Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oczywiscie "nasz czytelnik" nigdy nie zlamal przepisu i najlepiej by bylo, zeby samochody mu z drogi zjezdzaly bo on musi szybko do domu. takie skrzyzowanie, co poradzic, kazdy orze jak moze, kazdy chce gdzies dojechac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tam stoi zakaz?????? jakoś nie zauważyłem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki radnym miejskim z PiS i Piątkowi nie mamy na tym skrzyżowaniu wielopoziomowego skrzyżowania. Podziękujmy im za troskę w nadchodzących wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest przy wyjeździe na Zana m.in. z Mediamarktu. Od jakiegoś czasu jest tam nakaz w prawo, ale cycki wolą postać po 5 minut każdy, próbując skręcić w lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz nie musi stać.Po prostu skoro znaki poziome nakazują jazdę w stronę willową,jazda w innym kierunku jest wykroczeniem drogowym.Co prawda gościu przesadził z tym piskiem opon,ale chodzi o zwykłą przyzwoitość wobec innych kierowców stosujących się do przepisów i również spalających paliwo.Bo mamy dwie kategorie kierowców,przyzwoitych i dupkówżołennych którym się wydaje że są kimś jak na Gen.Ducha ominą korek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do braku znaku:) nie musi go byc, tak jak napisał Internauta z postu wyzej. jest nakaz jazdy na wprost i nie ma dyskusji. co do hamowania z piskiem- zdarzylo sie i mnie tam w ten sposob hamowac. najbardziej wkurzajacy jest fakt, ze czasami nie mieszcza sie juz samochody na ducha a kolejni kretyni ustawiaja sie w kolejce zeby tam zawrocic.. wtedy nie mozna spokojnie przejechac na wprost przez skrzyzowanie. co do przyzwoitosci wobec innych kierowcow... niestety tego u nas nie uswiadczysz, a szkoda... skoro wiekszosc kierowcow stoi przepisowo i czeka na skret w sikorskiego to chyba kazdy moze... za kazdym razem jak widze tam takie akcje to marze o kamerze, ktora nalezaloby tam postawic i wysylac fotki kierowcom. wtedy skalkulowaliby czy warto poczekac, czy lepiej zaplacic 100 zl (moze wiecej- nie chce mi sie sprawdzac) i byc 5 minut wczesniej w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ulubiony skrót taksiarzy i busiarzy.Najczęsciej widzę jak to robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się pod tym co zauważyli przedmówcy.Jednak najgorsze jest to,że bardzo często wykonują ten manewr bez kierunkowskazu.Jadąc do domu na Botanik biorę poprawkę na samochód z przodu,bo nie wiem gdzie pojedzie -niestety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
oczywiscie "nasz czytelnik" nigdy nie zlamal przepisu i najlepiej by bylo, zeby samochody mu z drogi zjezdzaly bo on musi szybko do domu. takie skrzyzowanie, co poradzic, kazdy orze jak moze, kazdy chce gdzies dojechac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
oczywiscie "nasz czytelnik" nigdy nie zlamal przepisu i najlepiej by bylo, zeby samochody mu z drogi zjezdzaly bo on musi szybko do domu. takie skrzyzowanie, co poradzic, kazdy orze jak moze, kazdy chce gdzies dojechac.
chłopku małorolny jak orać to w pole, a z twoją inteligencją to tylko przed pługiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
chłopku małorolny jak orać to w pole, a z twoją inteligencją to tylko przed pługiem
to juz slowo "orze" wywoluje u ciebie wstrzas jak to z bracmi w jednej parze butow na przemian chodziliscie ty miastowy w pierwszym pokoleniu, ty zalosne, stuknac w stol a nozyce sie przypadkiem same odezwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kierowcy którzy w ten sposób zawracają często nawet by sygnalizowania i gwałtowanie stwarzają bardzo duże zagrożenie, szczególnie gdy ma się tzw zieloną "falę" na skręcie.Już kilka razy bym takiego w dupę walnęła i wtedy co ?? całe skrzyżowanie zablokowane. Dla tych kretynów nie mam słów marzę aby tam stała albo policja albo kamera inaczej nie da się ich wytępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie można tam zakręcać ? Brak jest zakazu a nakaz jazdy prosto wg. przepisów ruchu drogowego obowiązuje za znakiem. Znaki poziome też nie zakazują skrętu !!!! Proszę o info. M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...