Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejarze chcą strajku. Kolei grozi paraliż

Utworzony przez EWA, 16 lipca 2011 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Jak dalej będą dzielić kolej na spółeczki to skończymy jak kolej angielska ! Wzorem powinna być silna PAŃSTWOWA , inna droga to glupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dalej będą dzielić kolej na spółeczki to skończymy jak kolej angielska ! Wzorem powinna być silna PAŃSTWOWA KOLEJ NIEMIECKA , inna droga to głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie w weekend!!! Chyba że chcą ludzi zupełnie wystraszyć od jeżdżenia koleją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować całą kolej szczególnie osobową ja już dawno zrezygnowałem z ich usług na złom z nimi nawet jak sprzedają usługę to nigdy nie wiadomo co się otrzyma za wpłacone pieniądze są jak teleturniej "chybił trafił"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić tych nierobów i nieudaczników z przewozów regionalnych, którzy przez ostatnie 20 lat nie zauważyli że zmienił się system i kolej (tak jak i pks) nie jest już jedynym przewoźnikiem. Czas konkurować jakością usług (muzealne wagony) czy też punktualnością (ot. takie strajki) i czystością w pociągach (wiecznie zaszczane kible). I nie może być tak że kolej utrzymuje się z dotacji, bo pasażerów spotkać w pociągach jest coraz trudniej. Jak nie są wstanie zarobić na siebie, to ogłosić upadłość, pociąć ten złom aby dać im na odprawy. Tematu związków zawodowych nie poruszam, bo to jest najzwyklejsza w świecie pasożytnicza mafia utrzymywana również z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujcie drodzy kolejarze, nie dbajcie o pasażerów, niszczcie własną spółkę. Przewozy Regionalne upadną, wykupi je jakaś zachodnia firma, przewietrzy kadry i nauczy was jak należy pracować. Wtedy dopiero będziecie płakać nad swoją głupotą i jak daliście się zmanipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziesiątki związkow zawodowych, praktycznie każdy wagon ma związek z hordą darmozjadów związkowcow to i nic dziwnego,ze trudno to to wykarmić i utrzymać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
zlikwidować całą kolej szczególnie osobową ja już dawno zrezygnowałem z ich usług na złom z nimi nawet jak sprzedają usługę to nigdy nie wiadomo co się otrzyma za wpłacone pieniądze są jak teleturniej "chybił trafił"
Gdzie mozna obejrzec teleturniej "chybił trafił"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, niech urządzą strajk w środku wakacji. Nie dość, że już teraz ludzie podróżują koleją w skandalicznych warunkach, tłumy w przedziałach i na korytarzach, niech im jeszcze utrudnią życie dodatkowo. Kiedy ktoś wreszcie zrobi porządek z tymi kolejami - przecież to jakiś relikt przeszłości..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWA napisał:
Jak dalej będą dzielić kolej na spółeczki to skończymy jak kolej angielska ! Wzorem powinna być silna PAŃSTWOWA KOLEJ NIEMIECKA , inna droga to głupota
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią EWY. Główną przyczyną są właśnie spółki i spółeczki, każda chce być ważniejsza od drugiej. Rozśmieszył mnie także tytuł szefa związku maszynistów. Dlaczego prezydent, może lepiej król lub cesarz. Pięknie by to brzmiało: JEGO WYSOKOŚĆ KRÓL ZWIĄZKU MASZYNISTÓW lub JEGO WYSOKOŚĆ CESARZ KONDUKTORÓW REGIONALNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noś i m jeszcze żle, podostawali ogrom odpraw, ja pracuję 35 lat i nawet złotówki za darmo nie dostałem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...