Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z dobrobytu w zakołtunionych łbach się przewraca , elita zakichana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciuchy takie sobie ale barman Jacek mmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukienka, którą kupiłam za ponad stówkę - merg.pl/product-pol-108978-Sukienka-dzianinowa-z-dekoltem-V-bezowa.html Okazje trafiają się nie tylko na bazach. Ludzie są przekonani, że tanio można kupować wyłącznie w takich miejscach, ale to nie jest prawdą. Przecież w sieci jest zdecydowanie taniej, łatwiej szukać, więcej okazji, tylko ludzie się nakręcają, że tanio to tylko na rynku. To nie jest prawdą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę - merg.pl/product-pol-127424-BERNADETA-Plisowana-sukienka-z-falbankami-i-dekoltem-BUTELKOWA-ZIELEN.html Co sądzicie? Mogę zamówić wyłącznie online. Żadna inna mi się nie podoba. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania i ile chcecie wydać, ale dla każdego można wybrać coś ciekawego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czasami można trafić i tak -  merg.pl/product-pol-90457-SYLWIA-Sukienka-sportowa-z-wiazaniem-i-kieszonkami-CZERWIEN.html czyli na sukienkę nową w cenie używanej. Da się? Pewnie, że się da. Ogólnie wolę jednak kupowanie online, tym bardziej w takich czasach, w których przyszło nam żyć. Ale tak czy siak - w sieci szybciej, łatwiej i wygodniej. Tak powinno być. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...