Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomysł na kase http://pl.20dollars2surf.com/?ref=605231 http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_72890_605231.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego syn Tuska pracuje w państwowych spółkach. To skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezdomnym by dali to i tak lepsze niz to co ze smietnika żrą.a tak wpizdu wypier***ic ale cotam polska kraj bogaty.tusek kup tym ludziom kawior,jak to zarcie ktore jest szczelnie zamknięte jest na bank dobre sam bym to jadł,hociaz mam gdzie mieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rom napisał:
Nie rozumiem dlaczego syn Tuska pracuje w państwowych spółkach. To skandal!!!
bo teraz w naszym kraju to jedynie po znajomości mają prawo żyć, to nie jak za komuny, gdzie bezrobotni dostawali nakaz pracy, oto do czego doprowadziła cholerna solidarność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tez Tusk na nazwisko,ale z premierem niemam nic wspólnego.urzad skarbowy zus policja wszedzie gdzie slysza nazwisko Tusk to pytaja czy jestem rodziną Donalda,zawsze mówie tak i mam lepiej ,pare razy dostałem pouczenie zamiast mandatu,pracownicy us i zus są uprzejmi.robote dostałem w kwk bogdanka ale niemam szkoły górniczej.mam lepiej wiem ze to hamówka z mojej strony ale w tym kraju nieda się inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakies konserwy czy kasze, ryż w szczelnych opakowaniach chyba można zjeść. Jak ktos w wczesniej napisał, biednych nie brakuje. tylko jakoś mądrze im to przekazać, żeby sie nie czuli, że ich karmią odpadkami. troche rozsądku by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mika no własnid myśle tak samo,ale te głaby wola to zniszczyć a ludzie głoduja.a jak tak naprawde dla ludzi zle to sa schroniska dla zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie przecież wszystko pokryje ubezpieczenie a może takie pyły są szkodliwe i nawet bezdomny by się otruł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież potrzebna była podkładka żeby wpisac towar w straty i wziąść ubezpieczenie. No ale dziennik wschodni nigdy nie przegapi akcji pod hasłem "sanepid" . Nie ma to jak PR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś utylizuje jak należy to wam d*** żal ściska że się zmarnowało. Ja się cieszę że mi ktoś uczciwie nie wciska jakiegoś prześmierdniałego gówna. Trochę bierzcie przykład z innych tak należy dbać o klienta. Jak handlarz by wam wcisną samochód po powodzi tylko wysuszony i nie poinformował o tym , to jest pełnowartościowy towar ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ta Inspector Nikiel znowu się pojawia w mediach?miało jej tam przecież nie być, mówiła że będzie za nami przedsiębiorcami i jak jest?a tak naprawdę nic konkretnego nie mówi, ale najważniejsze jest jej nazwisko w prasie, ciągła reklama, a pamiętam jak to się innych czepiano za medialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...