Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkadziesiąt osób na proteście studentów w Lublinie. "Cicho już byliśmy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 r. o 17:59 Powrót do artykułu
Ci studenci to przybysze z innych miast. Róbcie u siebie takie protesty. Jacyś ONI podstarzali... ale jaja... ale jaja... ale jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka Puczymucha. O większego trudno zucha, Jak jest Aśka Puczymucha, - Ja nikogo się nie boję! Choćby Kaczor... to dostoję! PISy?... Ja ich całą zgraję powybijam i pokraję! Demokracja, dni wolności Wszystko to mnie strasznie złości! To są dla mnie czarcie żarty! Wolę bezwład nieodparty. Duda!... Któż to jest?! – Chłopiec duży! Który Kaczorowi służy! I znam tego jegomości, On tu długo nie zagości. Szydło? Antek?... Straszna nowina! Ja ich wszystkich powycinam!... Ziobrę mijam zaś z daleka, Bo on paragrafem szczeka! Komu zechcę, to dam radę! Z KODem na ulicę jadę. A tam będzie wielka frajda, Kiedy zrobi się Ciamajdan. Aśka, to ja, Puczymucha Tych rządzących też wydmucham. I zaśpiewam im piosenkę Lepsza od Madonny będę. I tak przez dzień czarci cały Aśka trąbi swe pochwały. Raz usnęła gdzieś na sali... Wtem się budzi niespodzianie. Patrzy, aż tu jakieś zwierzę Do pasztetu jej się bierze. Jak nie zerwie się na nogi, Jak nie wrzaśnie z wielkiej trwogi! Pędzi jakby czart ze smyczy... - Diabeł, Grzesiu! Diabeł! - krzyczy. - Czy Belzebub?... - Grzesio pyta. - Ach, czart może!... Miał kopyta Straszne! Trzy czy cztery nogi, Paszczę taką! Przy tym rogi... - Gdzie to było? - Tam na sali. - Porwał pasztet na śniadanie... Idzie Grzesiu, Rysiu, świta cała, I stanęła osłupiała. Patrzą... a tu KODziarz mały: Mateuszek siedzi sobie Forsę ze skarbonki skrobie!... JB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka, to ja, Puczymucha Tych rządzących też wydmucham. I zaśpiewam im piosenkę Lepsza od Madonny będę. I tak przez dzień czarci cały Aśka trąbi swe pochwały. Raz usnęła gdzieś na sali... Wtem się budzi niespodzianie. Patrzy, aż tu jakieś zwierzę Do pasztetu jej się bierze. Jak nie zerwie się na nogi, Jak nie wrzaśnie z wielkiej trwogi! Pędzi jakby czart ze smyczy... - Diabeł, Grzesiu! Diabeł! - krzyczy. - Czy Belzebub?... - Grzesio pyta. - Ach, czart może!... Miał kopyta Straszne! Trzy czy cztery nogi, Paszczę taką! Przy tym rogi... - Gdzie to było? - Tam na sali. - Porwał pasztet na śniadanie... Idzie Grzesiu, Rysiu, świta cała, I stanęła osłupiała. Patrzą... a tu KODziarz mały: Mateuszek siedzi sobie Forsę ze skarbonki skrobie!... JB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stanęła osłupiała. Patrzą... a tu KODziarz mały: Mateuszek siedzi sobie Forsę ze skarbonki skrobie!... JB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew zalewa człowieka jak się czyta podobne komentarze.W jakim kraju przyszło człowiekowi żyć?! Brawo dla tej niewielkiej grupki studentów którzy mieli odwagę wyjść i powiedzieć nie!. Nie Misiewiczom,Macierewiczom,Pawłowiczom,Kaczyńskim,Jakim i całej reszcie tych złodziei i oszołomów.Rozbijają się po naszych drogach w rządowych limuzynach powodując wypadki i stanowiąc zagrożenie dla normalnych użytkowników dróg.Robią czystki nie tylko w urzędach,sądach ale w naszych domach łóżkach i umysłach.Wycinają lasy,mordują zwierzęta,kraj nieumiejętną,złą i szkodliwą polityką doprowadzą do ruiny.Jednak nadal ślepców i bezmózgowców nie brakuje którym podoba się ten stan.Wystarczy nierobom rzucić 500 zł,obiecać mieszkanko w bolku o wielkości gołębnika i już się ciemnota cieszy.Obudzicie się pewnego dnia nie tylko z ręką ale i głową w nocniku.Pozdrawiam z daleka ten biedny,ciemny kraj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na głośnikach widać nalepki KOD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci leją na kod. Zaczki mają o wiele ważniejsze cele do zrealizowania, sesje, zaliczenia, kolokwia, wkuwanie, spotkania towarzyskie w gronie przyjaciół, imprezy - to jest życie studenckie, a nie zabawa z brodatym alimenciarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacili za trzymanie transparentu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdstarzałe lemingi. ale kabaret, ubaw po pachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Aśka Puczymucha. O większego trudno zucha, Jak jest Aśka Puczymucha, - Ja nikogo się nie boję! Choćby Kaczor... to dostoję! PISy?... Ja ich całą zgraję powybijam i pokraję! Demokracja, dni wolności Wszystko to mnie strasznie złości! To są dla mnie czarcie żarty! Wolę bezwład nieodparty. Duda!... Któż to jest?! – Chłopiec duży! Który Kaczorowi służy! I znam tego jegomości, On tu długo nie zagości. Szydło? Antek?... Straszna nowina! Ja ich wszystkich powycinam!... Ziobrę mijam zaś z daleka, Bo on paragrafem szczeka! Komu zechcę, to dam radę! Z KODem na ulicę jadę. A tam będzie wielka frajda, Kiedy zrobi się Ciamajdan. Aśka, to ja, Puczymucha Tych rządzących też wydmucham. I zaśpiewam im piosenkę Lepsza od Madonny będę. I tak przez dzień czarci cały Aśka trąbi swe pochwały. Raz usnęła gdzieś na sali... Wtem się budzi niespodzianie. Patrzy, aż tu jakieś zwierzę Do pasztetu jej się bierze. Jak nie zerwie się na nogi, Jak nie wrzaśnie z wielkiej trwogi! Pędzi jakby czart ze smyczy... - Diabeł, Grzesiu! Diabeł! - krzyczy. - Czy Belzebub?... - Grzesio pyta. - Ach, czart może!... Miał kopyta Straszne! Trzy czy cztery nogi, Paszczę taką! Przy tym rogi... - Gdzie to było? - Tam na sali. - Porwał pasztet na śniadanie... Idzie Grzesiu, Rysiu, świta cała, I stanęła osłupiała. Patrzą... a tu KODziarz mały: Mateuszek siedzi sobie Forsę ze skarbonki skrobie!... JB
Prima sort!!! Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierz babci indeks. To nowe hasło. Przyznacie, że boskie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1968 R W kRAKOWIE PRZY STARYM żAKU ZEBRAŁO SIĘ CA 18 TYS STUDENTÓW. kAŻDY ZAOPATRZONY W METALOWE PRĘTY Z AKADEMISKICH ŁÓŻEK. wSZAK gLINA PRZYBYŁA W LICZBIE 20 TYS Z MIOTACZAMI GAZÓW, BRONIĄ ITP. wYSZLI WÓWCZAS PRZED TŁUM STUDENTÓW WYBITNI PROFESOROWIE I RZEKLI NAM :" NIE TRZEBA WALCZYĆ BEZPOŚREDNIO, GDYŻ mo UŻYJE BRONI. sĄ INNE METODY WALKI O WOLNOŚĆ NIŻ BEZPOŚREDNIE STARCIE. tO MYŚMY W 1968R ROZPOCZĘLI WALKĘ O WOLNOŚĆ. dOKOŃCZYŁA "sOLIDARNOŚĆ'. zARÓWNO B. STUDENTÓW JAK I "sOLIDARNOŚĆ" poKRAKI MAJĄ W D.... wAŻNI DLA poKRAK TO kOMITET OBRONY DRAŃSTWA. WOLNA POLSKA TO NIE DOWOLNA.Z NASIM TK CZY SPRZEDAJNYMI SĘDZIAMI. DRODZY STUDENCI NIKT WAS NIE WALI PAŁĄ I NIE LEJE WODĄ W CZASIE MROZU. OD 2007 R BYŁO W NASI POLSZY IDEALNIE ALE WYBORCY OBALILI I BULA I POKRAKI. DEMOKRATYCZNIE CZY JAK HITLER?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ilość to wstyd, ale taka mamy młodzięż (więcej ze wsi). Skoro nie widzą problemu, to niech się szykują na zmywak. Pewne rzeczy to trzeba mieć w genach, wykształcenie nie pomże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOgli wódke dawać jak zsl w wyborach, to by studenciaków przyszło więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiec po co itym piszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Drodzy studenci, jestem również studentem i teraz apeluję do was – nie róbcie cyrku, wracajcie i uczcie się na sesję, a nie dajcie się wykorzystywać ludziom, którzy są zdrajcami narodu polskiego, którzy sprzedają Polskę, donoszą na nas do Brukseli. To jest zdrada stanu! (…) Musicie pamiętać, że jesteście przyszłością narodu polskiego – mówił młody mężczyzna " - film jest na YT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...