Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No jeśli już wszystkie browary są w obcych rękach ,to nawet piwa mi się odechciało . Najtańsza jest domowa ''woda święcona 90%'', no i na pewno zdrowa. na drugi dzień nawet głowa nie pęka od ''wyrzutów sumienia''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkie browary są w obcych rękach. Polski jest np. Ciechan i inne piwa z browarów lokalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch...we piwo dla żuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYŚKIE PONAT WSŹSTKJE A PERŁA DLA LUBELSKIEGO PLEBSU.ADAMAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha.... dobre sobie , polacy od dawna robili duńczyków w ciula ,a dopiero teraz się ocknęli. Kochani Duńczycy zapytajcie zarządu co zrobili ze starym sprzętem który leżał na środku browaru na bernardyńskiej i którego nie chcieli ani sprzedać ani wywalić:D???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam piwo z lokalnego polskiego browaru Jagiełło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha a ja myślałem że to nasze polskie piwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie swoje "lubelskie" piwo i wspierajcie te siiki końskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piłem perły z 7 lat, ostatnio się napiłem i jest to ostatni raz - jak ktoś napisał wcześniej - siki końskie jadące spirytusem - tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cypr to "raj podatkowy" skończy się jak nic plajtą browaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie skończyło się to źle dla tych pracowników, którzy są dobrymi i ludźmi - i których pozdrawiam. Temat włodarzy niskiego, średniego i wysokiego szczebla to już inna para kaloszy. Im się nie da dobrze życzyć, więc nie życzę im nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam daleko od Lublina, ale Perla jest bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze to zle sie nie odbije na samym piwie. Bylo by zle gdyby moja ulubiona Perla zniknela z półek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...