Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie tylko wina alkoholu.Główną przyczyną jest psychika kierowcy starego BMW. Tych ludzi trzeba leczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdaje się już kolejny taki wyczyn tego Pana. Proponuję dożywocie i kastrację chemiczną, żeby się nie rozmnażał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNIEJ AGRESJI A WIECEJ ODPOWIEDZIALNOSC I MYSLENIA.Ewidentna wina kierowcy,ale pieszym sie wydaje ze kierowca powinien ich widziec na jezdni.Prawo jest zle,dlaczego pojazd musi miec oswietlenie, a rowerzysta,pieszy nie.PIESI PO JEZDNI POWINNI CHODZIC W KAMIZELKACH ODBLASKOWYCH , bylo by mniej tragedi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA: Winny jest stan naszych dróg, dziury i drzewa przy drodze i drogie paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem,że ci piesi szli prawidłowo poboczem drogi, ubrani w kamizelki odblaskowe??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bando niektórych idiotów i dzieci Neostrady starających się "skomentować" ten wypadek - ten wsiok z BMW kilka dni wcześniej wyszedł z kicia za śmiertelne potrącenie pieszego motocyklem: http://wiadomosci.onet.pl/2074175,11,pijan...dzial,item.html Trzy dni temu opuścił pierdel i tak bydlę się zresocjalizowało. BMW + bydlę = typowy obraz wsi i mentalności wsioków i cwaniaczków z miast. Biało - niebieski znaczek na masce i od razu brak nawet szczątkowego mózgu i jakichkolwiek instynktów samozachowawczych. Rzygać mi się chce jak widzę tą markę samochodu na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ śmierdzi i będzie zawsze śmierdzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Trzy dni temu opuścił pierdel i tak bydlę się zresocjalizowało. BMW + bydlę = typowy obraz wsi i mentalności wsioków i cwaniaczków z miast. Biało - niebieski znaczek na masce i od razu brak nawet szczątkowego mózgu i jakichkolwiek instynktów samozachowawczych. Rzygać mi się chce jak widzę tą markę samochodu na ulicy.
A tak sobie sądź żebraku... na koło z mojego BMW Ciebie nie stać, to lejesz żółcią po wszystkich kierowcach tych pięknych i wymagających aut... a prawda jest taka, że tymi samochodami jeżdżą nie tylko wsiowe palanty, jak ten, który spowodował wypadek, ale także ludzie normalni. Od 3 lat mam samochód marki BMW, teraz szykuje się właśnie do kupna kolejnego (nie ma mowy, bym zmienił markę) i mam gdzieś takich ćwoków, jak Pan. Nie mam ani jednego punktu karnego na koncie i żadnego też nie "złapałem" w swoim BMW... dwa i pół roku temu dostałem ostatni mandat (drobne przekroczenie dozwolonej prędkości) i dwa punkty karne jadąc Fordem Fiestą pożyczonym od kolegi. A złą opinię marce BMW robią kretyni za kierownicami tych aut na równi z kretynami, dla których nie ma możliwości, by BMW prowadził ktoś zrównoważony. To po prostu mocne, solidne i doskonale prowadzące się auta... nic więcej. Przyciągają niedoświadczonych, młodych kierowców, stąd tyle wypadków z udziałem tych samochodów. Bo jak kogoś zabija Skoda prowadzona przez paniusię, która zagapiła się i potrąciła pieszego na przejściu, to marki w tytule artykułu nie ma... wystarczy jednak, że będzie to BMW i już marka samochodu staje się główną częścią pierwszego zdania tytułu artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos slabo z dzienniczkiem skoro nawet zdjec z wypadku nie ma i pokazuje jakies szpitale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
565556 napisał:
cos slabo z dzienniczkiem skoro nawet zdjec z wypadku nie ma i pokazuje jakies szpitale...
Co się stało z twoimi oczami bo ja je widzę przy artykule z wczoraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdarzają się normalni ludzie w BMW,ale jednak większość to psychole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy ....... Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze). W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.....Niejasne dla mnie jest,że 10-latka przygotowywała się do bierzmowania.No i uważam,że "opiekunowie" powinni byż pociągani ZA konsekwencje za złe zorganizowanie przemieszczenia się dzieci. No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!! Współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blacharz napisał:
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).[/quote] Za taki wypadek można pociągnąć kierowcę do odpowiedzialności z paragrafu "o sprowadzeniu katastrofy" (czyli zbrodnia a nie występek- bez szans na zawiasy)... tak więc niewykluczone, że sobie posiedzi i to długo. [quote name='blacharz' post='190072' date='7.11.2009, 16:11:24']No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!! Współczucia dla rodzin.
Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach. Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem. Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowem) coś zamajaczyło mi przed maską... instynktownie dałem po hamulcach... i bardzo dobrze uczyniłem. Całą szerokością szosy młodzież wracała właśnie z jakiejś imprezy. Kilkanaście osób, idących jedna obok drugiej. W nocy, we mgle, bez ani jednego elementu odblaskowego na odzieży. Do tej pory zastanawiam się, czy przypadkiem samobójstwa nie chcieli zbiorowo popełnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie sieja sami się rodzą.....! Zabrać prawo jazdy dożywotnio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A tak sobie sądź żebraku... na koło z mojego BMW Ciebie nie stać, to lejesz żółcią po wszystkich kierowcach tych pięknych i wymagających aut... a prawda jest taka, że tymi samochodami jeżdżą nie tylko wsiowe palanty, jak ten, który spowodował wypadek, ale także ludzie normalni. Od 3 lat mam samochód marki BMW, teraz szykuje się właśnie do kupna kolejnego (nie ma mowy, bym zmienił markę) i mam gdzieś takich ćwoków, jak Pan. Nie mam ani jednego punktu karnego na koncie i żadnego też nie "złapałem" w swoim BMW... dwa i pół roku temu dostałem ostatni mandat (drobne przekroczenie dozwolonej prędkości) i dwa punkty karne jadąc Fordem Fiestą pożyczonym od kolegi. A złą opinię marce BMW robią kretyni za kierownicami tych aut na równi z kretynami, dla których nie ma możliwości, by BMW prowadził ktoś zrównoważony. To po prostu mocne, solidne i doskonale prowadzące się auta... nic więcej. Przyciągają niedoświadczonych, młodych kierowców, stąd tyle wypadków z udziałem tych samochodów. Bo jak kogoś zabija Skoda prowadzona przez paniusię, która zagapiła się i potrąciła pieszego na przejściu, to marki w tytule artykułu nie ma... wystarczy jednak, że będzie to BMW i już marka samochodu staje się główną częścią pierwszego zdania tytułu artykułu.
żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amao napisał:
żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne
Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.
Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz. Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach. Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie niezabudowanym, bez ograniczeń [czyli przekroczenie dozwolonej prędkości o raptem 14km/h]). Jeżdżę umiarkowanie dużo (około 20-25tys. kilometrów rocznie), mam też samochód innej marki (jeden z tych "niepozornych"). A Pana interesuje jedynie to, że denerwuje mnie burak, który wali żółcią po publicznym forum i obraża tym też i mnie... to jest dopiero żałosne. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra ..;[ ja znam te osoby z wypadku szkoda mi ich...;( mam nadzieje że będzie coraz lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIA-KONSULTACJE BEZPLATNE KONSULTACJE DOTYCZA : Wypadkow z błędów medycznych, Wypadków komunikacyjnych, Wypadków przy pracy, Wypadki w rolnictwie , etz mobbing tel 794213288
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...