Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klub Tektura: Zaatakowano nas po marszu ONR

Utworzony przez pan szampan, 14 grudnia 2011 r. o 12:33 Powrót do artykułu
no, ONR rośnie w siłę (głównie fizyczną, stosując bandyckie metody - jak widać w powyższym artykule)... tylko czemu oni protestują przeciwko wprowadzeniu Stanu wojennego? Przecież za komuny lider ONR - Bolesław Piasecki popierał Jaruzela i kolaborował z czwerwonymi władzami... tutaj dobry artykuł na ten temat: http://www.rozbrat.org/publicystyka/polityka/2927-stan-wojenny-i-prawicowi-poplecznicy-jaruzelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdjecie widziałem juz kiedys....ktos tu manipuluje ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę Cię... wiesz jaka jest definicja kolektywu? "grupa osób związanych wspólnym działaniem, zespół" gdzie tu komunizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tu można mówić o końcu komuny. Niestety media chcą zniszczyć te grupy co mówią prawdę jaka jest obecna sytuacja w Polsce. Po co dodajecie ten artykuł używając haseł że to ludzie z ONR zrobili po co się pytam(jeżeli był by ktoś to z PO to na pewno nic byście nie napisali) i było wogóle jakieś zatrzymanie? Jeżeli nie to po co ten posrany artykuł bo nie można to inaczej powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
to zdjecie widziałem juz kiedys....ktos tu manipuluje ludzmi
taaaak? proponuję przejść się pod Tekturę, może jeszcze nie naprawili szkód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen, gdzie widziales to zdjecie? udowodnisz to jakos? ktos tu rzeczywiscie stara sie manipulowac ludzmi. ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandyci z tektury usiłują się przemienić w ofiary... nie pierwszy to raz a zdjęcie pochodzi chyba z tego wybicia szyb które jakieś pół roku temu zrobili sami tekturowcy w ramach walk wewnętrznych mam zdjęcia wstawionych (a jakże w ekspresowym tempie przez Urząd miejski) po tej rozróbie okien możemy porównać ... hmm mam również zdjęcia budynku z czasu zanim zaczęła go dewastować sekta Pietrasiewicza - poszperam i wkleję a co... na pohybel bandziorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
bandyci z tektury usiłują się przemienić w ofiary... nie pierwszy to raz a zdjęcie pochodzi chyba z tego wybicia szyb które jakieś pół roku temu zrobili sami tekturowcy w ramach walk wewnętrznych mam zdjęcia wstawionych (a jakże w ekspresowym tempie przez Urząd miejski) po tej rozróbie okien możemy porównać ... hmm mam również zdjęcia budynku z czasu zanim zaczęła go dewastować sekta Pietrasiewicza - poszperam i wkleję a co... na pohybel bandziorom
poprosze o dowody fotografie, walki wewnetrze, bo pewnie tez tam byles i brales udzial... skad wiesz ze urzad miejski wstawial te szyby? pan prezydent miasta robil to pewnie osobiscie, zdjecia tez gdzies masz, ale musisz poszukac... dawaj te zdjecia na pohybel bandziorom, tu sie akurat zgadzamy... dolozylbym jeszcze klamcow, troli i manipulantow, zaliczasz sie prawdopodobnie do wszystkich wymienionych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no trol Leniak przechodzi już sam siebie... to jest przypadek nadający się na oddział zamknięty... żal te jego wypociny czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Nie no trol Leniak przechodzi już sam siebie... to jest przypadek nadający się na oddział zamknięty... żal te jego wypociny czytać
ja tam bym te zdjecia chetnie zobaczyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
druhboruh napisał:
ja tam bym te zdjecia chetnie zobaczyl...
no ja również na to czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak dawaj foty ty manipulatorze! określasz się jako katolik tak? a kłamiesz jak z nut - oj będziesz się spowiadał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
no ja również na to czekam.
chyba sie nie doczekamy, leniak zamiast szukac zdjec przeniosl sie na: http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,131550080,,Narodowcy_po_marszu_ONR_u_zdemolowali_klub_Tektura.html?v=2 tam nie ma jeszcze niewygodnych pytan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judzą bo to u nich normalne ,niech jeszcze braci z gazety i tvn zawołają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan szampan napisał:
taaaak? proponuję przejść się pod Tekturę, może jeszcze nie naprawili szkód.
a moze sami je zrobili korzystajac z okazji ze był marsz ONR i była szansa zeby ich oczernic, a samemu wyjsc na pokrzywdzonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
a moze sami je zrobili korzystajac z okazji ze był marsz ONR i była szansa zeby ich oczernic, a samemu wyjsc na pokrzywdzonych?
nie, no oczywiście - nie dość że mają chwilowe finansowe kłopoty (vide niezapłacony czynsz) to jeszcze dokładają sobie kosztów wybijając sobie szyby? c'mon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam wczoraj i nie przypominam sobie zeby sie coś takiego działo... A jak sie działo to Ci bandyci na pewno nie mieli nic wspólnego z marszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za problem namierzyc bandytów wystarczy zerknąć na zapis z monitoringu miejskiego nie zapomnijcie zerknąć też na kamery z Królewskiej tam grupka młodocianych stała i pokazywała jak się maskuje twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1234 napisał:
Byłem tam wczoraj i nie przypominam sobie zeby sie coś takiego działo... A jak sie działo to Ci bandyci na pewno nie mieli nic wspólnego z marszem.
bo marsz "oficjalnie" skończył się ok. 18, ale znudzeni? nabuzowani? uczestnicy/sympatycy nacjonalistycznych idei zaatakowali wczoraj budynek Tektury chowając swoje twarze za m.in. szalikami z krzyżem celtyckim (używanym przez różne ugrupowania nacjonalistyczne, w tym ONR) i chórlanie wykrzykując te same przyśpiewki co były słyszalne na marszu ONR tego dnia typu "raz sierpem, raz młotem...", "znajdzie się kij na lewacki ryj" itp... nadal masz wątpliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
a moze sami je zrobili korzystajac z okazji ze był marsz ONR i była szansa zeby ich oczernic, a samemu wyjsc na pokrzywdzonych?
tak, oczywiscie... pietrasiewicz też sam sobie podkłada atrapę bomby, żydzi sami malują swastyki na synagogach.. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...