Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny protest KOD, będzie przemarsz przez Lublin

Utworzony przez Guest, 17 stycznia 2016 r. o 10:23 Powrót do artykułu
Czy to też marsz przeciw podsłuchiwaniu dziennikarzy? Jeśli tak , to chętnie się przyłączę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu "obiektywni" dziennikarze lewaccy d. sztandaru ludu nawołują emerytowanych funkcjonariuszy Unii Wolności i PZPR oraz działaczy PO, nowoczesnego ryśka i palikociarzy do kwiczenia, kod smrod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ci ludzie z tek smrodu czy kodu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję marsz w obronie kobiet którym byli partnerzy i mężowie nie chcą płacić alimentów.
  to się nie decyduje na dzieci z byle kim, trzeba wiedzieć komu się daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak teraz kody będą protestować przeciw podsłuchiwaniu przez PO /PSL dziennikarzy i ich rodzin... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz wystarczy jak solidaruchy w latach 80 strajkowali i co mamy, rozpieprzony kraj, bo ja zarabiam 1200 zł i nie stać mnie na nic a wałęsę stać na utrzymanie 8 dzieci i wnuków, mogę strajkować za tym aby najniższa krajowa była w naszym kraju w kwocie 4-5 tys. bo to co mamy to jałmużna.MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. MY PRACOWNICY CHCEMY GODNEGO WYNAGRODZENIA. ..................................................................................................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nie decyduje na dzieci z byle kim, trzeba wiedzieć komu się daje
a dała byś Kijowskiemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ośmieszajcie się, jełopy, z tymi marszami. Ma racje Kaczyński, a wy dajecie się wodzić za nos Petrukowi. Dajcie spokój z tymi pochodami, bo tylko drażnicie normalnych ludzi. Komuchy i kod-y na Madagaskar lub do Moskwy. Tam demonstrujcie ile wlezie Psie syny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się wydaje, że ten motłoch przyjechał z Korei Płn. Ciemnota jak się okazuje nie zna granic. Gdyby tak zajrzeć do życiorysów tej zbieraniny to trudno by było szukać prawdziwych Polaków. Czy ludzie postradali rozumy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile władza wydaje pieniędzy na tę propagandę w internecie? PiS idzie na wojnę z niemcami i unią. Amerykańskie instytucje nazywa lewactwem, będzie wojenka z usa. Jedyny sojusznik to węgry, które knują z Putinem i w żaden sposób nie współpracują z nami gospodarczo. Nic nie mamy z sojuszu z nimi. Robi się naprawdę groźnie. Ludzie otwórzcie oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liderzy tego pożal się Boże ruchu to zbieranina intelektualistów-dziennikarzy, których wyrzucają z synekur. Jeszcze przed rokiem te durne pasożyty śmiały się z emigrantów zarobkowych i normalnych ludzi tracących prawdziwą pracę, że "przeciesz mogom sie przebranzowac hihihi". Widocznie ta banda nierobów ma tak silny ból dupy ze świadomości, że sami nie są w stanie się przebranżować, że aż muszą z tym wyjść na ulicę. No bo przecież kto zatrudni pół-analfabetę pismaka, który ostatnią dekadę potrafił tylko przepisywać instrukcje dla mikrocefali od przełożonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet obrony darmozjadów. weżcie się lepiej za łopatę i odsnieżanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** DUPA I KAMIENI KUPA ZNOWU NA ULICACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ty jesteś? Polak mały. Jak znak twój? Orzeł biały. Czym twa ziemia? Mą Ojczyzną. Czym zdobyta? Krwią i blizną. Czy ją kochasz? Kocham szczerze. W kogo wierzysz? W Boga wierzę! Tego uczono mnie w latach pięćdziesiątych. Potem jakiś niedouk poprawił na : w Polskę wierzę. No i mamy tego skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Za PO, to była wolnoć i demokrancja - a teraz, panie, kaczyzm - jakbym słuchał takiej baby RKK -rudecka kalinoska - na pewno tam będzie. Normali Polacy, to tam nie pójdą. Pójdą łykacze wyborczej, tvnu i tvp info - wuwaleni z ciełych synekurek. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO, to była wolnoć i demokrancja - a teraz, panie, kaczyzm - jakbym słuchał takiej baby RKK -rudecka kalinoska - na pewno tam będzie. Normali Polacy, to tam nie pójdą. Pójdą łykacze wyborczej, tvnu i tvp info - wuwaleni z ciełych synekurek. czyt
  wolność w polskim wydaniu to jest to kto więcej zajebie, bo uczciwi to tylko klepią biedę pracując za 1.000- 1200 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sobie (fraszka samokrytyczna)Jestem najgorszego sortu,nie jem PiS-owskiego tortu,nie popieram Dobrej Zmiany,która dzieje się nocami.Maszeruję z KOD-owcamii gen zdrady we mnie tkwi.Ach, Ojczyzno ma kochana,czy pokażesz mi dziś drzwi?Ula Kiełczewska
Lepiej sie ojczyznie przysluzysz jak do alimentow kijowskiego sie dorzucisz. Tez potrafie rymowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nie decyduje na dzieci z byle kim, trzeba wiedzieć komu się daje
Powiedz to szefowi kijowskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że ten rząd debili pokroju kaczora antka Pawłowicz i płaszczaków nie dotrwa W dwa miesiące już tyle popsuli, że szok  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...