Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszędzie tylko żyd tu żyd tam,wszędzie was pełno-tak się składa że wy jestescie największym złem tego swiata,to wy niszczycie Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis podjudza jak zwykle, chcą przejąć elektorat faszystowsko-narodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion złotych na cele społeczne od każdego grafomana rzucającego kalumnie i skończyłyby się szkalowania Polski i Polaków niepoparte dokumentami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie tylko żyd tu żyd tam,wszędzie was pełno-tak się składa że wy jestescie największym złem tego swiata,to wy niszczycie Polskę.
Popieram   Dość już tej durnej jazdy na holocauście i II wojnie światowej. Dość nabijania sobie kabzy za pomocą przeszłości historycznej. Weźcie się do uczciwej roboty a nie gdzie się tylko pojawią żydzi, to zaraz jakaś grabierz i przekręt oraz zakłamanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu o żadnej pomyłce nie może być mowy ! To jest specjalna akcja która już trwa od kilku lat. Za to dostają pieniądze od sponsorów z przeróżnych "fundacji" Jak już umrą wszyscy żyjący świadkowie z tamtych wydarzeń to dopiero zacznie się nagonka na AK. Wtedy już nie będzie kogoś kto by się upominał o odkręcanie ewidentnych kłamstw.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli znowu prostowanie historii? W swoim otoczeniu też miałam kombatantów już nie żyją ,AK - owcy zajmujący się rabunkiem i rozbojem,ale potem wielcy bojownicy o wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie tylko żyd tu żyd tam,wszędzie was pełno-tak się składa że wy jestescie największym złem tego swiata,to wy niszczycie Polskę.
    ich zawsze było pełno, a kto ukrzyżował Pana Jezusa, dla nich nikt się nie liczył i liczy, na krzywdzie innych budowali swoje szczęście, tacy ludzie są dla mnie nikim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli stowarzyszenia nie stać na wykupienie przeprosin w mediach, to niech za nie zapłaci sam pan prezes stowarzyszenia, proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kombatanci w samym tytule jest błąd,a autorka niech uzasadni gdzie ta Lubelszczyzna w Lubelskiem się znajduje i niech określi jej teren!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Kali ukraść-dobrze.Kalego okraść-źle. Jak Żyda zabić-źle.Jak Żyd zabić-Ubój rytualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie polscy wydawcy i naukowcy tylko żydziska tak pisza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Akowcy - dobrze, że jesteście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że pani dr Kubiszyn nie jest z wykształcenia historykiem, czy "historyczką". Pracuje w Instytucie Kulturoznawstwa, w Zakładzie Kultury i Historii Żydów, ale jej specjalność naukowa to Pedagogika. Brak jej warsztatu historycznego, stąd kompiluje wszelkie informacje, bez krytycznego namysłu, szczególnie jeśli wpisują sie one w lansowany ostatnio model badań  "a la Gross".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dr Kubiszyn i mam jak najgorsze zdanie o niej jako o "naukowcu". Powinno rozważyć się , kto i dlaczego w ogóle ją przyjął do Zakładu Historii i Kultury Żydów roaz sens jej dalszego zatrudnienia tamże. Jest morze lepszych od niej osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tym złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda suminiea ruszyła. Prawda czy nie prawda ale faktem jest, ze bardzo dużo oddziałów AK masakrowało Żydów, co skrzętnie wykorzystywali niemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie jurek, prosimy o oświecenie datami, wydarzeniami - kiedy, gdzie , jakie oddziały AK, pod czyim dowództwem  dokonywały masowych mordów na żydach np. takich samych jakie dokonywała tzw. żydowska partyzantka pod dowództwem Tewji Bielskiego czy Yakow Prennera na bezbronnych Polakach w tym małych dzieciach np. w Koniuchach, Nalibokach, Drzewicy, Świńskiej Woli, Rykach, Cztortkowicach itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak bardzo załują ci co rezykując życie własne i rodziny ratowali Żydów, którzy teraz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie tylko żyd tu żyd tam,wszędzie was pełno-tak się składa że wy jestescie największym złem tego swiata,to wy niszczycie Polskę.
Są naprawdę wszędzie,jak motocykle !!!! POchowali jarmułki,POgolili pekaesy,PObierają piękne,POlsko-Slowiańskie nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...