Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny protest KOD, będzie przemarsz przez Lublin

Utworzony przez Guest, 17 stycznia 2016 r. o 10:23 Powrót do artykułu
a niech sobie idą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może KOD za miast cyrków w obronie kilku zwolnionych dziennikarzy i to nieobiektywnych zarabiających krocie na wychwalaniu władzy, zorganizuje marsz w obronie tysięcy zwalnianych ludzi z zakładów pracy , zatrudnianych na bandyckich umowach przez agencje zatrudnienia, w obronie pracowników którym od miesięcy nie wypłaca się poborów, marsz przeciw bezprawiu komorników, bezprawiu banków itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję marsz w obronie kobiet którym byli partnerzy i mężowie nie chcą płacić alimentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo KOD życzę Wam by rząd Was posłuchał i tak zmienił prawo o wolności obywateli by było podobne do tego jakie obecnie obowiązuje w demokratycznej i europejskiej Francji po zamachach i kolebce demokracji USA. No i niech KOD jak najszybciej protestuje przeciw Facebook tam dopiero mają żer wszelkiej maści agendy wywiadowcze i przestępcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy kodowcy. Dla mnie kaczor moze zrobić putynizacje mediów i na jego wzór wpisac w ustawie że udział mediów zagranicznych w polskich mediach nie może być większy jak 20%. I tak w polskie ręce wróciłoby jakieś 56% udziałów. Nie widze powodów aby niemiec zabierał ponad 70% swoich udziałów do siebie. O take wolne media walczycie aby niemiec miał dobrze. Kolejna sprawa, nowela pozwala aby nielegalne podsłuchy mogły być dowodem sądowym. Nagrani kolesie z Sowy i przyjaciół już sie niepokoją a kierowcy zacierają ręce. Dlaczego? Bo film z rejestratora stanie się materiałem dowodowym równym z wideorejestratorem policyjnym. Ja wiem że ręka PO was karmiła ale została przetrącona. Dlatego tak się miotacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z tych, co mówią jak jest - nie tylko z KOD-em. warto wiedzieć coś więcej:   https://www.youtube.com/watch?v=isFt_OuOONc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1968 JARUZELSKI też "bronił" demokracji w Czechoslowacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten morgen ;) Już gazety zaczynają naganianie staruszków ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy i teraz przyjdę,jest po prostu za zimno i nawet te 400 zł za godzinę stania mnie już nie zachęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sobie (fraszka samokrytyczna) Jestem najgorszego sortu, nie jem PiS-owskiego tortu, nie popieram Dobrej Zmiany, która dzieje się nocami. Maszeruję z KOD-owcami i gen zdrady we mnie tkwi. Ach, Ojczyzno ma kochana, czy pokażesz mi dziś drzwi? Ula Kiełczewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalmary,Ośmiorniczki,Drożdżówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejna sprawa, nowela pozwala aby nielegalne podsłuchy mogły być dowodem sądowym. Nagrani kolesie z Sowy i przyjaciół już sie niepokoją a kierowcy zacierają ręce."   Lex retro non agit - więc wmawianie ludziom, że kara spotka kolesi od Sowy jest zwykłym kłamstwem :) Ale przecież ładnie się powtarza slogany Głównodowodzącego i jego ekipy. Miłego dnia i więcej dystansu do tego, co jest w przekazie medialnym :) No i sugeruję, aby Pan się dowiedział o co walczy KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo tak trzymać. Żadne głupawe memy nic nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma coś na sumieniu to protestuje żeby nie dobrali mu się do d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! Bedziemy tam wszyscy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa miesiące nie(rządów) oszołomów z PiS-u, a już jesteśmy ze wszystkim skłóceni, frank powyżej 4 zł, euro po 4,5 zł, w tv już widać włazidupstwo, w policji pisowski komendant zdziwiony, że po co poprzednikowi była aparatura antypodsłuchowa, pier***nięty Antoni dalej bredzi o zamachu, nagle się okazało, że jak rating nam obniżyli, to pisowcy przyznali, że nasz gospodarka nie jest w ruinie, tylko kwitnie. Aż boje się pomyśleć, co będzie za jakiś czas kolejnych rządów tym jołopów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z mieszkańców naszego miasta, który miał swoją teczkę nie tylko w SB ale i Moskwie, w "wolnej" Polsce pozwolił sobie na zwrócenie uwagi policjantowi, za co w efekcie został osadzony w areszcie do odbycia kary pozbawienia wolności. Kierowany nie tylko względami osobistymi ale również interesów kraju, za który kiedyś siedział w więzieniu jako więzień polityczny, zwrócił się o zamianę kary pozbawienia wolności na dozór elektroniczny, bo pierwsze kosztuje podatników miesięcznie 3750 złotych, a drugie 10 razy mniej. Wniosek o zmianę kary pozbawienia wolności na dozór elektroniczny został przez sąd odrzucony, bo podsądny nie stawił się na posiedzenie - nie stawił się na posiedzenie sadu, bo w tym czasie przebywał w... więzieniu. To było przed objęciem władzy przez PiS. Dwa dni temu sąd uwzględnił wniosek podsądnego o zamianę kary pozbawienia wolności ma dozór elektroniczny. Czy KOD chodzi o to żeby było jak wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    W Lublinie na wąskiej ulicy spotkały się dwie grupy ludzi. Kim jesteście? -zapytał przedstawiciel grupy ubranej swetry i tęczowe szaliki. - My jesteśmy pacyfiści- dopowiada barczysty człowiek w dresie. - A my jesteśmy obrońcy wolnych mediów i demokracji i właśnie wracamy z KOD owej demonstracji -odpowiedzieli ludzie w swetrach. Nagle pacyfiści podwinęli rękawy i spuścili łomot obrońcom demokracji. - Czemu żeście nas pobili przecież jesteście pacyfistami, a pacyfiści nie biją ludzi? - Ha ha ha  ha.. z nas tacy pacyfiści jak z was obrońcy demokracji i wolnych mediów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...