Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MAX TV NA YOU TUBE!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAX TV, na YOU TUBE mówi jak jest!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani ja jetem mieszkańcem tego pięknego miasta od ponad 50-ciu lat chociaż nie urodziłem się w Lublinie to jest to moje miasto i jak widzę i słyszę o aktywności jej mieszkańców to serce mi się raduje ! Brawo ! Brawo! Brawo ! Oczywiście w sobotę będę !!!!!! I zapraszam innych nie tylko z innego sortu ale nas Lublinian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała geriatria wyszła na ulice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga! słyszałem że kaczystowskie służby będą fotografowały i identyfikowały uczestników demonstracji KOD i rozpoznani pracownicy budżetówki, samorządów będą zwalniani pod pierwszym lepszym pretekstem. Uwazajcie i podajcie dalej!!!
ja słyszałem, że KOD dba o Polskę i Polaków! To gdzie żeście byli jak PO z PSL łamało konstytucję, a Donek wyprowadził 150 miliardów naszych pieniędzy z OFE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAX TV!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sztandar ludu jak zawsze pierwszy, na froncie walki o demokrację ludową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że maść na ból dupy dowożona będzie stojącym na zimnie komuchom CZERWONYM KAMAZEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAX TV cała prawda o KOD!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byliscie jak bylo tyle afer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy demokracji czy popieracie P. Kukiza inicjatywę odpowiedzi przez obywateli czy przyjmować obywateli, czy nie? dzienreferendalny.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psie syny szczekają a karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie komuszyny przewietrzą puste głowy bo ruch na świeżym powietrzu to zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie!!! Świńskie ryje trzeba jednak odrąbywać od koryta siekierą! Po dobroci od koryt nie odejdą. Bawmy się więc dalej - z Brukselki na ulicę i z powrotem. Miłej zabawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena Lublin-tam jest duzo miejsca,niech sobie ja wynajma i moga do woli piknikowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymi ludźmi manipuluje banda starych komuchów ,sługusów obcych korporacji takich jak Petru i POszołomów ,która nie może przeboleć utraty władzy i tego że PIS chce ich rozliczyć za złodziejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mali ludzie, którzy wierzą, że  obelgi są dowodem odwagi i patriotycznego zaangażowania. Ciekawe gdzie będzie to  lżące  towarzystwo gdy trzeba będzie wykazać się prawdziwą odwagą (mam nieodparte wrażenie, że znikną). Nienawiść jako lek na nieudacznictwo w życiu?. Ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAX TV NA YOU TUBE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD - Komitet Ochrony Dupy, coby ze stołeczka nie spadła. Bankster Soros sponsoruje marsze, już raz okradł Polskę podczas "transformacji", teraz kombinuje drugi wjazd na kasę polaków! Ludzie gdzie macie oczy. Można sobie demonstrować przeciwko Pisowi, ale nie z tą zgrają zdradzieckich komuszych degeneratów z KODU! Poczytajcie kto tworzy ten KOD i ich życiorysy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAX TV!!!! NA YOU TUBE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...