyta kosztuje???? i to ma byc bepłatna słuzba zdrowia. bezmyslnosci w prakowaniu nikt nie usprawiedliwia ale ....jak wyzej napisałam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
taaaa? a gdzie mają parkować? szpital urządza folwark prywatny wynajmując teren firmie prywatnej i kasujac za przyjazd. Moj chrzesniak ostatnio lezal w szpitalu i pal licho odwiedzajacych chociaz i Ci przeciez nie przyjda do dziecka jak do doroslego podrzucic gazetki i 30 minut i do domu bo u dziecka siedzi sie dluzej no ale.... rodzice chorych dzieci po 1. bula przy wjeździe do DSK 2 zeta za godzine( w dodatku podczas deszczu brnie się w błocie po kolana żeby dotrzec do/z samochodu), po 2. na wejsciu 2 zł za szatnie na kurtki, po3. o zgorozo telewizja w dzieciecym szpitalu płatna !!!! SKandal . wiecie ile taka wizyta kosztuje???? i to ma byc bepłatna słuzba zdrowia. bezmyslnosci w prakowaniu nikt nie usprawiedliwia ale ....jak wyzej napisałam...
Jak moja córka leżała na Chodźki w szpitalu, do jeździłam do niej komunikacją publiczną. Wiesz ilu rodziców nie mogło dojechać w ogóle do swoich dzieci, bo jakiś baran zastawił przejazd trolejbusom? Skoro stać rodzica na samochód i paliwo, to na parking widać też. Jakby było inaczej, to kupiłby bilet i przyjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód na lawetę!!! Dlaczego kilkaset osób (pasażerowie kilku trolejbusów) ma cierpieć, bo jakiś matoł nie umie parkować!!! A kierowcy dać łopatę do ręki i niech odśnieży parking przed szpitalem! Wtedy dwa razy pomyśli, zanim zaparkuje w miejscu niedozwolonym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
taaaa? a gdzie mają parkować? szpital urządza folwark prywatny wynajmując teren firmie prywatnej ...
Nie szpital, tylko Uniwersytet Medyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu,Kadetem tera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Nie szpital, tylko Uniwersytet Medyczny
Jak by nie patrzeć jest to teren PRYWATNY i właściciel ma prawo pobierać opłate za parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman G napisał:
Krzychu,Kadetem tera...
Bardzo proszę pozdrowić kolegę od pasażerów trolejbusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbert napisał:
Jak by nie patrzeć jest to teren PRYWATNY i właściciel ma prawo pobierać opłate za parking
ZA ODSNIEZONY PARKING
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
ZA ODSNIEZONY PARKING
Przeciez parking kolo szpitala jest odsniezony. Problem tylko w tym, ze nie sa odsniezone trawniki i chodniki, na ktorych kierowcy przyzwyczili sie parkowac w pozostalych porch roku. Przeciez ten pan tam sanal tylko po to, zeby nie placic. Troche bedzie go ta oszczednosc jednak kosztowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdże w kółko po pół godziny szukając miejsca do parkowania. Jakby władze miasta odsnieżyły porządnie parkingi a nie urządzaly tam sobie miejsce do zrzutki zgarniętego śniegu to by nie było problemu. Niech Żuk chociaż z tym coś zrobi bo Wasilewskiemu to nie szło za bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapłacił 100zł za kwita i 100zł za lawete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przsady napisał:
Jak moja córka leżała na Chodźki w szpitalu, do jeździłam do niej komunikacją publiczną. Wiesz ilu rodziców nie mogło dojechać w ogóle do swoich dzieci, bo jakiś baran zastawił przejazd trolejbusom? Skoro stać rodzica na samochód i paliwo, to na parking widać też. Jakby było inaczej, to kupiłby bilet i przyjechał.
uuuu widzę typowe polactwo, zazdrość i zawiść?? ma samochod płaci podatki i tyle i ma prawo spokojnie zaparkować, ale nie ma samochód..uuuuuuu szczyt luksusu prawda????porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audi LU... = burak-podwórak. Mam nadzieję, że zostanie za taką bezmyślność przykładnie ukrarany.
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 14:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż sam jeżdżę mocno wypasionym autem ,to przepisy ruchu drogowego są przepisami.W/g mnie z miejsc dla niepełnosprawnych auta "buraczanej inteligencji" powinny trafiać na policyjny parking.Również te,które blokują przejazdy powinny tam trafiać!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
no i bdb, miasto powinno zrobić porządne BEZPŁATNE parkingi zwłaszcza pod szpitalem, albo odśnieżyć istniejące parkingi
Posiadanie samochodu nie gwarantuje prawa do bezplatnego i odśnieżonego miejsca parkingowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...