Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za durnota... polecam kanał Max Kolonko i prawdę co to jest ten cały KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY TEN ŚMIESZNY gość z brodą z PZPN zapłaci SWOIM DZIECIOM ZALEGŁE ALIMENTY? Może zamiast trwonić kasę na loty do Brukseli, donoszenie na demokratycznie wybrany rząd, zapłaci alimenty?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a już myślałam, że to coś już zdechło, a tu mróz zelżał i wylazło z dziury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile platforma obywatelska wam płaci ze wychodzicie na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mózgi wyprane,problemy z samodzielnym myśleniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje protestują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem inzynierem...... i gardze targowiczanami z KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem , że ten portal jest propagatorem KOD . Co innego gdyby napisał o tym wzniosłym wydarzeniu po fakcie -- ale gdzieś trzeba w końcu ogłaszać takie zacne sprawy. Pewnie jest to w interesie właściciela -- "tak trzymać" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Premier, Czy moze pani cos zrobic zeby moj Tatus zaczął płacić alimenty a nie bawil sie w KOD? Julia lat 9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z niemiłym zdumieniem obserwujemy, że "Modlitwa o wschodzie słońca" Przemysława Gintrowskiego dołączyła, niestety i mimo oficjalnego sprzeciwu spadkobierców artysty, do utworów wykorzystywanych na demonstracjach KOD-u. Utwór ten, napisany w 1980, śpiewany wtedy podczas strajków, manifestacji i koncertów "Solidarności", stanowi credo całej twórczości Gintrowskiego. W sposób szczególny wybrzmiał przed trzema laty na cmentarzu w Wilanowie. Po złożeniu urny z prochami artysty do grobu, zebrani zaśpiewali właśnie tę pieśń. Czyżby dzisiaj role się odwróciły i to Gintrowski miał śpiewać? Tylko komu?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oderwali od koryt to mają czas i uprawiają jogging. Ciekawe,że jak jest mroźno to nie urządzają spotkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY MRÓZ ZELŻAŁ I BARANY WYSZŁY NA HALE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekajcie szczekajcie pisiory, wasz koniec juz nadchodzi, idzie odwilz i czas na zmiany w tym burdelu, zwanym Polska. Jak nie te oszolomy z PO ktorymi gardze tak samo jak wami, to zwykli wkurwieni ludzie was sprowadza na ziemie, katoland to sobie w domu robcie a nie w wolnym, swieckim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAX TV na YOU TUBE tam jest cała prawda o KOD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY MRÓZ ZELŻAŁ I BARANY WYSZŁY NA HALE?
Ja tu widzę  wypisz wymaluj elektorat pis- u,  :D  głosują jeden za drugim na kogo wskaże imperator i tadeusz z torunia. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozKODować to !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manifestacja manifestacją a ALIMENTY TRZEBA PŁACIĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zabrac tabliczki "jestem glupcem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAMY NA STOISKA NARODOWCÓW! Będzie MEGA promocja na MAŚĆ NA BÓL DU** - (po okazaniu legitymacji PZPR, ZSL, UB, ORMO, ZOMO, MO, dla alimenciarzy z pzpn również)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do PISóarów. gdzie są dopłaty? dla rolników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...