Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne automaty z biletami komunikacji miejskiej w Lublinie

Utworzony przez Jadzia, 5 listopada 2010 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Czy automaty obsługują technologię paypass?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te biletomaty to bubel ciagle zepsute i w zych miejscach ustawione ,przynajmniej te co juz stoja ,co za c.y.m.b.a.l decyduje o ich usytuowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co napis po niemiecku na automacie ? Więcej jest Niemców czy Ukraińców u nas ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
montezuma napisał:
Po co napis po niemiecku na automacie ? Więcej jest Niemców czy Ukraińców u nas ?
Masz gościu rację. Tu brak przynajmiej języka rosyjskiego (bo Ukraińcy go dobrze znają ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za c.y.m.b.a.l decyduje o ich usytuowaniu
Mennica Polska decyduje o tym bo to oni je stawiają, ale jak byś chciał zauważyć tu ważne są własności gruntów... Wiem że tak ciężko było o tym pomyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Mennica Polska decyduje o tym bo to oni je stawiają, ale jak byś chciał zauważyć tu ważne są własności gruntów... Wiem że tak ciężko było o tym pomyśleć
NIE MENNICA A ZTM wskazuje miejsca gdzie maja być automaty... Mennica zajmuje się wszystkim pozostałym co przerasta naszych nierobów z ZTM, oczywiście poza najlepszym w świecie dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotychczas postawione biletomaty nie spełniają swojej funkcji. Schowane na poboczu- KUL, ukryte za budkami- Dw.PKS, i oddalone od przystanków- Dw. PKP. Kto tak wymyślił? Ile razy jadę obok KUL-u czy dworca PKS to najczęściej widzę że ludzie kupują bilety u kierowcy wydłużając czas przejazdu i opóźniając planowy przyjazd autobusów, a przecież tuż "w bardzo widocznym miejscu" jest automat. Czy zarząd ZTM porusza się autobusami czy prywatnymi samochodami. Mam wrażenie że ktoś tu nie zna lubelskich realiów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam olewam biletomaty i kupowanie u kierowców! Dziś znów kupiłem sobie 18 biletów w osiedlowym kiosku(u babci) i na jakiś czas będę miał spokój z kupowaniem i spokojnie będę wsiadał do MPKów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że tam gdzie automat stoi jak byk przy przystanku, ludzie i tak kupują bilety u kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skawer napisał:
Najgorsze jest to, że tam gdzie automat stoi jak byk przy przystanku, ludzie i tak kupują bilety u kierowcy.
Pod dworcem PKS jest biletomat, kilka kiosków, jeden lub dwa samochody prowadzące sprzedaż biletów - mimo to mnóstwo osób kupuje u kierowcy. Jeśli autobus stoi 4 minuty na przystanku tylko dlatego, że 11 (słownie: jedenaście) osób nie raczyło się zaopatrzyć w bilety w innym miejscu, to już jest chore. (taka sytuacja zdarzyła się znajomemu kierowcy, ale to nie jest wyjątek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
NIE MENNICA A ZTM wskazuje miejsca gdzie maja być automaty... Mennica zajmuje się wszystkim pozostałym co przerasta naszych nierobów z ZTM, oczywiście poza najlepszym w świecie dyrektorem.
Niestety tutaj się mylisz w chwili obecnej to MENNICA decyduje o tym, gdzie postawić automaty i jak doprowadzić do nich prąd i inne media, oni są sprzedawcą biletów i oni decydują o tym gdzie sprzedają bilety ((oczywiście za swoją prowizję od sprzedaży) ale ZTM nic do tego gdzie oni sobie stawiają punkty sprzedaży. Mam tylko nadzieję że pojawi się kolejny sprzedawca, któremu ZTM udzieli bez większych problemów pozwolenia na sprzedaż, to wówczas wszyscy na tym zyskamy. Dla nie wierzących - jak wynika z dotychczasowych pozwoleń - mamy już 2 dystrybutorów biletów za posdnictwem telefonów komórkowych, dlaczego nie może być więcej sprzedawców (dystrybutorów) biletów w automatach? Z punktu widzenia ZTM (miasta) więcej sprzedawców - większa dostępność biletów tj większe przychody dla Urzędu Miasta (budżetu Lublina) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Niestety tutaj się mylisz w chwili obecnej to MENNICA decyduje o tym, gdzie postawić automaty i jak doprowadzić do nich prąd i inne media, oni są sprzedawcą biletów i oni decydują o tym gdzie sprzedają bilety ((oczywiście za swoją prowizję od sprzedaży) ale ZTM nic do tego gdzie oni sobie stawiają punkty sprzedaży. Mam tylko nadzieję że pojawi się kolejny sprzedawca, któremu ZTM udzieli bez większych problemów pozwolenia na sprzedaż, to wówczas wszyscy na tym zyskamy. Dla nie wierzących - jak wynika z dotychczasowych pozwoleń - mamy już 2 dystrybutorów biletów za posdnictwem telefonów komórkowych, dlaczego nie może być więcej sprzedawców (dystrybutorów) biletów w automatach? Z punktu widzenia ZTM (miasta) więcej sprzedawców - większa dostępność biletów tj większe przychody dla Urzędu Miasta (budżetu Lublina) pozdrawiam
No tak inne media! centralne, ciepła woda, gaz, odprowadzenie ścieków, tv kablowa i net. Oraz "czerwona linia" z sekretarzem partii. Pier*olnij się w łeb zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...