Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A po drugiej stroni tego molocha PKP na ul. Okopowej dalej można parkować na dziko, wręcz na wyjeździe z pod tego budynku/skryzowaniu ?? A jest to o tyle dziwne że na przeciwko jest policja i prokuratura, a SM Lublin udaje że problemu nie widzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po drugiej stroni tego molocha PKP na ul. Okopowej dalej można parkować na dziko, wręcz na wyjeździe z pod tego budynku/skryzowaniu ?? A jest to o tyle dziwne że na przeciwko jest policja i prokuratura, a SM Lublin udaje że problemu nie widzi !!
 Nie widzą problemu, bo parkują tam prokuratorzy i policjanci. Wystarczy się przejść pod jakikolwiek komisariat i zobaczyć jak tam wygłąda parkowanie i jak policja przestrzega prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry a czy te.płotki są zalane betonem bo jak nie to raczej długo one nie pobędą o ile już ich nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry a czy te.płotki są zalane betonem  bo jak nie to raczej długo one nie pobędą o ile już ich nie ma
 Sorry ale nie. Może jeszcze powinni zasieki z drutu kolczastego ustawić i zaminować całą rabatę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utrudnianie czy wręcz uniemożliwianie ludziom funkcjonowania pod pretekstem dziwacznie pojmowanej ekologii
A mówiłem, że idiota...Zaraz wyskoczy z kolejnymi bredniami - że spisek wrogich sił, zmowa, siła złego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Zgredek Edek: "A mówiłem, że idiota..." - Najwidoczniej Pana pseudo-ekologa coś bardzo zabolało, stąd pokusił się o wyzywanie. "Zaraz wyskoczy z kolejnymi bredniami - że spisek wrogich sił, zmowa, siła złego...." - Żadne brednie a fakty jak na dłoni - zrównoważony rozbój( a nie rozwój jak to się powiada dla zmylenia przeciwnika) - to jest ta polityka - ograniczenia, zakazy, nakazy pod pretekstem właśnie krzywo pojmowanej ekologii, byleby tylko utrudniać ludziom normalne życie i funkcjonowanie. Nie ma bardziej odrażającego dokumentu niż Agenda 2030 dla zrównoważonego rozwoju - to jest program służący do upodlania ludziom życia, cec***e się niezliczonymi politycznymi poprawnościami na tle ekologii, ekonomii, prawa i w wielu innych dziedzinach, a pisany jest językiem na pierwszy rzut oka nie budzącym kontrowersji. ***tajemnice-swiata.pl/agenda-21-2030/ - poczytaj sobie.
 Nawet nie trzeba czytać całej tej wypociny. Wystarczy ostatnie zdanie i dopisek: poczytaj sobie. Coś w stylu "wyłącz telewizor, włącz myślenie", "Brakuje jeszcze wzmianki o reptilianach z odwrotnej strony dysku ziemskiego. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzisz, ty przeczytałeś i nawet skomentowałeś - niebywałe!
A mówiłem, że ciężki idiota....I sam sobie łapka w górę! Niebywałe! Nie karmić trolla!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty przeczytałeś i nawet skomentowałeś 
 Nie musiałem tego czytać, żeby wiedzieć że znów się popisałeś debilizmem. Ostatnie zdanie tej wypociny wszystko wyjaśniło. To mają być te mityczne "niezależne źródła"? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz też komentować, nikt nie zmusza
I vice versa. Dokładnie tak. Każdy tu piszący, każdy komentarz - podlega ocenie innych. Nie jesteś jakimś wyjątkiem, świętą krową, ciężki idioto. Nie pisz bzdur - nie będziesz minusowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ _XD_:  "Nie musiałem tego czytać, żeby wiedzieć że znów się popisałeś debilizmem." - Nie musisz też komentować, nikt nie zmusza, od ciebie za to bije taka pseudo-mądrość, oświecenie i inteligencja - gadaj se zdrów. "Ostatnie zdanie tej wypociny wszystko wyjaśniło." - widocznie nic, skoro musiałeś komentować. "To mają być te mityczne "niezależne źródła"?" - przedstaw może coś ciekawego i według ciebie wartego refleksji, zawsze możesz
 Żebyś jeszcze potrafił zastosować się do własnych rad. Ale nie jest źle. Jak do tej pory, to najkrótsza z twoich popisówek. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy nie potraficie powstrzymać się od komentowania byle komentować
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote]gdyż w myśleniu poplątał się nie raz[quote] Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że już w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo, że już dawno skończył sranie
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że już w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy czy zareaguje
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że już w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spamuj dalej te fora swoją wklejką żałosny dzieciaku
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że aż w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam tego chciałeś
VLał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że aż w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet zwariował i postradał zmysły
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że aż w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agonia trwa w najlepsze
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że aż w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcesz mieć ostatnie zdanie?
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że aż w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypięło go na sranie, nim doczłapał do wychodka, w gaciach już miał pełno błotka
Lał wodolej wodę - czekano na cud - że mu wreszcie zimą - skuje gębę lód. Lał wodolej wodę - już płynie na fali - a jak nie ma chętnych - to sam się pochwali. Lał wodolej wodę - wartko, aż się pieni - a jak nie ma chętnych - to sam się oceni. Lał wodolej wodę - wynocha lewusy! - a jak nie ma chętnych - sam se stawiam plusy! Lał wodolej wodę - taki ze mnie lewak - że przysłowie stworzę - żeś głupi jak prawak. Lał wodolej wodę - woda płynie strugą - że sensu w tym za grosz? - ważne, że jest długo!!! Lał wodolej wodę - i na każdy temat - a gdzie sens, logika? - oto jest dylemat... Lał wodolej wodę - Jezu Chryste, Panie! - jest tu jakiś lekarz? - oto jest pytanie... Lał wodolej wodę - że aż w butach chlupie - co ja na to wszystko? - mam Cię gościu w du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...