Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja w imieniu swoim i rodziny poproszę o połączenie z Edynburgiem,mam dość latania z Krakowa ,właśnie we wtorek lądowałam w Krakowie,do Lublina dotarłam dopiero w środę rano :( Do Lublina jechało nas pięcioro z lotu z Edynburga. A jeśli będzie połączenie z Glasgow też będziemy zadowoleni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool i Paryz na 100 % mialby oblozenie. skoro Ryanair wycofal sie z Liverpool'u to Wizz powinien wskoczyc w ta luke. na bank mieli by oblozenie. RA czekalo na siano od lotniska dlatego wypielo d… i zlikwidowalo loty (Liverpool, Dublin) zeby miec mozliwosc nacisku na lotnisko do doplat. proponuje do Dublina zamiast ryanair'a aerlingusa
Wizz nie lata do Irlandii :(, jedynie Belfast w północnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o loty do Szkocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym prosila o lot do Stavanger , ponieważ dużo jest tam nas z lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny że Lublin po tylu latach ma lotnisko gdzie 95 procent mają miasta ze stolicy regionów .Prezesi lotniska proszę was aby choć 1-,2lub 3 razy loty odbywały się do innych lotnisk jak Liverpol ,Luton ,Dublin ,i inne miasta Europy.2 Prośba mieszkańców Lublina a szczególnie regionu latamy ,choćby drożej z Lotniska Lubelskiego to jest inwetycja w Przyszłość Zrozumcie jest pasażer to jest rozwojowe Lotnisko na Przyszłość. Szkoda że brak lotów do Poznania czy Szczecina Wrocławia .Panowie Cargo budować aby Lubelskie lotnisko żyło warto bo to przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy w Szkocji proszą o loty do Lublina :)  A może jeszcze rozważyć połączenia krajowe np. Wrocław, Kraków, Szczecin, Poznań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jesteśmy za Edynburgiem, Dublinem, Brukselą i za Manchesterem. A w lecie do Barcelony. Wielu Polaków z Lubelszczyzny tam mieszka i pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jak kasy nie wyłożą to nic nie załatwią. Czyli nowych połączeń nie będzie :mellow:  Dublin, Liverpool, Edynburg i Berlin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by zrobili coś do Holandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jak kasy nie wyłożą to nic nie załatwią. Czyli nowych połączeń nie będzie :mellow:  Dublin, Liverpool, Edynburg i Berlin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool poproszę! Świdniczanin ze Stoke on Trent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę do Dubaju za 19 zł - tak jak w Ryanairze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edynburg poprosimy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponowałabym do Edynburga,a nie latające czereśniaki mają bulić za te połączenia i się zamknąć,ja nie płacę nic od lat w Polsce i nie będę, a płaczki niech się nauczą,że w życiu nie płaci się swojej kasy tylko matołów, może się tego kiedyś nauczą i zaczną żyć jak my zaradni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponowałbym Honolulu, a tak na serio skończcie ten koncert życzeń bo nie ma sensu;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jeżdżę do Poznania, za bilet PKP płacę średnio 150 zl w jedną stronę. Jeżdżę do Krakowa, rzadko Szczecin. Czemu nie pomyśleć o tego typu lotach. Wylot niedziela a powrót piątek po 17:00. Myślę, że dorzucając Wrocław tez nie byłoby źle. Jest wiele osób, które biznesowo przemieszczają się po kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jeżdżę do Poznania, za bilet PKP płacę średnio 150 zl w jedną stronę. Jeżdżę do Krakowa, rzadko Szczecin. Czemu nie pomyśleć o tego typu lotach. Wylot niedziela a powrót piątek po 17:00. Myślę, że dorzucając Wrocław tez nie byłoby źle. Jest wiele osób, które biznesowo przemieszczają się po kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam,w przeciwieństwie do samorządowców ,że za 2 lata padnie ta studnia bez dna i podatnicy lubelscy odrobinę odetchną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciala Lublin/ Doncaster Sheffield
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze zrobcie polaczenie Lublin - Doncaster !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...