Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny pogrzeb żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2019 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Chwała bohaterom. Bolszewickim pachołkom i ich potomkom wieczna hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć lat po wojnie jeszcze "walczyli"? Z kim tak naprawdę była ta walka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć lat po wojnie jeszcze "walczyli"? Z kim tak naprawdę była ta walka?
 Jak to z kim? Z twoim ojcem i dziadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć lat po wojnie jeszcze "walczyli"? Z kim tak naprawdę była ta walka?
Jak to z kim? Z twoim ojcem i dziadkiem.
Od mojego ojca i dziadka, to się odpatyczkuj, bo nie wiesz, kim jestem i kim Oni byli. Nauczyli mnie za to jednego - poszanowania dla prawa, a jeśli jest debilne, to prób jego zmiany w sposób pokojowy, a nie poprzez teroryzowanie ludności cywilnej, zabór mienia niewinnych, praucjących ludzi, gwałty itp. Taka była masa żołnierzy wyklętych. Nie wszyscy, OK, ale zbyt wielu. To była bandyterka i nic więcej. Są jeszcze ludzie, którzy to doskonale pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć lat po wojnie jeszcze "walczyli"? Z kim tak naprawdę była ta walka?
Jak to z kim? Z twoim ojcem i dziadkiem.
Od mojego ojca i dziadka, to się odpatyczkuj, bo nie wiesz, kim jestem i kim Oni byli. Nauczyli mnie za to jednego - poszanowania dla prawa, a jeśli jest debilne, to prób jego zmiany w sposób pokojowy, a nie poprzez teroryzowanie ludności cywilnej, zabór mienia niewinnych, praucjących ludzi, gwałty itp. Taka była masa żołnierzy wyklętych. Nie wszyscy, OK, ale zbyt wielu. To była bandyterka i nic więcej. Są jeszcze ludzie, którzy to doskonale pamiętają.
 Akurat prawo wprowadzone przez komuchow było demokratyczne, zostało wprowadzone w sposób pokojowy itp. Weź się człowieku stuknij w łeb. Było co szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć lat po wojnie jeszcze "walczyli"? Z kim tak naprawdę była ta walka?
Jak to z kim? Z twoim ojcem i dziadkiem.
Od mojego ojca i dziadka, to się odpatyczkuj, bo nie wiesz, kim jestem i kim Oni byli. Nauczyli mnie za to jednego - poszanowania dla prawa, a jeśli jest debilne, to prób jego zmiany w sposób pokojowy, a nie poprzez teroryzowanie ludności cywilnej, zabór mienia niewinnych, praucjących ludzi, gwałty itp. Taka była masa żołnierzy wyklętych. Nie wszyscy, OK, ale zbyt wielu. To była bandyterka i nic więcej. Są jeszcze ludzie, którzy to doskonale pamiętają.
Akurat prawo wprowadzone przez komuchow było demokratyczne, zostało wprowadzone w sposób pokojowy itp. Weź się człowieku stuknij w łeb. Było co szanować.
Czy ty rozumiesz, co czytasz? Owszem, było demokratyczne, wprowadzone niby w sposób pokojowy, ale realnie jednak pod dyktando Moskwy. Takie były realia geopolityczne - wyboru nie mieliśmy, trzeba było to przyjąć. I jestem w stanie zrozumieć, że wielu ludziom się to nie podobało. Ale nie wierzę, że przez 6 lat po zakończeniu II wojny światowej o wolność walczyły bandy leśnych napadające na ludność cywilną i grabiąca jej znikomy w powojennych czasach dobytek, gwałcące kobiety, palące domostwa tylko na podstawie pomówień, że ktoś sprzyja oficjalnym władzom. Polska była państwem uznanym na arenie międzynarodowej, członkiem ONZ, lehalnym państwem. Można utyskiwać nad tym, że nie rozwijaliśmy się tak, jak państwa kapitalistyczne, ale za to ile osób o skrajnym analfabetyzmie (lub ich dzieci) uzyskało wykształcenie, za które realnie niemal nie trzeba było płacić. To za socjalizmu powstało 1000 szkół na 1000-lecie (liczone w takich czasach od chrztu Polski - czy to nie znamienne; jak więc kler i tępi politycy mogą mówić, że chrześcijaństwo było za socjalizmu niszczone i prześladowane na każdym polu?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...