Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino Kosmos do wynajęcia

Utworzony przez retor, 14 marca 2009 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Kto i za ile podpisywał umowy sprzedaży?, przekazania? kin firmie MAX-FILM? Naprawdę nic więcej mnie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypiep.... ten Max-Film co tylko niszczy kina w każdym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny jest ten pomysł z podnajmem, okres na składanie ofert jest krótki, nikt nie zainwestuje tam dużych pieniędzy skoro kino ma iść do wyburzenia, Max-Film pewnie coś kombinuje może "przypadkowe" zawalenie się Kosmosu przy remoncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet kino zabili -> deb***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabraliście z tego miasta WSZYSTKO, co kochałam. Moje ulubione sklepy - zniszczyliście. Moje ulubione miejsca - zniszczyliście. Teraz odebraliście mi moje kino z dzieciństwa. PRECZ Z WYZWOLENIEM, CHCĘ Z POWROTEM KOSMOS! Wyzwolenie - co to za nazwa dla KINA?! Pogięło was i tyle NIC nie potraficie dobrze zrobić Co, może liczycie, że zamiast tego coś lepszego powstanie na miejscu kina? ALE WY GŁUPI JESTEŚCIE ODDAWAĆ KOSMOS!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że to kino z dzieciństwa, ja tez uwielbiałem kosmos, ale bez przesady, kto by chciał chodzić juz do takiego kina? moze gdyby rzeczywiscie wyremontowali je i zrobili profesionalne kino to pewnie bym tam chodził, bo naprawde kochałem kosmos, ale spójrzmy prawdzie w oczy, stary kosmos to była juz jedna wielka lipa a mówić o jakimkolwiek komforcie oglądania to grzech. mamy teraz cinema-city i jestem z niego ogromnie zadowolony nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, no może po zatym, że przydałoby się jeszcze IMAX (kino trójwymiarowe) w lublinie, to byłbym w niebo wzięty.C78A3C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...