Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne relikwie Jana Pawła II w kościołach w woj. lubelskim

Utworzony przez wierzący w Boga, 16 października 2012 r. o 07:00 Powrót do artykułu
BAŁWOCHWALSTWO!!! Jak Wy się Boga nie boicie.Ciemnota wszystko przyjmie za normę.Biblię w rękę i czytać będzie większy pożytek z tego.Z głupim na rozum zamieniliście się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesmaczne to, Pan Bóg jest jedynym Bogiem a nie jakieś skrawki materiału nie wiadomo z jakiej części garderoby. Może by tak uświęcić jakieś wysypisko śmieci w Vatykanie czy Rzymie gdzie wyrzucano resztki z apartamentów JPII i jego toalet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawałek płaszcza to nie relikwia! co najwyżej pamiątka! Instrukcja Sanctorum mater mówi dokładnie czym jest relikwia, także zapraszam do zapoznania się, a nie wypisywania głupstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP II ma szanse na drugie miejsce. Obecnie wg badań ankietowych najwięcej Polaków modli sie do Maryi, potem jest Jezus i JP 2. Bóg spadł na 4 miejsce, a Duch Święty jest daleko w tyle za Faustyną, Anną i kilkoma innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULLll napisał:
Kawałek płaszcza to nie relikwia! co najwyżej pamiątka! Instrukcja Sanctorum mater mówi dokładnie czym jest relikwia, także zapraszam do zapoznania się, a nie wypisywania głupstw.
Dla mnie INSTRUKCJĄ I DROGOWSKAZEM jest Biblia,a reszta głupim wymysłem ludzi kościoła.Z tą głupotą ja nie chcę się identyfikować.Myślę,że część księży jest daleka od tej wariacji. pozdrawiam trzeźwo myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ciemnota w tej polsce,21wiek a tu motłoch czci kawałek szmaty z gaci białego tatusia,mistrzostwo świata,już teraz wiem dlaczego polaczki to głupole bo czegoś biedny boś głupi zawsze babcia mi powtarzałate święte słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielonoświątkowa nowomowa! Żadan katolik nie modli się do Maryji ani do Świętych! My katolicy modlimy się za ich wstawiennictwem do samego Pana Boga. Powinniście to wiedzieć, gdyż w większości (99%) przynajmniej w Lublinie jesteście byłymi katolikami. Wasi "liderzy", którzy wywodzą się z katolickiej wspólnoty Effatha wiedzą doskonale o tym, że źle zrobili porzucając Kościół Katolicki. Nigdy wam jednak tego nie powiedzą, chodź na łożu śmierci pierwsi poproszą o spowiedź oraz Komunię Świętą. Zacznijcie trochę używać rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honorowy Dawca Krwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co jeszcze moze stać się relikwią, jakiś mocz czy bzdziny, może katarek... Czego to ludzie niwe wymyślą aby udowodnić kretynizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........Kolejne relikwie Jana Pawła II.......... Sk ad się tyle tego nabrało?Najpierw była mowa o jednej ampułce,później o trzech i wyrwanym zębie.A nagle tych relikwii namnożyło się cudownie jak w Kanie Galilejskiej. Ponadto zastanawiające jest,skąd tyle krwi po zmarłym.Czy przypadkiem to "utoczenie" tel krwi nie spowodowało śmierci Karola Wojtyły?No i chyba zadanie dla SANEPIDU-czy te próbki były badane pod względem toksykologicznym?Czy nie zawierają jakowyś mikrobów chorobotwórczych?Czy zbieranie krwi,zębów,włosów,paznokci i zasuszonych odchodów jest legalne?Przecież takie odpady medyczne powinny by c bezwzględnie UTYLIZOWANE !!!!! Ciekawe ile na tych "relikwiach" zarabia emerytowany kamerdyner -wdowa po zmarłym szefie.No i jeszcze pytanie:Czy Karol Wojtyła wiedział że zbierane są jego odpady medyczne (krew,zęby,paznokcie itp)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ampułki z kroplą krwi lub kosmyk włosów..... To jakaś wampiriada!Kto pozwala na takie akty zgrozy?Krew,kosmyki włosow?....Brakuje jeszcze zakrwawionych wkładek O.B. lub zakrwawionych tamponów dopochwowych.Można by było jeszcze handlować moczem JP II lub zasuszonym kałem (przecież Karol W. miał stomię).Pod koniec swojego długiego żywota JP II był bardzo chory,miał trudności z poruszaniem się.Z takiego powodu lokaj (dziś hierarcha) wycierał mu nos.Czy w związku z tym w niedługim czasie jako relikwie będą rozprowadzane "kozy z nosa". W polskiej religii kat jest wszystko możliwe.Pamiętam jak puszczono w świat plotkę,że JP II się biczuje.Potwierdziła to też posługująca zakonnica. Mam pytanie:czy schorowany i prawie niedołężny człowiek jest w stanie się biczować?Ale co się nie robi dla "idei".POdaje się różne plotki,dorabia się życiorysy,niektóre fakty skrzętnie się ukrywa przed ludźmi. P.S.Jak się przedstawia sprawa pozostawionego testamentu przez JP II?MIało być tego 15 sporych kartek zapisanych drobnym pismem.Po tłumaczenie z języka polskiego(?) na nasz-wyszło,że tych kartelusików jest zaledwie 5 Kościół oszukuje nas od pon 2000 lat. Oto słowo pańskie -Bogu niech będą dzięki,chwała Tobie Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...