Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klient z Niemiec pozwał swojego adwokata w Lublinie

Utworzony przez Lubelak, 1 września 2011 r. o 07:47 Powrót do artykułu
Nazwisko! Nazwisko! Dlaczego, gdy piszecie o nieuczciwych adwokatach nawet nie podajecie inicjałów?! Święte krowy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagminna praktyka tych bezimiennych adwokatów. Przysyłaja substytuta na rozprawę , którego jedynym zadaniem jest wniosek o odroczenie rozprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnam ja również sprawę skierować przeciwko swojemu pełnomocnikowi z Łęcznej Więcławowi gdyż również nie przychodził na żadne sprawy tylko wysyłał mi aplikantkę Sprawę przegrałam choć miałam oryginalne dokumenty no cóż świadkowie kłamali, aplikantka nie umiała zadawać pytania. każdym znajomym odradzam tego adwokata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zaplac adwokatowi nalezne wynagrodzenie i wymagaj, wymagania od adwokatow z urzedu sa olbrzymie i praktycznie nierealne, duuuuuuuzo wieksze niz gdy zaplacisz, to normalne u ludzi twojego pokroju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem daleki od bronienia kogokolwiek, ale ludzie czasem grubo przesadzają. W mojej rodzinie był taki przypadek, że pewna osoba nie powiedziała adwokatowi całej prawdy o sprawie (przedstawiła swoją wersję). Dopiero na sali sądowej (pozwany był inny członek mojej rodziny) okazało się że sprawa wygląda nieco inaczej. Oczywiście ciotka nie winiła siebie, tylko adwokata (bo sie nie zna) i sędzia (bo pewnie przekupny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY PO TROSZE MACIE RACJĘ. ZNAM TO ŚRODOWISKO I WIEM JAK PODCHODZĄ DO SPRAWY... ZWIĘKSZYĆ KONKURENCJĘ NA RYNKU PRAWNICZYM I PO KŁOPOCIE. -TO M.IN. Z TEGO POWODU NIE CHCĄ ROZSZERZYĆ UPRAWNIEŃ ŚWIEŻO UPIECZONYM PRAWNIKOM PO STUDIACH. ALE NIE MOŻNA WSZYSTKICH MIERZYĆ JEDNĄ MIARĄ, ZDARZAJĄ SIĘ TEŻ W PORZĄDKU ADWOKACI. TRZEBA TYLKO WCZEŚNIEJ ZROBIĆ WYWIAD, KTO JEST DOBRY A KTO TYLKO KASĘ CIĄGNIE I WYSYŁA SUBSTYTUTÓW. SAMO NAZWISKO TO DZIŚ ZA MAŁO. TAKIM "ATRYBUTEM" SPRAWY NIE WYGRASZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak to wcześniej oskarżony staje się oskarżycielem... może nie ta sama sprawa ale dla poprawy samopoczucia nasz zachodni sąsiad coś chce ugrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWIEDLIWY napisał:
WSZYSCY PO TROSZE MACIE RACJĘ. ZNAM TO ŚRODOWISKO I WIEM JAK PODCHODZĄ DO SPRAWY... ZWIĘKSZYĆ KONKURENCJĘ NA RYNKU PRAWNICZYM I PO KŁOPOCIE. -TO M.IN. Z TEGO POWODU NIE CHCĄ ROZSZERZYĆ UPRAWNIEŃ ŚWIEŻO UPIECZONYM PRAWNIKOM PO STUDIACH. ALE NIE MOŻNA WSZYSTKICH MIERZYĆ JEDNĄ MIARĄ, ZDARZAJĄ SIĘ TEŻ W PORZĄDKU ADWOKACI. TRZEBA TYLKO WCZEŚNIEJ ZROBIĆ WYWIAD, KTO JEST DOBRY A KTO TYLKO KASĘ CIĄGNIE I WYSYŁA SUBSTYTUTÓW. SAMO NAZWISKO TO DZIŚ ZA MAŁO. TAKIM "ATRYBUTEM" SPRAWY NIE WYGRASZ.
Obecna czerwona burżuazja do tego nie dopuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogna napisał:
Powinnam ja również sprawę skierować przeciwko swojemu pełnomocnikowi z Łęcznej Więcławowi gdyż również nie przychodził na żadne sprawy tylko wysyłał mi aplikantkę Sprawę przegrałam choć miałam oryginalne dokumenty no cóż świadkowie kłamali, aplikantka nie umiała zadawać pytania. każdym znajomym odradzam tego adwokata
To po co do niego poszłaś? Przeciez nie od dziś wiadomo, że to niesolidny człowiek i marny prawnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnam ja również sprawę skierować przeciwko swojemu pełnomocnikowi z Łęcznej Więcławowi gdyż również nie przychodził na żadne sprawy tylko wysyłał mi aplikantkę Sprawę przegrałam choć miałam oryginalne dokumenty no cóż świadkowie kłamali, aplikantka nie umiała zadawać pytania. każdym znajomym odradzam tego adwokata
  Skoro świadkowie kłamali, to jaka w tym wina adwokata? Podpisałaś pełnomocnictwo, w którym nie napisałaś, że zakazujesz występowania przez substytuta lub upoważnionego aplikanta.    To, że aplikanta nie umiała zadawać pytań, to Twoje subiektywna opinia. Skoro tak się na tym znasz, to po co Ci w ogóle prawnik?   Poza tym, skoro byłaś na rozprawie, na której byli słuchani świadkowie, to sama mogłaś zadawać pytania, niezależnie od tej złej aplikantki. Zadałabyś właściwe.   Dopiero jeśli wszystko co napisałem wyżej jest fałszywe, możesz mieć pretensje do adwokata. Chociaż nie znam sprawy i może naprawdę jest kiepski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...