Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy skarżą się na "czerwoną falę" na al. Tysiąclecia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Przecież w Lublinie praktycznie nie da się teraz przejechać na 3 zielonych. Na dwóch to już sukces!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to przeprogramowana ? Przecież jest super hiper nowoczesny system co sam miał sterować i dopasowywać działanie świateł do natężenia ruchu za ileś tam milionów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy miały mieć zieloną falę , ale coś się chyba zacięło w tym systemie . Chyba był za tani . Tylko dwadzieścia kilka milionów zł. A Kieliszek z Ratusza tak się tym zachwycał i zachwalał by przesiadać się do komunikacji miejskiej . I co ? Nadal po feriach będą autobusy opóżnione o 20-30 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przyznaje Urząd Miasta." , "zapewniają urzędnicy" No nie żebym był uszczypliwy, ale gdzie się podział Pan Kieliszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do tego jakiś geniusz od inżynierii ruchu wydumał,buspas i wyłączył (bez żadnego oznakowania w odpowiednim miejscu (trzeci pas praktycznie od Młyna.Była przebudowa ,jest miejsce,ale nikomu do łba nie przyszło dobudować czwarty pas.Jedyne co potrafią geniusze od planowania to zwężać i wyłączać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarnowano kilkadziesiąt milionów złotych, ale w UM Lublin to niestety jest standardem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to a pśtuczna yntelygęcja sama się nie uczy i nie wie jak ma sterować ruchem, sieci neuronowe nie za bardzo się sprawdzają? Oczywiście, wie to każdy nawet mniej lotny student informatyki, że to wszystko to pieśń przyszłości, ale my w Lublinie już to mamy, qumak już zrobił ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować buspas i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zostało poprawione. Jechałem godzinę temu od ronda przy zamku w stronę Warszawy i stałem na wszystkich światłach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze jeszcze jakies przestrojenie swiatel na Jana Pawla II. Tam tez jest dramat z czerwona falą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadąc na kunickiego, dywizjonu 303, krańcowej, majdanku również mamy czerwoną falę. Przed wprowadzeniem systemu było zdecydowanie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zostało przestrojone. Jechałem tamtędy i znów stałem na czerwonym. Dodatkowo chciałem wrócic uwagę na kilka spraw dotyczących nowej ulicy. Otóż dopiero co namalowane znaki poziome juz są niewidoczne. Kredą malowali? Nie wiem.  Do tego nieszczęsne zapadnięte studzienki w nowej, dopiero co oddanej jezdni!!! Koło można stracić! I jeszcze nieszczęsny buspas. Wala nim wszyscy, jak popadnie. SAzczegolnie lubelaki-cwaniaki, którym ani w głowie czekać w korku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No jak to a pśtuczna yntelygęcja sama się nie uczy i nie wie jak ma sterować ruchem, sieci neuronowe nie za bardzo się sprawdzają? Oczywiście, wie to każdy nawet mniej lotny student informatyki, że to wszystko to pieśń przyszłości, ale my w Lublinie już to mamy, qumak już zrobił ....
ooho. Chyba Sprint zaczyna trollować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie tylko czerwona fala jest zła. Jadąc od strony Świdnika powinni zrobić lewy skrajny tylko do skrętu w Unii Lubelskiej , dwa środkowe do jazdy na wprost. Z tym, że zaraz za rondem te dwa środkowe pasy skosić lekko w lewo i mamy już mniejszy korek. W tej chwili Ci co wiedzą, że zaraz za rondem jest buspas w ogóle na ten pas przed rondem nie wjeżdżają, nieraz widziałem jak jak jest pusto. W Warszawie jest wiele takich rozwiązań i jakoś można jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ODLICZAM DNI KIEDY WRESZCIE ŻUKA I JEGO HOŁOTĘ KOPNĄ W D_U_P_Ę . IDIOTYZM POGANIA IDIOTYZM. BEZSENSOWNA INWESTYCJA NA DRODZE M.MAJDANKA - UTOPIONE MILIONY. WYCIĘCIE ZDROWYCH DRZEW POD BUDOWĘ DEWELOPERSKĄ - DR.M.M. - KRAŃCOWA. JAK WIDAĆ ŻUK SPRZYJA TYLKO SWOIM KOLESIOM DEVELOPEROM - LUBLINIAN MA W "GŁĘBOKIM POWAŻANIU". KOMU BYŁA POTRZEBNA PRZEBUDOWA AL.1000 LECIA - CHYBA KOLESIOM ŻUKA PRZEKAZUJĄCYM PROWIZJĘ ZA ZLECENIA POD STOŁEM. PREZYDENT ŻUK JEST ZWYKŁYM ZŁODZIEJEM - BEZPRAWNIE POBIERAŁ NIENALEŻNE MU PIENIĄDZE ZA PZU - TERAZ NISZCZY LUBLIN SWOIMI "INWESTYCJAMI" - ZNISZCZYŁ KUNICKIEGO TERAZ NISZCZY DROGĘ MĘCZENNIKÓW MAJDANKA. O TYM BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ W DNIU WYBORÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poskarżył sie jeden z czytelników". Przeciez na forum sztandaru wschodniego juz od kwartału większość komentarzy jest żeby nie robic tych idiotycznych remontów! Komu chcecie sie przyjrzyc redakcjo? jesteście tubą nieudacznikow z UM, wasz ulubieniec Łysoń to hohsztapler!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ty jesteś tak głupi sam z siebie, czy ktos ci za to płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony wydane w błoto!!! Dziekujemy Ci Żuku!! To samo jest na DMM na wysokosci Dulęby zawsze łapie czerwone!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ten system służy do jednego - inwigilacji mieszkańców! Dzięki setkom kamer nad każdym skrzyżowaniem wiedzą: kto, kiedy, którędy, jak często, o której godz., itd. Kontrola i sterowanie światłami to już tylko czysty przypadek. W kilku miastach w Polsce podano sprawę do sądu. Tam również wydymano mieszkańców na grube miliony zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bawią mnie IDIOCI walący na oślep w Żuka, bo idioci zawsze mają rację. Bez Żuka to miasto byłoby skansenem jak mózgi pisowskich trolli cóż internet daje możliwość pisania każdemu debilowi, co rozróżnia litery ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...