Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MOSiR już za czasów pruszkowskiego był zawsze kulą u nogi i źle zarządzany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę ekonomię, MOSiR-em nie da się dobrze zarządzać bo ta spółka z definicji skazana jest na straty i dokapitalizowania. Tak wiem, można zburzyć hale i stadiony, zamknąć baseny albo sprzedawać w nich bilety po 1000 zł za godzinę pluskania, ale chyba nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żem dostał medal puchar i jeszcze premię bo dobrze kajakiem powoływałem. Janusz żałuj że cię nie było nie musiałbyś tak nachalnie włazić władzy w kakało jak to robisz . Ja dostałem paczkę świąteczna i odrazu zacząłem lepiej pracować ,a jak. Czasem aż oczy bolą patrzeć jak sie dla naszego miasta przemęcza prezydent Żuk Krzysztof ,naszego miasta Lublin. Ciągle pracuje. Wszystkiego przypilnuje,i jeszcze inni,niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie- to wilki. Niech żyje nam prezydent sto lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam ciekawostkę dotyczącą NIK. Kto zgadnie ile pieniędzy Banaś przeznaczył na nagrody dla swoich pracowników w 2021 roku? Można się pomylić o 5 mln. Nie wiecie? To ja podpowiem - 23 miliony złotych. Niegospodarność? Nie żartuj. Te pieniądze im się po prostu należały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni jest lepszy niż Radio Erewań. Odgrzany słowo w słowo artykuł z początku tygodnia. A gdzie opis wyników kontroli z innych spółek? Przecież NIK skontrolował sześć spółek komunalnych z czterech różnych miast(oprócz Lublina także Chełm, Puławy i Biała Podlaska) a nie tylko lubelski MOSIR i MPK. Cmonnn, więcej rzetelności?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam ciekawostkę dotyczącą NIK. Kto zgadnie ile pieniędzy Banaś przeznaczył na nagrody dla swoich pracowników w 2021 roku? Można się pomylić o 5 mln. Nie wiecie? To ja podpowiem - 23 miliony złotych. Niegospodarność? Nie żartuj. Te pieniądze im się po prostu należały.
 Tym śmieszniej wygląda stawiany przez NIK zarzut niegospodarności dotyczący wydania przez 4 lata w MOSiR 180 tyś zł na imprezy integracyjne dla ~200 pracowników. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy basen i AquaPark w każdym mieście jest z natury deficytowy. Chyba, że bilety będą po 100 zeta za godzinę korzystania. No chyba, ze zamiast nich wybuduje się kolejne kościoły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy basen i AquaPark w każdym mieście jest z natury deficytowy. Chyba, że bilety będą po 100 zeta za godzinę korzystania. No chyba, ze zamiast nich wybuduje się kolejne kościoły
 A nie lepiej betonowa dżunglę? Zrobi się referendum nawet jak będą przeciw to my będziemy za. Tebefałkom albo innym cwaniakom się odda teren Kowalczyk poświadczy w razie co Giertych wybroni. Nie ma co się bać trza budowac bloki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niezorientowanych podaję listę dobrze P0nad 100 (sic) fejk-loginów trola z agencji d/s wazelinowania kartelu ratuszow0-deweloperskiego (a to wcale nie jest jeszcze kompletna lista!): _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, _XD_, 1223445, 6yhn, Aaaartek, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, annamazurek99, anne, annonim, Bakuulaa, Barcka, Belzebu, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, cabrio_obatela_Ryska, carlos, Chico, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, Dewiz, Doboszzz, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, dzini, Efflate, ege_szege, ekoreper, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ewa_Ewela1, Ferenc, friko, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Irena_i, Jacenty44, Jacob_Loui, janekalek, janusz sulima, JarekW, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, KusKus, latif, Lelek, lerek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Maly_Glod, Mariolubelski, Marko19, mateo, Max…, Mcbolo, mefisto_lubelak, Melody, MichalPolak, miszczu, mlody123, mundrolek, na_haju, Natala, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Ogr99, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, Peruwiana, Pietrychowska, pigmej, ping_pong_peng, piotrekzlublina, Piter79, po_co_komu_login, popoprawiana, Qba, qwertyqaz, Qzaq, rejestracjaLU, Robek39, ron, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, Sad_90, saviano, sawka_p01, scooby, sighter, Sir_Fred, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, Turas, turkaj, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wielkifanCysiaW, wncl32nfei66y, Wojtasss, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żem dostał medal puchar i jeszcze premię bo dobrze kajakiem powoływałem. Janusz żałuj że cię nie było nie musiałbyś tak nachalnie włazić władzy w kakało jak to robisz . Ja dostałem paczkę świąteczna i odrazu zacząłem lepiej pracować ,a jak. Czasem aż oczy bolą patrzeć jak sie dla naszego miasta przemęcza prezydent Żuk Krzysztof ,naszego miasta Lublin. Ciągle pracuje. Wszystkiego przypilnuje,i jeszcze inni,niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie- to wilki. Niech żyje nam prezydent sto lat.
 Byt P0łowy Łysogrodu zależy bezP0średnio lub P0średnio od budżetowego cyca i stąd zginają kolana przed dewelo-sułtanem i dewelo-ośmiornicą, bo często to kwestia być albo nie być. A wazelinowanie P0płaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już srome_K_, ścier_K_a deweloratuszowa o 160 fejk-loginach, jak zwykle odwraca kota ogonem - a to Pruszonem, a to Banasiem, licząc, że ze strachu przed pisiorkami ciemny lud Łysogrodu dalej będzie się nabierał na kłamstwa P0-zera z Jakubowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Panie od "pierwszych" platformersów zatrudnione w miejskich ..... P0wiedzą ile kasy trzepią na lizaniu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żem dostał medal puchar i jeszcze premię bo dobrze kajakiem powoływałem. Janusz żałuj że cię nie było nie musiałbyś tak nachalnie włazić władzy w kakało jak to robisz . Ja dostałem paczkę świąteczna i odrazu zacząłem lepiej pracować ,a jak. Czasem aż oczy bolą patrzeć jak sie dla naszego miasta przemęcza prezydent Żuk Krzysztof ,naszego miasta Lublin. Ciągle pracuje. Wszystkiego przypilnuje,i jeszcze inni,niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie- to wilki. Niech żyje nam prezydent sto lat.
 Wielejebny znowu ma fiksacje analne. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niezorientowanych podaję listę dobrze P0nad 100 (sic) fejk-loginów trola z agencji d/s wazelinowania kartelu ratuszow0-deweloperskiego (a to wcale nie jest jeszcze kompletna lista!): _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, _XD_, 1223445, 6yhn, Aaaartek, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, annamazurek99, anne, annonim, Bakuulaa, Barcka, Belzebu, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, cabrio_obatela_Ryska, carlos, Chico, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, Dewiz, Doboszzz, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, dzini, Efflate, ege_szege, ekoreper, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ewa_Ewela1, Ferenc, friko, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Irena_i, Jacenty44, Jacob_Loui, janekalek, janusz sulima, JarekW, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, KusKus, latif, Lelek, lerek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Maly_Glod, Mariolubelski, Marko19, mateo, Max…, Mcbolo, mefisto_lubelak, Melody, MichalPolak, miszczu, mlody123, mundrolek, na_haju, Natala, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Ogr99, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, Peruwiana, Pietrychowska, pigmej, ping_pong_peng, piotrekzlublina, Piter79, po_co_komu_login, popoprawiana, Qba, qwertyqaz, Qzaq, rejestracjaLU, Robek39, ron, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, Sad_90, saviano, sawka_p01, scooby, sighter, Sir_Fred, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, Turas, turkaj, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wielkifanCysiaW, wncl32nfei66y, Wojtasss, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532 ...
 Monisia, chłopie daj se spokój. Nie wszyscy są tacy, jak ty. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Panie od "pierwszych" platformersów zatrudnione w miejskich ..... P0wiedzą ile kasy trzepią na lizaniu ....
  Jak tam zbiórka podpisów pod referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta? Dużo ich już zebrałeś? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tylko marnotrawstwo za MOSIR? Niech nam te pieniądzę ODDAJE prezydent i rada. I dwa - a co z pieniędzmi za pustostan STADION (200mln) i lotniskiem "nielotem" za miliard zl?  Miliony dla SSE "strefy ekonomiczna" dla wybrancow??? Lubelski Park Naukowy???   Co z remontem 400x400m pl. Litewskiego za 70mln??  Kolorowa fontanna wodotrysk za 18 mln??? Miejski rower za miliony zł, teraz zlom??  Co z licznymi wynajmami powierzchni biurowej od kolegów deweloperow?   Np. wynajete pow. w budynku Orion (Spokojna 2) = 3350m2 = za 227 tys. zł miesięcznie, czyli ponad 2,7 mln zł rocznie!  Do tego dochodzi wyposażenie biur to za ponad milion zl!!  Tego jest więcej....   Przypominam - Lublin już jest w pierwszej “3” NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONYCH MIAST W POLSCE!!! Szubienica dlugu u międzynarodowego bankstera - tak się wykańcza człowieka, rodziny, miasteczka, miasta, gminy, państwa, naród.  I wszyscy śpią? NIK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Panie od "pierwszych" platformersów zatrudnione w miejskich ..... P0wiedzą ile kasy trzepią na lizaniu ....
 Jak tam zbiórka podpisów pod referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta? Dużo ich już zebrałeś? XD
 Jak tam referendum za likwidacją TVP info dużo podpisów zebraliscie buhahahaha bo siemoniak mówił że jeszcze żadnego nie zebrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-Nosferatu z Jakubowic P0trzebuje takich studni bez dna. Np. teraz właśnie przeszmugluje do tej sPÓłki grunty teoretycznie społeczne, które sPÓłka, żeby uratować bilanse, sprzeda dewelocwaniakom, którzy ubogacą krajobraz miasta-wydmuszki kolejnymi "akademikami". Wystarczy odP0wiednio "demokratycznie" zadłużyć tereny P0dbite "w imieniu" P0pulacji, a jak w banku P0jawią się mega-okazje byznesowe - to zawsze działa. (P0_K_lep sobie od P0czątku, srom_K_u)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy NIK przeprowadzi kontrolę w lubelskim Ratuszu? Tam to dopiero są himalaje niegospodarności i marnowania naszych pieniędzy.
Jak masz jakieś uzasadnione podejrzenia - powiadom właściwe organy. Od plucia na forum DW nic się nie stanie. Ale sorry, zapomniałem, że ty gówno wiesz i tylko w pluciu jesteś dobry, _DebiliX_, proPiSowski trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Panie od "pierwszych" platformersów zatrudnione w miejskich ..... P0wiedzą ile kasy trzepią na lizaniu ....
Jak tam zbiórka podpisów pod referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta? Dużo ich już zebrałeś? XD
Jak tam referendum za likwidacją TVP info dużo podpisów zebraliscie buhahahaha bo siemoniak mówił że jeszcze żadnego nie zebrał
 Pod referendum nie zebrali nic, bo pod żadnym referendum o likwidację TVP info nie zbierali podpisów. Ktoś cię jebnął zbyt wiele razy. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...