Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do pierdla z nim! Wsadzą mu tą maczetę w dupę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego przygłupa trzeba na zawsze odizolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną. Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować niemalże do zera i uciekać na pobocze. Kiedy mrugnąłem światłami ten gnój pokazał mi faka. Tak, w takim przypadku tak spust bym nacisnął. Potem się zastanawiamy dlaczego ktoś z nieznanej przyczyny wjechał do rowu i wybił rodzinę ? Kierowcy powinni zgłaszać takich bydlaków na Policję nawet jak nie ma świadków a ta powinna to odnotowywać .Wielokrotne zgłoszenie wobec tego samego pseudokierowcy powinno skutkować dochodzeniem i pozbawieniem go prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Takiego przygłupa trzeba na zawsze odizolować.
Zgadzam się,pewnie Franek to też twoja gmina te BEŁŻYCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gm. Bełżyce i wszystko jasne - powinni tam jakaś enklawę zrobić, park ochrony dla tych australopiteków i pokazywać ich Niemcom za 50 ojro - no i oczywiście kontrolować populacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie se chłopina Maczete Rodrigeza na VHSie niedawno oglądną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co zrozumiałem z artykułu to właśnie właściciel maczety pokazał ten znak temu drugiemu z osobowego za to że za późno zjechał mu z drogi, a później pojechał jeszcze po nim maczetą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy. Chamstwo jakie szerzy się w naszym społeczeństwie sięga zenitu . Obojętność służb mundurowych na takie zdarzenia powoduje,że dochodzi do takich jak ta sytuacja.Nie wierzę,że jakiś tam gest mógł wyprowadzić aż tak właściciela maczety. Sam nie raz marzyłem aby zamocować sobie aparat fotograficzy i CKM w swoim aucie aby z tym powszechnym sk*rwysyństwem zawalczyć raz a dobrze i mieć swoją decyzję udokumentowaną. Taki skunks drogowy wyprzedzał na trzeciego-ja aby uniknąć czołowki musiałem wyhamować niemalże do zera i uciekać na pobocze. Kiedy mrugnąłem światłami ten gnój pokazał mi faka. Tak, w takim przypadku tak spust bym nacisnął. Potem się zastanawiamy dlaczego ktoś z nieznanej przyczyny wjechał do rowu i wybił rodzinę ? Kierowcy powinni zgłaszać takich bydlaków na Policję nawet jak nie ma świadków a ta powinna to odnotowywać .Wielokrotne zgłoszenie wobec tego samego pseudokierowcy powinno skutkować dochodzeniem i pozbawieniem go prawa jazdy.
Po co nieuku piszesz komentarz, kiedy nie potrafisz przeczytać tego co chcesz skomentować? T właściciel maczety zrobił wyuzdany gest a nie kierowca forda. Szoferzy dostawczych samochodów jeżdżą fatalnie i przepisy ruchu maja w poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak prawda, ze takim deb***om jak ten 52-latek powinni zabierać prawo jazdy. Jak ktoś nie potrafi nad sobą zapanować to niech się leczy a dopiero później wsiada do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie chamstwo i agresja obecnie na drogach a już kierowcy dostawczaków szczególnie w tym przodują.Nic nie usprawiedliwia agresji jaka miała miejsce.Coś nie tak,dzwoń na policję a nie sam lecisz z łapami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresja, agresja, agresja. Pytanie - po co ten nerwy? Codziennie kierowcy na siebie trąbią, wygrażają, przeklinają. A może by tak trochę więcej kultury na drogach? Nie szarpmy sobie nerwów, to szkodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymano fujarę bełżycką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...